26

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav svima.

Kao što sam obećao u Uskebasijevom blogu, i ja ću pokrenuti svoj projekt.
Puno toga se je izdogađalo, pa ću Vam pokušati objasniti u kratko sve.
Prije malo više od 2 god sam napravio program-NCBreakthrough zajedno sa Justinom Howellom iz "Notecaddyedga" za HM2 i HM3(koji je taman tad bio spreman izaći na tržište), problem je bio što je HM2 bio na "zalazu", a HM3 je bio prepun bugova, te nikako nismo uspjeli optimizirati program sa HM3, Justin je radio s dečkima iz HEM-a, pošto je on jedan od programera Notecaddy-a, ali bez obzira na sve pokušaje, sugestije i njihova obećanja(koja nisu ispunili), iskustvo NCBreakthrougha na HM3 je bilo loše, ja sam imao milijun ideja što popraviti, što sve dodati, ali ništa od toga nije moglo biti implemntirano. Jako dugo smo radili na NCBreakthroughu, i program je zaista bio dobar, uz moje nove ideje htjeli smo napraviti zvijer od njega, i dosta dugo vremena sam bio strpljiv, ali sam vidio da to vodi nigdje.

Na stranu što su godine truda(prestankom updjetova za HM2 - HM2 je postao povijest, a samim time i NCBreakthrough za HM2) bačene u vjetar, što smo bili izigrani od strane HM tima, ali sve moje ideje(i nacrti) koje bi zaista napravile, garantiram daleko najbolji HUD na tržištu su postala samo to, mrtva slova na papiru.

Imali smo par ponuda netom prije toga, da prodamo NCBreakthrough i prava na njega, i to direktno najvećim konkurentima(ruskoj firmi pokerpopup), koji su još prije pokušali ući u partnerski odnos s nama, di smo to odbili(htjeli su točno 50%, a meni bi tako ostalo 25%, i izgubio bi pravo na odlučivanje).

Pitao sam se, što mi je trebalo sve ovo, jer uložio sam toliko puno rada, vremena u nešto, i ne da se nije isplatilo, nego me je i dobrano okoštalo. Ali problem samnom je da ne mogu odustati kad si zacrtam nešto, pogotovo kad znam koliko je nešto dobro.

Prijatelj mi je ukazao na Hand2Note, i govorio mi kako je brutalan, brz, pun odličnih funkcija, te da je masivan upgrade na HEM. Pogledao sam ga, i bio sam oduševljen, performanse su mu vrhunske, naprednije od HEM-a apsolutno u svakom pogledu. Stupio sam u kontakt sa managerom Hand2Nota, di sam mu pokazao ideje i program, te pitao jel mogu dobiti programere koji bi to mogli isprogramirati točno onako kako ja želim... Evo prije par dana, Breakthrough za Hand2Note je gotov!!! Hand2Note je stao iza mene, oduševljeni su HUD-om, te će ga oglašavati i reklamirati.

Ja igram 2 godine sa ajmo reći beta verzijom Breakthrougha za H2N, i malo po malo sam dodavao dio po dio, i garantiram sa svime da je ovo najbolji HUD na tržištu. I zbog toga sam u potpunosti pokazao program na webstranici, svaki dio programa, te ću svaki dan streamati i igrati s programom te pokazivati kako ga ja koristim, prošli put sam napravio veliku grešku u stremanju jer sam radio challenge bez sampla, sad ću pokazivati program gdje imam sample da ljudi mogu vidjeti kako ga iskoristit.

Sjećam se kako su mi ljudi govorili kako je na starsima prejaka konkurencija, i kako je nemoguće imati rezultate koje sam ja do tada imao na drugim stranicama(jer ja nisam do tad uopće igrao na starsima), u međuvremenu sam počeo igrati dosta na starsima(krenuo sam raditi i na MTT), pa bi pred kraj MTT sessiona počeo dodavati i cash stolove. I evo, skupio sam 176k ruku na starsima. Winrate mi je preko 9bb(s tim da ne table selectam i praktično otvorim stol i igram dok se ne zatvori).

Doživio sam i dosta prljavu kampanju koju nisam očekivao kad sam ušao u ovo, jer nisam imao iskustva, ali čim smo napravili HUD krenulo je, ali sad sam itekako spreman na to, jer kad uđeš u ovako nešto, zasmetaš nekome, pogotovo ako je tvoj proizvod toliko bolji od njihovih.

