51

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Evo ti odgovora:

Stu Ungar napisao:

više nije nuts, frend je probal ove godine uplatit s vise na ps direkt  i navodno da nije prošlo vjerovatno zbog novog zakona

00

52

Re: Kako dignuti pare s pokera?

roba59 napisao:

Evo ti odgovora:

Stu Ungar napisao:

više nije nuts, frend je probal ove godine uplatit s vise na ps direkt  i navodno da nije prošlo vjerovatno zbog novog zakona

i kako sad mogu izvršiti isplatu?

00

53

Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

i kako sad mogu izvršiti isplatu?

Možeš preko moneybookersa. Probaj uplatiti na moneybookers prvo, ako nejde onda zatraži nekog da ti pošalje $$...

00

54

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Ne razumijem ovo: probaj nekog zatražit da ti pošalje $

00

55

Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

Ne razumijem ovo: probaj nekog zatražit da ti pošalje $

A jesi probao uplatiti na MB?

Druga opcija je da ti netko poašlje $$ na moneybookers, a ti njemu na tekući ili kako se već dogovorite.

00

56

Re: Kako dignuti pare s pokera?

nemam MB. pročitao sam na stranici od MB da ti oni prvo skinu nešto stino sa računa pa ti moraš unjeti koliko su ti skinuli ali nigdje ne vidim da taj iznos možeš upisati u kunama, jel ja mogu potvrditi MB karticu ako je ona u kunama?

00

57

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Za male iznose mislim da ne treba potvrđivati karticu.

00

58

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Jel ovo preko MB-a sa uplatama i isplatama funkcionira normalno da bezveze ne otvaram MB račun

00

59

Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

Jel ovo preko MB-a sa uplatama i isplatama funkcionira normalno da bezveze ne otvaram MB račun

Večina pokeraša koristi MB pa valjda onda funkcionira.

00

60

Re: Kako dignuti pare s pokera?

roba59 napisao:

Za male iznose mislim da ne treba potvrđivati karticu.

mislim da se samo potvrdi pri kreiranju računa i to je to ? - ja sam imao problema jer mi žiro bio u kunama a Mb u USD ... mislim da sam im posalo mail ili tako nešto u opisu napisao da sam po trenutnoj tečajnoj listi izračunao i sve bilo OK - dok nisam i devizni račun napravio  (ne sječam se više bilo je to davno)

dsaw91 napisao:

Jel ovo preko MB-a sa uplatama i isplatama funkcionira normalno da bezveze ne otvaram MB račun

kak misliš normalno ? - mislim nemaš ništa izgubiti osim 2-5 % koliko uzimaju oni provizije ako sam dobro upučen (nikada nisam podizao big_smile uvijek uplačivao i uzimaju onda 1.9%)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

61

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Vuco napisao:
roba59 napisao:

Za male iznose mislim da ne treba potvrđivati karticu.

mislim da se samo potvrdi pri kreiranju računa i to je to ? - ja sam imao problema jer mi žiro bio u kunama a Mb u USD ... mislim da sam im posalo mail ili tako nešto u opisu napisao da sam po trenutnoj tečajnoj listi izračunao i sve bilo OK - dok nisam i devizni račun napravio  (ne sječam se više bilo je to davno)

dsaw91 napisao:

Jel ovo preko MB-a sa uplatama i isplatama funkcionira normalno da bezveze ne otvaram MB račun

kak misliš normalno ? - mislim nemaš ništa izgubiti osim 2-5 % koliko uzimaju oni provizije ako sam dobro upučen (nikada nisam podizao big_smile uvijek uplačivao i uzimaju onda 1.9%)

jel možeš istovremeno imat otvoreno više mb računa tj jel smiješ imat otvoreno više računa? imam več otvoren neki račun kojem ne znam niti mail niti lozinku, sve sam zaboravio pa me sad još jedino to muči

Zadnji popravljao dsaw91 (18-01-2010 21:19:59)

00

62

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Nemožeš. Pošalji ima mail da si izgubio mail i lozinku i oni će te dalje uputiti.

00

63

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Ja od toliko toga na kraju ništa ne kužim,svatko svoje priča jedino što sigurno znam je da je najbolje otvorit u PBZ-u račun

1.Dali moram napraviti devizni račun ili jednako tako mogu i sa svog žiro računa slati i primati novce sa/na moneybookers ?
2.Koliko traje otprilike transakcija novca sa poker site-a na moneybookers a koliko sa moneybookersa na žiro/devizni ?
3.Kolika je provizija moneybookers-a po transakciji ?
4. U kojoj valuti je najbolje otvorit devizni/žiro račun i moneybookers ?
5.Koji je postupak za uplačivanje novca na moneybookers ?

