Tema: poker tracker krivo vodi statse?!

Bok svima!

Imam situaciju da nakon svakog sessiona statsi na poker trackeru pokazuju jedno a balance na poker accountu drugo. Necu spominjati ime poker sobe,ali jelnetko imao slicnu situaciju.

Kontakriao sam korisnicku sluzbu stranice i oni su mi rekli da je sve ispravno pa me zanima kako jeto moguce. Svaki session tracker ima krive statse winningse/lossove.

Hvala!

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

Moguće su ove dvije stvari:
- iPoker ima SBR računanje rejka dok PT3 ima weight contributed.
- iPoker ima više valuta kojima se svaki dan mijenja tečaj pa tu dodje do razlike.

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

roba59 napisao:

SBR računanje rejka dok PT3 ima weight contributed.
- iPoker ima više valuta kojima se svaki dan mijenja tečaj pa tu dodje do razlike.

.
Svjestan sam da imaju SBR racunanje, ali nisu te brojke upitne nego gross/atrributed rake,a i razlika se pokazuje u ukupnim dobicima i gubicima skoro svaki session .

Nije sigurno ni stvar u konverziji tečaja jer razlika prevelika, oko 20 posto.

Vise me zanima jer je mogice da ima bug u softwareu ili nesto zbog koje tracker mozda ne ucita sve ruke.

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

Dal igraš speed? Ako da, onda je u tome problem. Na speedu missa ruke.

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

t-rex1981 napisao:

Bok svima!

Imam situaciju da nakon svakog sessiona statsi na poker trackeru pokazuju jedno a balance na poker accountu drugo. Necu spominjati ime poker sobe,ali jelnetko imao slicnu situaciju.

Kontakriao sam korisnicku sluzbu stranice i oni su mi rekli da je sve ispravno pa me zanima kako jeto moguce. Svaki session tracker ima krive statse winningse/lossove.

Hvala!

Pisi pokertracker 4 supportu.

Zadnji popravljao noirlegion (29-03-2017 13:47:08)

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

roba59 napisao:

Dal igraš speed? Ako da, onda je u tome problem. Na speedu missa ruke.

Da, speed igram, i to 6 stolova. Jel se moze nesto poduzeti po tom pitanju?

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

Ne možeš ništa.

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

https://www.pokertracker.com/forums/vie … 0c52842cf4

Ovo sluzi bas za to pa mislim da ti je najbolje tu i pitati.

00

9

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

Da ne otvaram nocu temu, da li se na poker tracker 4 može maknit sa stola obavijest Trial: Please Register, dok se koristi free 30 dana?

00

Re: poker tracker krivo vodi statse?!

chech napisao:

Da ne otvaram nocu temu, da li se na poker tracker 4 može maknit sa stola obavijest Trial: Please Register, dok se koristi free 30 dana?

moras kupit licencu  big_smile

00