Stoga dragi moji ljudi, većina vas me zna s ovog foruma, snimao sam videe za dečke sa foruma, podijelio svoje znanje i znanje koje sam u međuvremenu stjecao, stvari sam uvijek govorio kakve jesu, i to u sva vremena(koja su se itekako mijenjala). Sudjelujte samnom u ovom, zapratite me na youtubu, twitchu, sudjelujte u streamovima, dođite i saznajte sami za sebe zašto je ovo najbolji HUD na tržištu, ja sam ga radio po sebi, moj pristup pokeru je u mnogočemu drugačiji od drugih, sve u pokeru je u rangu, tvom rangu, protivnikovom rangu, te odnosu rangevsrange, a na koncu i tome kako turn i river utječu na odnos ta 2 ranga.

Ono što vam Breakthroughu daje, jest prikaz svakog dijela ranga u svakom mogućem linu(vi doslovno vidite svaki dio ranga), te kako se kasnije odigrava taj range kroz buduće linove, znači dobit ćete informacije u svakom spotu, što protivnik radi, i kako iskoristiti ako radi nešto krivo, te koliko krivo to zaista radi. Mogu ovako pisati unedogled, ali je nebitno, pozivam Vas sve skupa dođite, vidite , sudjelujte, ovo može biti odlična prilika za učenje, a meni treba vaša podrška, jel tko će ako ne naši dečki.

Web site: www.breakthroughpoker.com
Moji rezultati sa Breakthroughom: www.breakthroughpoker.com/about-me/
twitch: martaimrko
youtube: breakthroughpoker,  www.youtube.com/channel/UCOyTUT_mGwZi82xRhpVv3vQ

Također, konačno imam plan i napasti high stakese u skoroj budućnosti, puno su mi puta govorili zašto ne napadneš high stakese, dobio sam kćer prije skoro 4 god,i tad mi je sve stalo, i usporio sam u svemu, pa i u pokeru, trebao sam riješiti sva životna pitanje i nisam htio ulazit u nikakve rizike. Sad je sve sjelo na svoje mjesto, i znate sta. Idemo im jebat mamicu svima!

Zadnji popravljao MelloB (09-02-2022 20:58:43)

50

27

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

MelloB napisao:

Pozdrav svima.

Kao što sam obećao u Uskebasijevom blogu, i ja ću pokrenuti svoj projekt.
Puno toga se je izdogađalo, pa ću Vam pokušati objasniti u kratko sve.
Prije malo više od 2 god sam napravio program-NCBreakthrough zajedno sa Justinom Howellom iz "Notecaddyedga" za HM2 i HM3(koji je taman tad bio spreman izaći na tržište), problem je bio što je HM2 bio na "zalazu", a HM3 je bio prepun bugova, te nikako nismo uspjeli optimizirati program sa HM3, Justin je radio s dečkima iz HEM-a, pošto je on jedan od programera Notecaddy-a, ali bez obzira na sve pokušaje, sugestije i njihova obećanja(koja nisu ispunili), iskustvo NCBreakthrougha na HM3 je bilo loše, ja sam imao milijun ideja što popraviti, što sve dodati, ali ništa od toga nije moglo biti implemntirano. Jako dugo smo radili na NCBreakthroughu, i program je zaista bio dobar, uz moje nove ideje htjeli smo napraviti zvijer od njega, i dosta dugo vremena sam bio strpljiv, ali sam vidio da to vodi nigdje.

Na stranu što su godine truda(prestankom updjetova za HM2 - HM2 je postao povijest, a samim time i NCBreakthrough za HM2) bačene u vjetar, što smo bili izigrani od strane HM tima, ali sve moje ideje(i nacrti) koje bi zaista napravile, garantiram daleko najbolji HUD na tržištu su postala samo to, mrtva slova na papiru.

Imali smo par ponuda netom prije toga, da prodamo NCBreakthrough i prava na njega, i to direktno najvećim konkurentima(ruskoj firmi pokerpopup), koji su još prije pokušali ući u partnerski odnos s nama, di smo to odbili(htjeli su točno 50%, a meni bi tako ostalo 25%, i izgubio bi pravo na odlučivanje).

