Tema: Jesam li dobro odigrao?

Zanima me da li sam ovo dobro odigrao,pa kad dobijem nekoliko komentara objavit cu i rezultat te ruke...

Igrao sam s frendovima lagani turnir od 50kn+rebuy+addon...Uglavnom u jednom trenutku nas je ostalo 5,blindovi 40/80,imao sam oko 2800 chipova,a taj drugi lik oko 200-300 chipova vise,ostali su bili dosta slabiji. On je bio u SB,MP folda,ja rejzam iz CO sa 77 do 275,BTN folda,taj lik u SB calla,BB folda.

Flop: K Q 10 rainbow

On check,ja check.

Turn: 7

On beta 250,ja dizem do 750,on instant all in,ja call.

E sad me zanima da li sam dobro to odigrao. Moram napomenuti da je lik jedan od onih koji se smije onima koji citaju knjige o pokeru,koji ne kuzi vaznost pozicije (citiram:"ma kakva pozicija - ili imas dobre karte ili nemas" ),misli da je 94 suited super karta jer su u boji...Tako da je lako moguce da je pratio i sa nesto tipa K5...

Da li sam trebao samo callat njegovih 250 i viditi river? Ili kad sam vec rejzao i on gurnuo all in da li sam trebao foldati?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Jesam li dobro odigrao?

Moguće da je callao pf sa AJ, ali ne vjerujem da bi takav igrač checkirao flopanu skalu. Više je vjerojatno da je imao A ili J i da mu je na riveru došao straight. Ja bi na tvom mjestu ovo identično odigrao, mislim da je tvoj play dobar jer če on ovdje često shovat sa top parom, dva para i strdrawom. Ako mu je uletio, jbga... smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: Jesam li dobro odigrao?

o boze. pa kak mos pitat dal si dobro odigro ak kazes da je lik ribetina i igra 94s, a ti imas set? fakat ne kuzim zas bi callo i vidio river. sta bi onda napravio da je dosla recimo trojka, ili petica, ili bilo koja druga karta koja ne sparuje board? kako bi se na riveru mogla promijeniti situacija?

00

4

Re: Jesam li dobro odigrao?

Evo i isoda: lik pokaze AJ,na riveru dodje 6 i ja ispao...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Jesam li dobro odigrao?

naravno da si dobro odigrao.

00

Re: Jesam li dobro odigrao?

Pomaknuto u turnire.

00