26

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

darthgr06 napisao:
miter napisao:

Imam AK van boje on raise 5x bb ja reraise na 10xbb pada 7kk, on raise 25 kn ja reraise na 100 kn, on reraise all in na 700 kn, ja pratim, na turnu i riveru okreće 7 7 i čovjeku otvara poker.. I za kraj, imam 10 10, raise 7xx bb čovjek prati pada 10 10 k, on all in 575 kn i pratim pada jj na turnu i riveru, čovjek u ruci jj. Dali je to moguće da se desi u 10 minuta

Igram poker dosta dugo, pratim online i live igre na netu, ovo jos nisam cuo, a niti vidio, prakticki je nemoguce da bas u 10 min. za istim stolom dva puta bude runner runner za quads.
Bjezi od SuperSporta, nista me ne bi iznenadilo kod njih, posebno da imaju nastelan software, ne znam dali njih uopce netko kontrolira i ako da, ti koji rade su korumpirani uhljebi, da i otkriju nesto lako se zataska

Pa zato kažem, nemoguće da se to desi. Bez obzira kako sam ja odigrao, inače ja svoju igru prilagodim igračima na stolu, stoga moji raisevi nisu nekima jasni, jbg svako igra svoju igru, ali postoji granica između loše igre i neogućih hendova. Evo šta su mi odg tko ih prati
RNG(Random Number Generator) u pokeru garantira nasumičnost dijeljenja karata, a certificiran je od strane ITC(Institute for Testing and Certification) iz Češke na velikom uzorku handova.
SuperSport ne utječe ni na koji način na ishod dijeljenja karata,  a RNG je u potpunosti nasumičan kao što je i predviđeno certifikatima ITC-a i ECOGRA
ITC iz Češke republike, certifikati br:141211756 , te br:150111775.
ECOGRA - broj certifikata 60177SUPCRO001, te 61297SUPCRO002


I još jedna situacija ostao sam na stolu sa 130 kn, i doplaćujem do max 400 i ne prihvaća mi, u ruci imam jj i raraise radim sa njegovih 15 na 45. Dole pada k 27. On chekira ja raisam 85 kn , neke lipice ostale. Pada opet K i on ide all in, meni piše call i te lipice, i ja naravno callamubacim 130 kn i sad ću foldati radi par lipica u solidnoj situaciji, da bi na kraju uvidom u stanje skontao da iako mi je pisalo da sam all in skinulo još 250 kn dodatnih koji je bio njegov all in. Odem na history tamo sve normalno, a na chatu je pisalo  da sam all in i niti u jednom trenutku nije pisalo  da imam više od tih 130 kn na računu. Šaljem im mail i tražim objašnjenje, oni odgovaraju da ne primjećuju nikakvo oštećenje mene, tražim ispis sa chata di je vidljivo da sam all in i da mi nakon toga calla još 250 kn i kažu da to nisu dužni slat. Kome se obratiti u ovakvim slučajevima, nije stvar 200-300 kn nego je stvar šta rade budale od ljudi.

01

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Jbg to ti je kao u Srbiji vlasnik najveceg lanca casina je ujedno i vlasnik firme koja jedina ima certifikat za nadzor svih slotova,elektricnih ruleta i igara na srecu u Srbiji.
Ljudi moji danas u ovome svijetu vise nista nije slucajno,jbt pa ruleti u casinima na živoj igri su znali biti namjesteni jos prije 30-40 godina...samo profit  sad

01

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

miter napisao:

Bitno je da kako god sam odigrao hend, a odigrao sam na 3-4 načina da je svaki put pratio i dobio. On raise 3xxbb sa 27 -.- Ja ga re raise na 15xbb, čovjek ode all in 200 kn i baca flop 772. Kako god se postaviš dođe na isto, ima trenutaka kad definitivno previđe favorizira protivnika, a ti mi reci da bi bacao flopani poker.

Ja cu ti samo nesto reci-ti ne mozes beatati nl10 ili nl25 na starsu ili na bilo kojoj mrezi na vecem sampleu jer je ocito da ne znas osnove.
Nemoj se uvrijediti,radi na igri i kreni od samog basica jer i ako si nesto zaradio to je sreca.Na mene si ostavio takav dojam i ovo je dobronamjeran savjet.  smile  palecgor

60

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

najnevjerojatnija stvar koja se meni dogodila u online pokeru je da sam imao 2 straight flusha u roku 5 minuta jedan od drugog na 888 snapu. inače prije i poslije toga se čekalo mjesecima na njih (ne igram baš previše). tak da ovo za 2 puta running quadse u kratkom roku - valjda postoji šansa... nisam inače neki riggedtard, ali ima tih par stranica tipa ss ili onaj natural8 gdje se ljudi žale da smrdi nešto jer protivnici djeluju ko da nemaju blage veze, al opet ljudi gube i gube od takvih. tko zna, možda stvarno ima i nekakvih superusera tamo koji znaju runout i slicne fore...