Pitao sam se, što mi je trebalo sve ovo, jer uložio sam toliko puno rada, vremena u nešto, i ne da se nije isplatilo, nego me je i dobrano okoštalo. Ali problem samnom je da ne mogu odustati kad si zacrtam nešto, pogotovo kad znam koliko je nešto dobro.

Prijatelj mi je ukazao na Hand2Note, i govorio mi kako je brutalan, brz, pun odličnih funkcija, te da je masivan upgrade na HEM. Pogledao sam ga, i bio sam oduševljen, performanse su mu vrhunske, naprednije od HEM-a apsolutno u svakom pogledu. Stupio sam u kontakt sa managerom Hand2Nota, di sam mu pokazao ideje i program, te pitao jel mogu dobiti programere koji bi to mogli isprogramirati točno onako kako ja želim... Evo prije par dana, Breakthrough za Hand2Note je gotov!!! Hand2Note je stao iza mene, oduševljeni su HUD-om, te će ga oglašavati i reklamirati.

Ja igram 2 godine sa ajmo reći beta verzijom Breakthrougha za H2N, i malo po malo sam dodavao dio po dio, i garantiram sa svime da je ovo najbolji HUD na tržištu. I zbog toga sam u potpunosti pokazao program na webstranici, svaki dio programa, te ću svaki dan streamati i igrati s programom te pokazivati kako ga ja koristim, prošli put sam napravio veliku grešku u stremanju jer sam radio challenge bez sampla, sad ću pokazivati program gdje imam sample da ljudi mogu vidjeti kako ga iskoristit.

Sjećam se kako su mi ljudi govorili kako je na starsima prejaka konkurencija, i kako je nemoguće imati rezultate koje sam ja do tada imao na drugim stranicama(jer ja nisam do tad uopće igrao na starsima), u međuvremenu sam počeo igrati dosta na starsima(krenuo sam raditi i na MTT), pa bi pred kraj MTT sessiona počeo dodavati i cash stolove. I evo, skupio sam 176k ruku na starsima. Winrate mi je preko 9bb(s tim da ne table selectam i praktično otvorim stol i igram dok se ne zatvori).

Doživio sam i dosta prljavu kampanju koju nisam očekivao kad sam ušao u ovo, jer nisam imao iskustva, ali čim smo napravili HUD krenulo je, ali sad sam itekako spreman na to, jer kad uđeš u ovako nešto, zasmetaš nekome, pogotovo ako je tvoj proizvod toliko bolji od njihovih.

Stoga dragi moji ljudi, većina vas me zna s ovog foruma, snimao sam videe za dečke sa foruma, podijelio svoje znanje i znanje koje sam u međuvremenu stjecao, stvari sam uvijek govorio kakve jesu, i to u sva vremena(koja su se itekako mijenjala). Sudjelujte samnom u ovom, zapratite me na youtubu, twitchu, sudjelujte u streamovima, dođite i saznajte sami za sebe zašto je ovo najbolji HUD na tržištu, ja sam ga radio po sebi, moj pristup pokeru je u mnogočemu drugačiji od drugih, sve u pokeru je u rangu, tvom rangu, protivnikovom rangu, te odnosu rangevsrange, a na koncu i tome kako turn i river utječu na odnos ta 2 ranga.

Ono što vam Breakthroughu daje, jest prikaz svakog dijela ranga u svakom mogućem linu(vi doslovno vidite svaki dio ranga), te kako se kasnije odigrava taj range kroz buduće linove, znači dobit ćete informacije u svakom spotu, što protivnik radi, i kako iskoristiti ako radi nešto krivo, te koliko krivo to zaista radi. Mogu ovako pisati unedogled, ali je nebitno, pozivam Vas sve skupa dođite, vidite , sudjelujte, ovo može biti odlična prilika za učenje, a meni treba vaša podrška, jel tko će ako ne naši dečki.

Web site: www.breakthroughpoker.com
Moji rezultati sa Breakthroughom: www.breakthroughpoker.com/about-me/
twitch: martaimrko
youtube: breakthroughpoker,  www.youtube.com/channel/UCOyTUT_mGwZi82xRhpVv3vQ

Također, konačno imam plan i napasti high stakese u skoroj budućnosti, puno su mi puta govorili zašto ne napadneš high stakese, dobio sam kćer prije skoro 4 god,i tad mi je sve stalo, i usporio sam u svemu, pa i u pokeru, trebao sam riješiti sva životna pitanje i nisam htio ulazit u nikakve rizike. Sad je sve sjelo na svoje mjesto, i znate sta. Idemo im jebat mamicu svima!

