Tema: 1R+1A strategy

uzeti rebuy (double stack) na pocetku bez iznimke?
sto ako ga ne uzme apsolutno nitko na turniru, a field je takav da se gura sve i svasta?

I na kraju bude " HARAŠO"
00

2

Re: 1R+1A strategy

eh da, ''mtt'' je <2 puna stola

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 1R+1A strategy

ja u tom slucaju ne uzimam, sta ce ti kad se gura sve i svasta, easy double up i eto ga smile .
Iako je 1R onda nek samo guraju, brzo ce ostat na tome stacku, a ti prije nego dodje kraj rebuy faze mozes rebuyat ako nebdues vec double up i usto jos addon, tako da vjerojatno sa pristojnim stackom imas igrat dalje.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

4

Re: 1R+1A strategy

Pa mislim da bas zato sto se gura sve i svasta treba uzet, jer ce se brzo neki fish poduplat, i imas puno veci edge na njemu, ako imas isto zetona ko on, nego duplo manje.. Bar ja to tako tumacim smile

00

Re: 1R+1A strategy

LOL. Znam za takav turnir. Raspravljao sam već s frendom oko toga.

Mislim da je najisplativije igrat ga ko turnir bez rebuya. Jer ako uzmeš rebuy, moraš biti 2. da bi vratio lovu.

00

6

Re: 1R+1A strategy

roba59 napisao:

Jer ako uzmeš rebuy, moraš biti 2. da bi vratio lovu.


lol  lol nisam skuzio to...

00

Re: 1R+1A strategy

Piše da je turnir <2 puna stola. Znači oko 15 ljudi. I tad je druga nagrada obično oko 2.5 buyina. 3. je manje od 2 buyina.

00

8

Re: 1R+1A strategy

ma vidim sad, nisam vidio prije, kad sam piso post... big_smile

00

9

Re: 1R+1A strategy

tu i tamo se cak i nadje netko tko rebuya, ali tek kad ga bustaju
ma opcenito su mi kita ti rebuy turniri jer nemam pojma koliko light treba callati, a koliko light pushati tako da i nisam nesto bolji od ''ekipe koja gura sve''

najvise me zanimalo ovo oko rebuya odmah na pocetku jer su obje teorije navedene u topicu tocne, ali izgleda da se zbog malog prize poola stvarno ne isplati zajebavat s tim

Zadnji popravljao butko (12-03-2010 15:37:36)

I na kraju bude " HARAŠO"
00