10

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

I onda je svizac zamotao cokoladu

10

31

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

kocka nameštena

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

.

Zadnji popravljao Mikinichu (26-07-2017 15:35:09)

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Ma dajte ljudi, bilo je prekjučer nekih problema s isplatama, rekli su bit će sve sređeno do kraja tjedna ali ovo suu čista nagađanja da je sajt rigged..btw, kako ti neko može pokopati nutse?

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

"Superuser accounts - these accounts could see the hole cards of other players." Bila je u Americi  afera prije 10 god., sa UltimateBet sta mislite da je to nemoguce kod nas, gdje sve vrvi od postenja.

Zadnji popravljao darthgr06 (26-07-2017 12:19:43)

00

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Znam za tu vrstu prijevare, al ovo kod nas nema smisla jer su u pitanju sitne pare, tek su počeli a kolko znam platili su dosta koncesiju i nema mi smisla da sad neko od njih uzima te male pare nekome.Drugo da se dešavaju neki hakerski napadi pa da ljudima uzimaju sve što imaju na računu.A valjda i te licence nešto znače..Al ok, ja nisam skeptičan zasad ni malo (a inače sam skeptik)

20

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

A mozda ste losi big_smile

10

37

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Meni je u jednom trenutku usred sessiona nestalo 2500 kn.... Imam srece sta sam pratio stanje 2 puta tada pa skuzio..pazite ai na to, vratili su novce tri tjedna tek nakon prijave sta je strasno.. frend ima slicnu pricu tj dana ceka i za sada isto nista  roll

00

38

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Sigurno nema super usera, frend i ja smo igrali 50-100 blind  dok je bilo akcije, par donkija je igralo svaki dan hu, pa da je bilo superusera bili bi na tim limitima, a redovno sam igrao i 10-20 i 7-15, pošto sam vadio novce preko ss, te sam igrao prilično puno.

Igrači su baš loši, ss sam igrao uz redovan grind od 6 stolova, bez puno razmišljanja i praćenja, tako da i oni tight-pasive nit igrači mogu biti u dobrom plusu, a vidim da su se neki i ovdje javili, realno ne mogu bitati nl50  na normalnoj stranici , ali igra na super sportu tih limita je rang možda nl5, pošto ima masa fisheva, taj stil igre je profitabilan.

Ja sam runao prilično loše, da sam računao EV, sigurno bi bio barem duplo(a vjerujem i više) ispod, ali to su oni klasični bad bitovi, i to sam upoznao te igrače protiv kojih sam igrao, i ništa neobično, kasnije su svi bustali, tj.nemaju love za taj limit pošto više nisu dolazili igrati, a vidio sam da su se znali zaletit na niži limit tipa 7-15.

SS bi stoga preporučio svima kao odmor od pokera, kao neku  zajebanciju uz normalan grind, i kao priliku za dobru zaradu igračima sa low limita, jer reg koji bita nl10,ili nl20, pojeo bi ss limit 7-15 bez beda.

31

39

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Potpisujem sve sto je mello rekao. Na vecim limitima nema ni jednog rega, sve su to igraci koji to shotaju ili sjednu s ostatkom love koji imaju od kladenja i sl.  te igre ne mogu biti vise soft nego sto jesu...

31

40

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Mislim da sam ja odigrao svoje tamo, jednostavno stvari koje se tao dešavaju nisu normalne.Blindovi su 2,50/5,00

Prvo j10 u boji na 22  ja raise na 25 kn on prati

pada k 10 7

on check ja raise 55 kn prati.

pada 10 na turnu

on check ja raise 145 kn

pada na riveru 2 on check  ja raise 220 kn on samo prati

hend odmora i odmah akcija opet

ja aa on 33

raise na 55 kn, on re raise na 110,  ja re raise na 220 on samo prati

pada

a 7 10

on all in ja pratim, na turnu i riveru okreće dvije trojke.

10 minuta kasnije (isti igrač)

ja aj on kk  ja raise 55 kn on prati
pada

ajj

on all in ja pratim

pada 5 pa k.