Mrko, puno srece i pratit cu tvoj rad!  club

Pozdrav!

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Jbt, gledam 5 minuta ovaj prvi graf i nista mi nije jasno.
Kako je moguce odnijeti 520k u 150k ruku, da je nl 500 sve to je 70bb winrate sto je naravno nemoguce i onda vidim da lijepo pise u kunama.  big_smile

Svaka cast na rezultatima i definitivno pratim i javim ti se i na skajp da nesto nekad odradimo zajedno ako ti se bude dalo.

I ja koristim H2n i svi moji ucenici i jeste dobar zaista iako poprilicno skup i super je sto si se povezao s njima.
Vjerovatno bi i ja uradio nesto slicno da sam bolji s engleskim jer sam veliki fan statistika i stalno smisljam neke nove i kako do savrsenstva dovesti exploit prema sadasnjima.

Sretan sam sto ces postati progres, rezultate, impresije.

Mozemo svakako da se dog i da snimimo nekad poneki video za forum zajedno.

Sretno Marko.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
20

29

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ako bude interesa možemo napraviti video za forum skupa,ja sam za.

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Sretno, Mello!

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

gl!

10

32

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hvala dečki. Evo korona apsolvirana i idemo. Krećem sutra poslije 22h. Pridružite mi se i ajmo.

Bit će svega, prolazit ćemo ruke u piu, pričati o strategiji, isto tako možete me pitati bilo što o programu, te možete davati svoje prijedloge i ideje, najbolje ideje ću nagradit.

Vidimo se!

10

33

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ok, uspjeli smo probiti led, istina bez zvuka za početak  tongue .
Htio bi da se većina vas dečki uključi, da komentirate, raspravljamo o handovima i strategiji, mislim da vam je to svima prilika za jedno "learning experiance", doduše mislim da je to prilika i meni za isto to, jer treba ponavljati i ono što znaš, a itekako ono što misliš da znaš.

Zato se slobodno pridružite, isto mislim da bi na taj način i ovaj forum napredovao, te sigurno i svi vi s manjih limita. Eto,vidimo se u isto vrijeme svaki dan. Poslije 22h.

10

34

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Dečki, večeras u 23h.  Liga prvaka je,pa taman poslije tekme, imam danas zanimljiv format, igrat ću i komentirati svaki hand pa i onaj u kojem ne sudjelujem, pa pričamo o rangu, što repaju, što betaju itd.

Vidimo se.

20

35

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Drugi stream od skoro 5 sati, nije loše. Ali opet nisam zadovoljan odazivom naših dečki s foruma, doslovno Vas nema! Nije mi fakat jasno jbt, da sam ja imao priliku(prije recimo 5,6 godina) gledati nekog u live akciji i da je spreman odgovarati na moja pitanja, nebi se gasio. Većina vas se muči, ne ide, pitate me za coachinge, a imate priliku live u akciji vidjeti sve, besplatno, fakat mi nije jasno.

Ovo su mi rezultati na starsima:
https://i.imgur.com/3LlLh9t.jpeg

Blizu smo tih 10bb/100 na skoro 200k ruku. AJMO. Osjecam se stvarno odlično, kad sam prošli put streamao svi su mi govorili kako su igrači na pokerstarsu daleko najači, i kako nemogu crushati na starsima, ja sam govorio kako mi je stvar sampla i navike na pool, i mislim da sam to sad jasno pokazao.

Žao mi je što nemam podršku puno ljudi s ovog foruma, dio sam ovog foruma bio godinama, i zajedno sa Robom i Gmikom sam pokušao dati i svoj doprinos forumu i našim dečkima, bez ikakvog interesa, isključivo iz želje da pomognem, a ljudi ako ništa brzo zaboravljaju..

