Tema: Varanje/Collusion na GG

Ciao , nedavno sam napravia database analysis s coach-om i slozili smo hyper exploit gameplan za konkretno 25 i 50rnc pool-ove , sad nakon sta sam ga primjenia smo primjetili da jedino azijati playback-aju ali samo kad ima drugih azijata za stolom. Nakon toga san bas pocea obracat pozornost na Azijate konkretno Japan/Hongkong/Kina/Taiwan i mogu garantirat sa 100 postotnom sigurnoscu da je dobar dio njih ili u istoj prostoriji ili na discord callu. Tankaju bas znatno vise od drugih igraca cak i preflop i na BB. Absolutno nikad ne igraju potove skupa.Svi igraju neki passive/trappy stil koji je totalno suprotno
od exploita koji bi trebalo radit u ovom poolu jer svi underbluffaju pogotovo later streets koji oni trappaju ali stil je dibar ako imas card removal pa ti ima smisla vidit vise karata jer ces imat profitabilne hero fold/call/raise spotove na temelju tvog card removal znanja. Prolazeci kroz notes od prije toliko sam tagova nasa " Nit stats preflop but has KTo sb v mp" itd... Sto ocito nalaze da imaju neku vrstu card removal-a .Jedno 20-40% poola ovisno o dobu dana je u ovoj shemi. Toliko je ocito kad pocnes obracat paznju , zbog ovog nitko ne post-a dobre winrate sa 25 i 50rnc iako je pool znatno slabije od 25z i 50z gdje ljudi objavljuju crushing winrate-e . Umirem od srama koliko sam handova odigra bez da sam shvatia sto se dogada a coach mi skuzi u roku dva tjedna , strasno. Obratite paznju , uvjerite za sebe i bjezite od GG-ja . Nema smisla prijavljit GGju jer ne bi to oni rjesili i da im se plati ogromna cifra a ne ovako, prijavia sam im illegal HUD koji radi prije 8 mjeseci sa svim konkretnim dokazima i jos radi ,mogu mislit kako bi ovdje islo kad nije crno na bijelo/ ne moze non-poker igrac shvatit sto se dogada tako da just move sites.

Zadnji popravljao JojPaKakOvo (23-09-2022 07:32:54)

00

Re: Varanje/Collusion na GG

Prijavi svejedno nemaš šta izgubiti a nebi bilo loše da više igraca prijavi to isto,nikad ne znaš mozda nesto naprave..
Sretno dalje..

00

Re: Varanje/Collusion na GG

Ma iskreno bas nemam zivaca , kazem ti za taj hud sam im posla znaci link za kupit ga i video kako ga se instalira/pali i koristi , nije moglo biti vise crno na bijelo pa se ni tu nisu aktivirali. Prijavim im da se zloupotrebljava ggcare putem shortdeck-a , dam sve dokaze crno na bijelo opet nikad ocitije , i to isto nisu popravili. Mogu mislit koja bi borbetina bila ovdje gdje su dokazi gledanje njihovih frekvencija sa odredenim handovima preflop/postflop i usporedivanje kad ima azijata/nema azijata na stolu. To je za GG nemoguca misija

00

Re: Varanje/Collusion na GG

JojPaKakOvo napisao:

zbog ovog nitko ne post-a dobre winrate sa 25 i 50rnc iako je pool znatno slabije od 25z i 50z gdje ljudi objavljuju crushing winrate

Ako su ti prevarantski azijati toliko opasni,zasto onda oni nemaju crushing winrate?

Zadnji put kad sam u drugoj temi na ovom forumu slao dokaze o winrateu na GG,nije na listi bilo skoro nikoga tko dugorocno ima ikakav winrate,kamo li crushing winrate.


Moj komentar na stranu,vjerujem ti da ima prevaranata na GG koji igraju udruzeno,ali ocito ni oni jadni ne uspijevaju niti na prevaru imati impresivan winrate.
Vidjao sam to slicno sto opisujes na WPN networku,gdje pasivni regovi igraju skoro kao polufishevi(limp,mali cb,veliki wtsd...) i nose neke novce uz rakeback i svi redom su bili iz Kazahstana,Bjelorusije ili Rusije. Na svakoj stranici ima prevaranata u manjem ili vecem broju.

Iz svih informacija na koje sam ja naisao na GG je dobro samo:
-vlasnicima GG-a
-affiliateima koji nude rakeback dealove
-regovima koji se redovno pojavljuju na visokim rake leaderboard mjestima
-profesionalcima koji igraju high stakes
-Rexonji koji je razotkrio sistem i na bonusima digao 70k u mj dana

Ako ima itko da me razuvjeri,meni bi bilo drago da se netko s micro/low/mid stakesa javi i okaci impresivan winning graf na malo vecem sampleu. To bi me navelo da barem probam zaigrati na GG jer do sada jos nisam tamo igrao.

00

Re: Varanje/Collusion na GG

Listu koju si ti vidia je sa smarthand gdje su samo regular tables. Ne mislim da se ovim bave tamo jer bi bilo pre ocito. Cijela shema je da nitko to ne ocekuje i ne ide za tim na FF formatu pogotovo na RnC gdje ljudi blind foldaju BB i igraju super brzo da dobiju bodove za LB i ne prate pretjerano actions i showdowns drugih igraca .Trebalo bit nemoguce colludat u FF formatu ali nije ako je vas 20 na callu ili u prostoriji svak po 4 stola znaci 80 entry-a u poolu od 300 ljudi hahahah, veoma cesto ce vas bit bar 2 na stolu a nitko ne sumnja.I nece njih 20 svak po 10bb/100 vise nego ce uzet X BB/100 nez koliko tocno svih 20 jer kad su skupa na stolu jedan or njih ce cesto i gubit EV jer softplay-a protiv drugog i ima tu i drugih faktora kao npr standard deviation im je svakome ono bice po 60 jer ne ulaze u velike potove nikad nego kad imaju nuts ili imaju neki card removal sto smanjuje varijanciju ajme majko da zaboli glava,i to je vec ogroman faktor i da im nije veci winrate svakom sto je hahahaha ,gotta hand it to em, dobru su shemu implementali, gotta respect the hustle

00

Re: Varanje/Collusion na GG

Iako sam procitao dva puta i dalje ne kuzim kako oni varaju.
Sta uopste znaci hand removal?

Jel to kao ono, ja sam bacio K8 pfr pa ces ti callat light river na boardu K9652 ili tako nesto?

H2N10EZL
Kucajte ovaj kod u kupovini H2n proizvoda i imate 10 posto popust.
I jos vam ja vratim 12 posto od kupovine, dakle 22 posto total popust.
00

Re: Varanje/Collusion na GG

Uskebasi napisao:

Iako sam procitao dva puta i dalje ne kuzim kako oni varaju.
Sta uopste znaci hand removal?

Jel to kao ono, ja sam bacio K8 pfr pa ces ti callat light river na boardu K9652 ili tako nesto?

Da, kao da su u talu, njih 2-3 na stolu je na skypeu, discordu,...  i onda imaju edge nad drugima

00

Re: Varanje/Collusion na GG

Ja sam vidio nešto slično prije nekoliko godina kad sam igrao Stud na Pokerstarsu. Sjedne mi za stol 3-4 kineza koji očito igraju skupa a u toj igri je to ogromna prednost jer znaju puno karata koje su foldane. I onda raise/reraise dok me ne izbace iz pota pa check/check do kraja.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00