Tema: Nikad nije Kasno

Dobra vecer PokerProovci smile

Eto otvaram ovaj projekt s ciljem da bi opravdao ovaj naslov teme s nadamo da nikad nije kasno biti "pametniji" i odigrati poker onako kako bi ga se i trebalo igrati smile

Ukratko o meni :  Imam 29 god dolazim iz kraja di nitko ili skoro nitko ne igram poker nit online niti uzivo a to je Gorsko Kotar , pa stoga je i meni puno teze do sada bilo se ozbiljnije primiti u koštac s pokerom .

Do sada sam imao dosta lijepih rezultata u pokeru sto u cash igri, sta u MTT - turnirima
najveci MTT osvojen je PKO 11 $ za nekih 1.3 K $

Opisat cu jednu svoju poker pricu u kojoj cete shvatiti o kakvom profilu pokerasa se radi smile

Pola 2 ujutro je imam 200 $ na Ps uupalim 2 NL 100 stola ...dignem se na 500 $ ....palim NL 400 stol i igram ga sve dok nemam dovoljno za NL 600 da bi na kraju zavrsio na limitu NL 1000  i zavrsio igru u pola 6 ujutro sa 2700 $ racunu .... ovo je ono nesto sta moram promjeniti i igrati BRM kojeg se do sada nisam pridrzavao .... mogao sam biti HR isildur da nisam prestao toga dana igrati ali eto nisam ipak sam ostao obican mali covjek hmm

Plan Projekta je :  500 $ Deposit na site koji ima dobar RB + dobar first deposit bonus
Krecem sa NL 10 ...mislim da mi je 50 BI dosta s obzirom da imam nesto znanja o pokeru i nisam cisti laik

Move up-at cu kad dodem na 70 BI na NL 10 i prebacit se na NL 25 sa 8 stolova ..ako Bog da i tu krene dobro to ce biti veliki plus za cijelokupnu moju motivaciju smile

Edit: Ak netko misli da ima kakav dobronamjeran savjet ili zeli bilokako pomici neka se slobodno javi ... BTW i kriticari su dobrodosli smile   

Hvala smile

10

2

Re: Nikad nije Kasno

sretnoooo!!!! najvise od svega volim citat blogove, i zelim ti svu sreca svijeta da uspijes, sad je trenutno sa mojim blogom ponovno aktivno 3 bloga na forumu, mozda jedan od nas i supije

jos jednom glllglgl

00

Re: Nikad nije Kasno

Sretno!

10

Re: Nikad nije Kasno

BackDoor napisao:

Opisat cu jednu svoju poker pricu u kojoj cete shvatiti o kakvom profilu pokerasa se radi smile

Pola 2 ujutro je imam 200 $ na Ps uupalim 2 NL 100 stola ...dignem se na 500 $ ....palim NL 400 stol i igram ga sve dok nemam dovoljno za NL 600 da bi na kraju zavrsio na limitu NL 1000  i zavrsio igru u pola 6 ujutro sa 2700 $ racunu .... ovo je ono nesto sta moram promjeniti i igrati BRM kojeg se do sada nisam pridrzavao .... mogao sam biti HR isildur da nisam prestao toga dana igrati ali eto nisam ipak sam ostao obican mali covjek hmm

Nadam se samo da ti ova glupost vise nije u glavi jer je ovo klasicna prica kod fisheva  a pogotovo da ti nije ostalo negdje u podsvijesti to da si mogao biti Isildur jer se covijek kad tad opet oproba-pogotov ako je napravio nesto $$$ takvim nacinom.

Sretno.

30

Re: Nikad nije Kasno

sretno!

10

Re: Nikad nije Kasno

noirlegion napisao:
BackDoor napisao:

Opisat cu jednu svoju poker pricu u kojoj cete shvatiti o kakvom profilu pokerasa se radi smile

Pola 2 ujutro je imam 200 $ na Ps uupalim 2 NL 100 stola ...dignem se na 500 $ ....palim NL 400 stol i igram ga sve dok nemam dovoljno za NL 600 da bi na kraju zavrsio na limitu NL 1000  i zavrsio igru u pola 6 ujutro sa 2700 $ racunu .... ovo je ono nesto sta moram promjeniti i igrati BRM kojeg se do sada nisam pridrzavao .... mogao sam biti HR isildur da nisam prestao toga dana igrati ali eto nisam ipak sam ostao obican mali covjek hmm

Nadam se samo da ti ova glupost vise nije u glavi jer je ovo klasicna prica kod fisheva  a pogotovo da ti nije ostalo negdje u podsvijesti to da si mogao biti Isildur jer se covijek kad tad opet oproba-pogotov ako je napravio nesto $$$ takvim nacinom.

Sretno.

Nije mi u glavi vise to smile Nisam od onda igrao vise od NL200  ....ali nadam se budem smile Hvala

10

Re: Nikad nije Kasno

Eto krenuo je projekt jucer smile dobio sam 200% bonus na prvi deposit sta je lijepo i imam 45 dana za ocistit ga.
Odigrao sam do sada oko 2000 ruku sa 32$ profita
Cilj za ova 45 dana mi je stvorit BRM za probati napasti nl25 sa barem 20 BI ako to ne uspije iden limit nize naravno .


Edit: Jel ima netko ovdje da ima volje pomoc racunalnom laiku ....ovako krepao mi hard i naravno stari HM koji sam imao otisao s vjetrom....pa sad ako netko ima koji hm key viska i zeli mi pomoc nek se javi ovdje ili na Pm....voljan sam i platit neku razumnu cijenu za tu pomoc ....Hvala

00

Re: Nikad nije Kasno

pa key ti bi valjda morao vrijedit neovisno o tome jel ti krepa hard... jos nisam cuo za softver koji se mora novi kupiti ako ti se npr. sruse windowsi ili rikne komp.

00

Re: Nikad nije Kasno

Ma nisam imao original Hm u tome je problem ....

00

Re: Nikad nije Kasno

BackDoor napisao:

Ma nisam imao original Hm u tome je problem ....

Poslo sam ti poruku

00

Re: Nikad nije Kasno

Poštovani evo jedno pitanjce ....... pošto cash nisam igrao zaozbiljno baš .......interesira me ova situacija

igram NL20
Ja sam SB i 180 BB sam deep   lik sa BTN all ina preflop isto skoro 200 BB    .... ja imam AK jel vi to callate uvijek vs random igraca pošto sam tek poceo igrat na tom siteu pa nemam puno ruku ili izbjegavate ovo .......

Graf od ovog tjedna ce stici u nedjelju smile

Zadnji popravljao BackDoor (07-07-2017 08:52:11)

00

Re: Nikad nije Kasno

ako je samo tako open jamo bez reada foldam, naravno ako smo ga vijdeli da jamma gluposti onda call

00