Tako je kako je, ali ja sam tu, i bit ću tu, i znate šta želim napravite baš puno toga, želim nadasve još raditi na sebi, na svojoj igri, stvarno volim poker, volim natjecanje, i napravio sam program koji jede sve ostale kao malu djecu, doslovno u svemu, vjerujem u sebe i vjerujem u njega. I javno, svaki dan ću to pokazivati, tko drugi radi tako nešto? Šta je bolje kad stave ona razna "testimonies", di se potpišu xy ljudi. Presmješno. Opet mi se je javilo dosta ljudi za coaching, pa da samo razjasnimo nešto, ja ne dajem coachinge, prijatelji koji me znaju(i s kojima sam pokušao raditi) to itekako znaju, i znaju i zašto. Očekujem masksimum od sebe, ali ništa manje ni od drugih, i to sve zajedno skupa ne ide najbolje. Ljudi vole kad ih lažete, kad im pričate priče, i tu za mene mjesta nema.

Prvo ću reći ono što mislim svim srcem, većini ljudi ne treba coaching, najbolje poznajete sami sebe, i samim time najbolje ćete radit sami sa sobom, jeste treba vremena, živaca, volje, truda, put je težak ali pravi i ispravan. Nikada nisam vjerovao u coachinge, i iskreno mislim da je 99% njih čisto prodavanje magle, i zbog toga nikoga nisam htio uzeti(osim nekolicine bliskih prijatelje) za coaching, eto.

A kako me ste me svi vi nakon tog mog odgovora pitali, a jel ti poznas nekoga ko bi bio dobar coach. Pa ću i ovdje dati odgovor na to pitanje.

Prvo, poznam Kikija(Alpha Scorpii)s ovog foruma, drugo odigrali smo masu handova jedan protiv drugog, i znam ga kako razmišlja i igra, mislim da je iznimno studiozan i dobar lik, ako bi koga preporučio to bi bio on, prvo zato jer dugi niz godina igra na solidnoj razini sa dobrim rezultatima, po samom razgovoru s njim vidiš da je studiozan, i time vjerujem da je dobar materijal za coacha, želite valjda učiti od onih koji danas bitaju igre, igraju na dobroj razini sa dobrim rezultatima.

Drugo koga bih preporučio je Uskebasi, pratio sam njegove blogove godinama prije, i na neki način u ono doba kad nije bilo solvera, i kad si dobro gradivo mogao zaista rijetko naći, on je bio taj koji je uvijek bio spreman podijeliti svoje stavove i ideje, pa i potpunim strancima, a puno govori o čovjeku kako se ponaša prema potpunom strancu, jer od te osobe vrlo vjerojatno nikad neće imati nikakve koristi. Uz to Uske je imao jedne od najboljih rezultata od svih poker igrača. Naš pogled na igru je bio potpuno drugačiji, mindset također, ali je to u ovoj priči nebitno, jer smo svi drugačiji. I vrlo je bitno tražiti coacha po svojoj osobnosti i pogledu na svijet, jer ono tko si ti i što si, itekako te definira u pokeru.

Ništa, idemo dalje, idemo jako. Sutra je novi dan.

Pozdrav od Mella.

Zadnji popravljao MelloB (16-02-2022 06:59:14)

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav Mello, svaka cast za trud i sto zelis pomoc drugima. Jel postoji sansa da napravis klasicni video svog sessiona uz komentiranje i postavis tu u thread?

00

37

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Preskačem današni stream, trebam riješit neke stvari, sutra smo poslije Dinama.

Brokestakesplayer pa upravo to i radim na streamu, samo je još i bolje jer igram samo 2 stola i komentiram doslovno sve.

00

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hvala za reklamu Mello smile.
Da se dotaknem izjave da većini ne treba coach; jel većini treba ili ne, nisam siguran o kojem postotku se radi, ali sam siguran da postoje neki koji ne mogu bez coacha (sam sam primjer toga.. bez BTS-a i galeta bi sigurno bio out iz poker svijeta (ili bi zarađivao dosta manje)).  Ali isto tako postoje i 2 polariteta: talentirani ljudi (u koju skupinu vj ti spadaš s obzirom da si se ugl sve sam učio), a isto tako anti-talentirani ( smile ) ili (pre)tvrdoglavi ljudi kojima nikakav coaching ne pomaže da uspiju.

sretno na stolovima i sa streamom!

Zadnji popravljao AlphaScorpii (17-02-2022 02:09:37)

10

39

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Michael Jordan je rekao, "rad pobjeđuje talent 100 od 99 puta".

