Tema: Highstakes.com Prevara

Pozdrav svima, evo da podijelim sa vama uzasno iskustvo sa Highstakes pokerom.

Registrirao sam se tamo jos davnih dana, jer sam vidio upravo na ovom forumu da se dobiva 5$ + 5$ za registraciju i potvrdu identiteta.

To sam brzo sve izgubio i nisam dugo vremena nista uplacivao i igrao tamo... do nedavno kada sam dobio mail da mi poklanjaju ticket za satelit za sunday main event. 

Nije dugo trebalo da osvojim ulaznicu za main event preko tog satelita, te dan poslije i da osvojim sami sunday main event.

Sreca nije dugo trajala. Kada sam pokusao isplatiti su odbili uz razlog da se mora izrejkat 50$ prije isplate. Nisam se nikada susreo jos sa takvim uvjetima za isplatu u svojoj poker karijeri, a igram vec 9 godina i igram na svim mogucim sajtovima, ali ok.

Izrejkao sam tih 50$ u sljedecih tjedan dana, ali svejedno ne zele isplatiti. Support im je nikakav, ne odgovaraju na mailove, ako se i udostoje odgovoriti nakon 3 dana, nista korisno ne kazu i prave se glupi.

Nazalost, nisam jedini koji sam ostecen i kojem ne zele isplatiti novce, i mnogi drugi su osteceni od njihove strane, postoji hrpa tema o njima na svim poker forumima, pa preporucam svima da se ne zeznu kao ja i mnogi drugi i izbjegavaju ovu stranicu u sirokom luku.

00

Re: Highstakes.com Prevara

hej, mozes me kontaktirati +385 97 728 1835 telegram ili FB grupa Pokeraši Hrvatski

00

Re: Highstakes.com Prevara

Hvala, ali ne treba vise pomoc...

Nakon sto sam ih prijavio davatelju licence "GC gaming Curacao", podijelio pricu na vise foruma i kontaktirao nekoliko osoba bliskih ambasadorima te stranice, napokon sam dobio neke nove informacije koje mi mutavi support nije htio reci i koje su mi promaknule.

U njihovim uvjetima za isplatu, malim slovima piše stavka da osim rejka od 50$, da se od igrača traži da doprinese i 50% svojih ukupnih isplata.

Po meni je to čisti scam, ali legalan... znači da bi netko isplatio 1000$, on mora izrejkati 500$, odnosno ako je rejk 5% , mora odigrati 20 000 $ da bi isplatio 1000$ !

Uz to sve, rok je samo mjesec dana da ispunite te uvjete za isplatu ili se sve resetira pa morate ispocetka.  smile

Buduči da je ovo suludi uvjet za isplatu, očito ću uspjeti isplatiti jedan mali dio od svog dobitka, a ostalo će biti izgubljeno.

Zadnji popravljao upgrade (13-04-2023 12:51:18)

00

Re: Highstakes.com Prevara

Nažalost highstakes.com je totalna prevara.
Nakon što sam izrejkao određeni dio i pokušao isplatiti dio, počeli su me ignorirati i nakon 5 dana vratili novac na poker account.

Nakon toga sam puko, poslao im par poruka nakon čega su mi banali račun i oduzeli sav novac bez mogučnosti povratka uz obrazloženje da sam zlostavljao podršku. LOL

Da stvar bude gora, voditelj podrške je nitko drugi nego Luke Schwartz , vjerovatno največi idiot u poker svijetu ikada, a i opčenito.
PunBB bbcode test

Ako ga ikada sretnem uživo na nekom poker turniru ču mu te svinjske velike uši zavezati za luster nasred poker rooma da vidi šta je pravo zlostavljanje.

00

Re: Highstakes.com Prevara

Kad si ti toliko jak da tolikog cojka dignes na luster bez dizalice,prijavi se na znas ono s televizora,ima na jutrubu isto,udaranje u kavezu,vise ces para tamo zaradit.

00

Re: Highstakes.com Prevara

Brate toliko sam lud zbog ove situacije da bi ga sa zubima podignuo na luster.

Već se danima ne mogu smiriti,a gledam po cijele dane tečajeve meditacije Ane Bučević, Srđana Roje i čitam stare teme od Niveaforman da se smirim.

A i nije više tolika veprina,objavio je nedavno na twiteru da je smršavio i da je na dijeti.
PunBB bbcode test

Zadnji popravljao upgrade (20-04-2023 17:25:24)

00

Re: Highstakes.com Prevara

smile  smile

Vidim fokusirao si se na to da ga eliminiras,pravi si stalker.

A crni Luka moj prije igrao high stakes,a sad radi u supportu i ne da pare,propo ko prst u salo.

I nema sanse da on skine mast,prefancy mu je taj gym gdje trenira. Vidim po obliku susenja vode na plocicama da taj gym ima i podno grijanje. Prave kg se skidaju u gymovima di se moze derat od patnje i muke,ko da te neko okacio za usi na luster.

00

Re: Highstakes.com Prevara

Hahah vidim da je tebi do zajebancije, ali ovo je ozbiljna situacija.

Zapratio sam Luku po svim društvenim mrežama i nemilosrdno mu spamam inbox pa ćemo vidjeti do kuda ću dogurati.

00