Neki od vas napominju da mi moneybookers nije potreban i da mogu direktno slati i primati novce sa poker site-a na račun u banci
6.Dali za to trebam imati devizni ili isto tako mogu sa žiro računa podizat i upačivat novce ?
7. Koliko traje transakcija novca sa poker site-a na žiro/devizni ?
8.Dali ima provizije ?
9.Koliko je to sigurno s obzirom na zakon o zabrani igara na sreću ?
10.Koji je postupak za uplačivanje novca na poker site ?


ako znate točan odgovor na jedan ili više pitanja pomognite jer očito je da mi nitko neće odgovorit na sva pitanja sam   hmm

Zadnji popravljao koste (02-03-2010 00:06:17)

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

1. devizni racun ili kreditna kartica (bar koliko ja znam sa ziro racuna nisam nikad uplacivao)
sa deviznog mozes direktno uplacivati na site ili na moneybookers pa onda na site (1. opcija je definitvno bolja, naravno postoje mjesecno limiti-te limite mozes povecati tako da pises mail supportu)
2.nekoliko dana. prosjek 24-48h
5.odes na svoj account na pokersite-u kliknes DEPOSIT i upises broj kredit.kartice / deviznog racuna i upises amount (iznos) kliknes OK. moguce da te jos trazi VCC (bar mislim da se tak zove) to ti je sa kreditne kartice zadnja 3 broja na poleđini. na kraju krajeva imas upute gdje se to nalazi. i novac sjedne za par sekundi.

00

65

Re: Kako dignuti pare s pokera?

iamlegend možeš mi još samo ponovit na koje su to brojeve pitanja odgovori (ja sam kriv što sam ponavljao brojeve  za svaku skupinu pitanja ali sad sam to promjenio)

hvala na 3 odgovora  smile

00

66

Re: Kako dignuti pare s pokera?

1. Devizni ili kreditna kartica.

2. S moneybookersa na banku traje obično oko 2 dana. Prva isplata bi mogla potrajati i duže.
S sajta na moneybookers, ovisno o sajtu. Nekima traje po tjedan dana, nekima dobiješ isti dan (stars, tilt).

3. http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

4. U $ najbolje oboje.

6. devizni

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

"4. U kojoj valuti je najbolje otvorit devizni/žiro račun i moneybookers ?"

ja sam stavio u evrima jer lakse verifikujem raiffeisen karticu. dosta njih koji su stavili $ na MB imali su problem prilikom tacnog unosa kolko je skinuto posto banka to pretvori u evre i tako da izvestaj,a ne moze lako po kusru da se prebaci u dolare jer ima neka sitna taksa.
to je kod nas u srbiji, sad ne znam dal je tako i drugde.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Igram na Tiltu prvu uplatu sam napravio preko moneybookersa a sad bi htjeo vaditi novce preko PBZ deviznog racuna otvorenog u dolarima ali nemogu nikako doci na tiltu da mi dade da otvorim racun,jel tko koristi na tiltu PBZ deviznu karticu za upalte i isplate

00

69

Re: Kako dignuti pare s pokera?

hvala roba59 i propast  smile

00

70

Re: Kako dignuti pare s pokera?

iamlegend napisao:

5.odes na svoj account na pokersite-u kliknes DEPOSIT i upises broj kredit.kartice / deviznog racuna i upises amount (iznos) kliknes OK. moguce da te jos trazi VCC (bar mislim da se tak zove) to ti je sa kreditne kartice zadnja 3 broja na poleđini. na kraju krajeva imas upute gdje se to nalazi. i novac sjedne za par sekundi.

nije moguce nego te uvijek trazi!
VCC -koji se ne zove tako nego CVV2/CVC2

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

iako ne bih preporucio zagrebacku zato jer njihova visa electron iz nekog razloga ne radi na netu)

Visa Elektron od zagrebacke banke ne radi ni na bilo kojem poker sajtu..
(na PS-u ti javlju da kao "tvoja banka"odnosno zagrebacka, ne podrzava korištenje kartice u kockarske svrhe ili tako neš slično. mislim da je tako i sa drugim poker sobama)
Ja sam si izvadio iskljucivo iz te svrhe i grdo se zajebo..

:lolLestor77:lol
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

e bok ljudi vidim da se govori o isplatama pa me zanima dali netko ima visa electron reiffaisen banke i da li mu funkcionira kod isplate/uplate na poker starsu .pozdrav

gitara2

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

napravi  mooneybookers, brzo je i jednostavno, jer kod isplata ti uzimaju jako veliku proviziju ako isplacujes direktno na karticu!
tako da se to ne isplati!

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

hendrixjimmi napisao:

napravi  mooneybookers, brzo je i jednostavno, jer kod isplata ti uzimaju jako veliku proviziju ako isplacujes direktno na karticu!
tako da se to ne isplati!

Ovo prvi puta cujem a vadio sam novac sa dosta stranica direktno na devizni(PBZ)-nikad mi nisu uzeli nista provizije.
Vadio sam i preko MB-a sa manjih poker stranica jer nisam htio davati broj kartice svakom.

Zadnji popravljao noirlegion (29-10-2010 08:56:16)

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

covjek je napisao da ima visu electron?!?!?
Na toj uzmaju veliku proviziju, za devizni neznam !

00