I moje iskustvo je da ljudi traže coaching praktično odma, bez da su sami pošteno pokušali, i onda dođe upravo ono što je Uskebasi objašnjavao nalete na "krvopije",i upravo zbog toga sam preporučio tebe i Uskebasija. Da barem onda dobiju kvalitetnu pomoć, u moru lažnjaka.

Zadnji popravljao MelloB (17-02-2022 02:49:18)

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Zanimljiv post, Marko.
I ja bi se prije svega zahvalio na reklami kao Kiki.

U tvom postu nacelno nema bas niceg s cim se ne bi mogao sloziti, pa bi krenuo redom.

Prva stvar na koju si ogorcen s pravom ( mada mislim da je to odavno postala stvar tehnicke prirode ) tj na nedostatak ljudi koji bi pratili nesto od cega imaju direktnu korist, je kao sto sam i napisao u zagradi postala tehnicke prirode.

Poker forumi ex yu su mrtvi, i to nisu mrtvi mjesec ili godinu vec se to vec moze mjeriti s periodom od maltene 10 godina.
Gledam npr ovaj blog sto sam otvorio, bice tacno dva mjeseca i on nema ni 4k pregleda dosad, odtog je vjerovatno barem 1k od mene i moje grupe ucenika koji ne bi nikad ni otvorili forum da nije tog.
Broji se i klik neregistrovanog posjetioca.
Treba shvatiti da je masa ljudi koji su bili clanovi ovog i drugih foruma odavno prestala igrati poker ili im to odavno vise nije u fokusu zbivanja.
S obzirom na sve sto se desava oko pokera to nije nimalo ni cudno.

Ovo za coacha bi se uglavnom slozio s tobom.
Naravno da ti niko ne moze pomoci ako ti ne zelis da pomognes samom sebi.
Uzimanje coacha ne mora biti direktno vezano za znanje, znam dosta ljudi kojima je to potrebno jer im na neki nacin stvara sliku sigurnosti.

Ponekad je prava informacija, tj gdje ces igrati, kad ces igrati, koje statse koristiti isl vaznija i od cijelog coachinga.
Tj. tom igracu je trebao neki mali click u glavi da se to sve poslozi na pravo mjesto a sam taj click ne bi dozivio, koliko god to izgledalo jednostavno.

U principu mislim da nikom ispod najmanje nl25 i ne treba coach a i kasnije bi to trebao biti izbor koji ce najbolje da zadovolji necije potrebe, a najvise u smislu da bude vremenski razuman deal.

Naravno, ako neko moze sve sam ( a trebao bi da moze ) zasto onda meni ili bilo kom drugom da daje dio zarade.


Generalno volim ovakve teme, mislim da iskrenost puno pomaze kod ovakvih tema, oduvijek sam prezirao ljude koji su s gnusanjem odbacivali unaprijed neke mogucnosti.
Pa jbt, mozemo da pricamo i o postojanju ljudi gustera, u cemu je problem, mozda nesto naucim od nekog ili mi otvori oci.

U svakom slucaju, vrlo sam sretan sto si ovdje, ucestvovacu u svakoj temi, ako zelis mogu da ti budem jednom ili dvaput i sukomentator u streamu ili neka takva ideja.
Uglavnom, nemoj se previse zamarati oko ovakvih pitanja.

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
30

41

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hvala Uske. Naravno da želim da budeš gost na streamu, to je i meni prilika za učenje, ja sam za kad god želiš.

Možemo raditi format na engleskom, ili samo na našem jeziku da bude doslovno samo za Ex Yu ekipu, kako god ti odgovara. Mislim da to može bit izrazito korisno za bilo koga sa ovog foruma, malo po malo ljudi ipak prepoznaju(nisam htio uopće u streamu ekipu koja nije usko povezana sa pokerom, što je razumljivo i sa moje strane, jer program će kupiti samo onaj tko igra poker, a isto tako ja ne želim biti najebeniji streamer, niti želim pozornost tu na sebe), ono što sam htio je da ti ljudi koji prepoznaju budu upravo naši ljudi, jer ako mogu birati želim pomoći prije našim ljudima koji su prošli sve kroz što su prošli, i živimo općenito kako živimo. Nije niti stvar samo u prodaji programa, jer da je ušao bi u deal sa Rusima, ja sam doslovno samo partner s Hand2Notom, ali je program samo i isključivo moj, te odlučujem o svemu samo ja, i imam zadnju riječ.

