Tema: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/isildur01122009.png

Taman kad je Isilduru1 krenulo, stvari su se opet okrenule, pa su mu Justin ‘Zeejustin' Bonomo i Brian Townsend zajedno uzeli čak $960,000...

00

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

evo i par vecih handova:
1 hand
2 hand
3 hand

00

3

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

heh..

ovo mi izgleda vrlo stupidno igranje..

pogotovo 3. hand..

00

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

nisan neki strucnjak za omahu, al ono wtf ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

stalno oni tako igraju, čisto kockanje.

00

6

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

Oni razmisljaju na potpuno drugom nivou od nas, i zato je glupo govorit da glupo igraju..

00

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

istina

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

8

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

Tilt napisao:

Oni razmisljaju na potpuno drugom nivou od nas, i zato je glupo govorit da glupo igraju..

ma daj molim te... to što oni rade nema veze s pokerom.

00

9

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

djuma napisao:
Tilt napisao:

Oni razmisljaju na potpuno drugom nivou od nas, i zato je glupo govorit da glupo igraju..

ma daj molim te... to što oni rade nema veze s pokerom.

roll  roll

00

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

dobro mi sad vidimo samo 3 handa,ali oni su odigrali njih na tisuće... ko zna kakav je on imao read prije toga itd.
u tim highstakes poker omahi sve dodje na turn. oba zguraju all-in i bude 50-50,55-45,60-40 itd. ovaj ima ulaz u uber skalu i boju,ovaj ima set... i oni znaju da ovaj ima ulaz u skalu recimo,ali sta moze,dao je vec 50k u pot,postoji dobra šansa da pobjedi... Da oni igraju ko mi da čekaju da dobiju AA i da flop dođe A-9-4,oni nebi ni zaradili toliko koliko jesu...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

11

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

djuma napisao:

ma daj molim te... to što oni rade nema veze s pokerom.

no offense, ali zato ti tamo crushas i uzimaš im milione. Nisi nikad igrao protiv njih, a kritiziraš njihovu igru.

To je ko da ja govorim za mesija, ronalda, i ostale da igraju užasno i ostale stvari. Uopče nema smisla.

00

12

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

roba59 napisao:

no offense, ali zato ti tamo crushas i uzimaš im milione. Nisi nikad igrao protiv njih, a kritiziraš njihovu igru.

To je ko da ja govorim za mesija, ronalda, i ostale da igraju užasno i ostale stvari. Uopče nema smisla.

+1

00

13

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

roba59 napisao:
djuma napisao:

ma daj molim te... to što oni rade nema veze s pokerom.

no offense, ali zato ti tamo crushas i uzimaš im milione. Nisi nikad igrao protiv njih, a kritiziraš njihovu igru.

To je ko da ja govorim za mesija, ronalda, i ostale da igraju užasno i ostale stvari. Uopče nema smisla.

ne možeš uspoređivati poker i neki sport. vrhunski sportaš nikad neće izgubiti od nekog amatera dok se to dobrom igraču pokera može vrlo lako dogoditi.

samo sam rekao svoje mišljenje. a mislim da su neki profesionalci komenitrali isuldura i rekli su sl. - da igra kao da želi izgubiti smile

00

14

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

p.s. kad ronaldo ili neki vrhunski igrač napraviti loš potez, zašto ne bi smio reći da je to loše?!

00

15

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

Jel to govore isti ti igraci koji ne smiju igrat s njim NL HU?

00

16

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

Tilt napisao:

Jel to govore isti ti igraci koji ne smiju igrat s njim NL HU?

ne bih ulazio u to tko se koga boji. ali čudno mi je kad se netko sam ide omalovažvati...

00

17

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

O kakvom omalovazavanju pricas, ne kuzim? Opce je poznato da isildur igra PLO samo zato sto niko nece igrat NLHE s njim..

00

18

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

o tome kako ti misliš da neki ljudi razmišljaju na većem nivou nego ti, pa ih ne možeš skužiti. nije poker nuklearna fizika.

00

19

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

Stani samo malo... Ti hoces rec da razmisljas na istom nivou kao isildir i durrr dok igraju 300/600PLO? Svaka ti cast, ja ipak nemam toliko visoko misljenje o sebi.

00

20

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

sve što sam želio reći je to da likovi igraju kockarski.

a ne želim ulaziti u daljnje bespotrebne rasprave. pozdrav

Zadnji popravljao djuma (21-02-2010 01:25:32)

00

21

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

Ti likovi imaju toliko mali edge jedni na drugima da moraju iskoristit jaako thin value.. To ti mozda vidis kao kockanje.. Ovo sto serem sam procito negdje..

Ne znam sta mislis pod kockanje? Ja to sve vidim kao matematiku dugorocno, a oni sigurno ne bi bili tu gdje jesu da su "kockari"..
Pozdrav i tebi, ode spavat..

00

22

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

znaju kako nemaju prednost jedan nad drugim, znaju da će odlučiti coinflip i svejedno se upuštaju u to. jel to nije kockarski? mogli su isto tako otići na rulet, jedan stavi na crno, drugi na crveno i udri. čemu igrati poker?!!

00

23

Re: Isildur1 izgubio $960k u 5 sati

djuma napisao:

znaju kako nemaju prednost jedan nad drugim, znaju da će odlučiti coinflip i svejedno se upuštaju u to. jel to nije kockarski? mogli su isto tako otići na rulet, jedan stavi na crno, drugi na crveno i udri. čemu igrati poker?!!

LOL

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00