Ovo je samo 15 minuta, a da ne govori šta je sve radio. Jednostavno namješta i ne može me niko uvjeriti u suprotno, jedan dan ti daje sve moguće i onda te 29 dana uništava, to radi i drugima, pare se okreću a oni svoje uzimaju. Nema šanse da je moguće 15 puta u nizu gubit sa kk u ruci, nema šanse. Nema šanse da od 6 igrača na stolu 5 ima par u ruci, nigdje na svijetu neće niko to podijeliti i kao šta je sve u našoj zemlji tako je i ovaj šugavi poker namjšten, preselio sam sve novce na pokerstars i ovo je za mene izbrisano poglavlje, drugima preporučam isto.

24

41

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Bez ljutnje, nezz sta se desava na supersportu, ali ovakvi postovi me uvijek podsjete na moje iz 2009 kad sam pocinjao.. https://i.gyazo.com/c938f5b95eb9fa5b2b281bfddf3b2e12.png // 4 objave total sve govore. Samo si neiskusan i treba ti vremena da pokopcas da je sve moguce u ovoj igri smile

41

42

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Nema problema, novi sam sve ok. Ali evo reci mi šta sam odigrao krivo? I reci mi molim te dali ti se desilo ikada da 15 puta u nizu gubiš na KK? Dali ti se desilo da na stolu od 6 mjesta pet ljudi ima par u ruci? Voli o svemu diskutirati, ali nema mi gorih od ovih šta misle da su popili pamet cijelog svijeta (ne govorim tebi sada) i uvijek govore prolem je u tebi. Pa jebemu mater ok problem je u meni nekada, ali ne svaki put i ne 29 dana u jesecu. Svaki hend koji izgubim izanaliziram i vidim di sam mogao bolje odigrati. Ali stvari koje radi ss mi pokerstars nikad ne radi, Ali ima toliko loših igrača na ss da nikako ne mogu pustiti, ali koliko god oni loši redovito me skidaju sa 38, 49 itd. I ovi šta lupaju minuse ajde mi recite šta je moguće u 10 min izgubiti u ovakva tri henda?? A imam još sto primjera i za sve mogu potkrijepiti slikaa ako islite da sam došao pričati lovačke.

22

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

cinjenica los si i primi se lopate ak ne mozes prihvatit to smile

11

44

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Objašnjenje toga da sam loš je? Nema gore stvari u životu od provokatora.

11

45

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Imas pravo, neznam zasto sam uopce komentirao, sry i gl

20

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

miter napisao:

Objašnjenje toga da sam loš je? Nema gore stvari u životu od provokatora.

Dovoljno mi je samo procitat sta pises da bih sa 100% sigurnoscu rekao da lose igras poker te da si donk smile a sad na tebi je da shvatis zasto si los i sto mozes napravit po pitanju poboljsanja smile

10

47

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Šta ja sve neću pročitati, da način na koji pišem? hahaah  Nisi mi niti na jedno  moje pitanje odgovorio, evo volim učiti stvarno, igram poker 3 godine ali stalno učim. Ajde mi reci molim te kako bi ti odigrao to.

02

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

miter napisao:

Šta ja sve neću pročitati, da način na koji pišem? hahaah  Nisi mi niti na jedno  moje pitanje odgovorio, evo volim učiti stvarno, igram poker 3 godine ali stalno učim. Ajde mi reci molim te kako bi ti odigrao to.

Pa nitko ti ne govori da si nesto odigrao krivo vec samo tvoje cendranje oko tih stvari sve govori o tebi. Neke stvari su takve kakve su bez obzira kako odigras. Prebolis i ides dalje.....

00

49

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

Stvar je da se to dešava 29 od 30 dana, i to svaki dan takve situacije, to je problem, pa dali je naziv teme takav kakav je. Zanima me dali još ljudi to primjećuje, ako da da se pustim toga, a ne da guram glavom kroz zid.

00

50

Re: SuperSport Poker - Ima li smisla igrati tamo?

@miter prijatelju ti ne znas osnovne pojmove u pokeru, ne znas sta je bet a sta raise a dalje da ne govorimo, ako igras 3 godine onda si jako malo ili nista naucio, nemoj se ljutiti ali ti kada bi znao kolika je varijansa u pokeru ja se mogu kladiti da vise nikada isti ne bi zaigrao. Ljudi su znali biti u minusu i po godinu dana pa nikom nista, na mtt-evima jos vise. Uhvati se malo vise literature pa probaj od najnizih limita jer poker nije toliko jednostavan kao sto se cini. LP

40