Ja svoje novce ionako zarađujem od pokera, i volim poker, nije mi sila raditi ovo što radim, i upravo to ovako otvoreno radim(rekao bi čak pomalo i glupo) jer mi je program samo nešto uz sve ovo, nešto što sam ja napravio(i na što sam stvarno ponosan), što je moje, a bolje je od svih produkata tih velikih grupacija, i to daleko bolje, nisu me mogli kupiti, i nisam htio ići u nikakva udruženja(iako bi sigurno zaradio više), idem sam, iskreno, i fakat me ne jebe ništa tu. Ono što kažem i radim je upravo tako kako i je. I zato ću pokazati ljudima zašto je ovo najbolji program, svaki dan otvoreno, u live akciji, igram i ubijam s njim. Pa nek se jebu njihova lažna svjednočanstva i reklamirani igrači koji ne bitaju ništa zadnjih 5 godina. Nitko drugi nije napravio ništa ovako, i nakon prljave kampanje protiv mog bivšeg partnera, meni sad nemogu ništa, jer moji rezultati su stvarni, moj program stvarno djeluje, nema načina da me se diskreditira, općenito nemam mrlju u svom životu, jer mi je bitno prvenstveno biti i ostati kako treba, a sve drugo će doći ili neće(a i ne mora), jer moja sreća leži ionako negdje drugdje, a gdje je blago tvoje tu je i srce tvoje.

Stoga zaista, sve ovo što radim, radim samo i jedino iz mog gušta, i neke želje da napravim još neke druge stvari(tipa želim napraviti najbolji MTT HUD, jer ga točno imam u svojoj glavi, i onda "ubiti" MTT scenu), ali i želje da u tome svemu i vratim nešto, ne zato jer sam nekome dužan, nego eto samo zato ako mogu zašto da ne.

Sve više se pretvaram u Uskea sa ovim dugačkim postovima, samo što nemam toliko smisla za prozu, pa bolje da stanem.

Javim Vam za sljedeći stream, i od sada ću se strogo držati rasporeda da u 22h krećem ako streamam.

Pozz.

Zadnji popravljao MelloB (18-02-2022 05:12:35)

41

42

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pozdrav ljudi,

sutra nastavljamo sa streamom, idemo opet na Starse, idemo opet 2 stola, di ću svaki hand pričati o rangu, što repaju, kako turn utječe, kako river, moj cijeli thought proces, kako koristim program i informacije koje dobivam iz njega, kakvu strategiju koristim u tom spotu, itd.

Mislim da će biti jako zanimljivo, i trudit ću se biti što bolji, prošli stream je stvarno bio zanimljiv, jer sam donio neke krive odluke, ali sam objasnio razloge iz kojih sam ih donio, i to je onako dosta dobra stvar, i vidim da se je ljudima to dosta svidjelo, jer je to realnost, ne postoji session da se ne dogodi pogreška, i nije problem neka se dogodi, i nije me strah toga, dapače. Meni je svaki dan učenje, svaki session učenje, i dok griješim, ako učim iz toga radim, idem naprijed, ne stojim. Što je više ljudi, više razmišljanja, i kad krene neka rasprava, meni je to dobra stvar, sve dok je konstruktivno. Zato, priključite se, budite aktivni, pitajte stvarno sve što Vas zanima, na streamu i oko streama će biti ljudi od kojih za ništa možete pokupiti kvalitetne stvari koje će vam pomoći, a zahtijeva samo vaše vrijeme, i trpljenje mene. Što je više ljudi aktivno, i meni se više radi, i onda i ljudi oko mene mogu pomoći i još doprinijeti kvaliteti svega tog.

Sutra 22.30h(postoji šansa da zakasnim, pošto rješavam još neke stvari, ali ako budem kasnio napisati ću ovdje, i neće bit duže od pola sata do 40min). Vidimo se.

20

43

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hej ljudi,
preko 6 sati stream, dobra analiza u piu nakon, dobra diskusija, i zbog toga nisam htio stati sa streamom, mogu reći da sam uživao. Tko nije neka pogleda na youtube, subskrajbajte se na kanal(https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT_mGwZi82xRhpVv3vQ).

Vidimo se sutra. Pokušati ću u 22h, ako budem kasnio javim.

30

44

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hej ljudi,

nije me bilo nekoliko dana, žena mi je rodila tako da nisam imao vremena. Krenula je serija bounty builder turnira na starsima, i većinu toga sam planirao igrati, sad ću vidjeti što i kako.

Ako ste za, mogao bi streamati i tunire, možete biti uz mene, mogli bi i osvojiti nešto, vrijeme je  cool
Planiram sutra igrati, ima nekoliko ok turnira, taman da u 19h sati krenem. Vidimo se..

Zadnji popravljao MelloB (28-02-2022 19:47:10)

20

45

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Hej,

imam nekih problema sa Twitchem, pa će dečko koji mi pomaže oko toga probati riješiti sve, uključujući i probleme sa zvukom koji su neki od vas imali, čim to bude riješeno javim vam.

10

46

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ljudi za pola sata smo live, igramo turnire, sve sto ima na starsima, znaci bit ce high stakesa, pa se pridružite i idemo nešto napravit.

00

47

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Ok ljudi, streamali smo do sad, odličan stream, masa spotova, jako sam zadovoljan igrom, pa tko nije nek pogleda stream na youtube-u.

https://www.youtube.com/channel/UCOyTUT_mGwZi82xRhpVv3vQ

Tko nije neka se pretplati na kanal, jer sve što stremam će praktično biti na youtube, i imate besplatno kontent koji bi vam mogao pomoći, jer ja većinu vremena pričam o rangu, o strategijama, o adjustovima, te imate priliku vidjeti moj cijeli "thought process".

Na Sunday millionu Bounty Builder 215$, ostalo nas je još 50, među top stackovima smo, pa ajmo sutra svi! Idemo osvojiti nešto!! Ali najbitnije idemo igrati jebeno, prvo to a ostalo što bude.
Vidimo se. (Sutra od 19h)

Zadnji popravljao MelloB (07-03-2022 05:13:21)

10

48

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Što da kažem ljudi, odvratno. Ubili smo ih, i ispadnemo 4, i to onako, da vam ne spoilam, otiđite na moj youtube kanal i pogledajte cijeli FT. Dobili smo oko 40k, ali nas je bad beat okoštao puno više od toga, pošto je prvo mjesto bilo oko 130-140k.

Osjećam se bas loše, pogotovo jer je baš dosta naših dečki gledalo, i baš ste mi bila podrška, stvarno Vam hvala na tome. Uživao sam igrati, objašnjavati i zezati se. Ipak mi je jako gorak okus u ustima. Pogotovo jer i na početku serije sam na BB109$, na final tablu ispao 7, sa 94%, di bi bio uvjerljivi chip leader, pokazao sam i taj hand na streamu, te na BB530$, 20 ljudi ostalo, gdje me lik odvratno blufa overbet shipom na turnu i bude snapan i hita flush na riveru(također sam pokazao hand na streamu). Fuj fuj i fuj.

Stvarno sam zadovoljan igrom, osjećam da sam daleko bolji od poola, i odigrat ću seriju do kraja, jednostavno moram osvojit turnir pa bilo koji to bio, moram osjetit neku pobjedu nakon ovih silnih poraza.

Smislio sam ideju, možda Vam se svidi, te je isključivo za naše dečke. Svaki put kad budete uz mene na streamu od početka, prvih 5 ljudi koji se javi ovdje(te se zatim jave na streamu) podijelit cu 15% od winningsa taj session.

Eto stavite plus ovdje koji žele sudjelovati, prvih 5 te vas onda očekujem i na streamu, te idemo skupa konačno donijeti neku pobjedu!

Btw, sutra od 19.00h smo opet live, nadam se da će vas biti u što većem broju, jer čim vas je više i meni se više igra i priča, te sam motiviraniji, a trenutno sam jebački motiviran nakon svega, vrijeme je za vraćanje nekih dugova.

Ajmo!

Zadnji popravljao MelloB (08-03-2022 04:02:48)

20

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Steta..bio je dobar stream..pratim dalje...++++

10

Re: NCBreakthrough- novi veliki projekt!

Pratio sam jučer, klasična surovost pokera, KJ vs 88 i AA vs 66 je zabolilo i gledat  mad    Sretno dalje +++

Zadnji popravljao darthgr06 (08-03-2022 09:00:57)

00