Re: Poker Stars mi krade...

ajd iskopaj to. dobijes bonus i povrat love.

da se bar meni dogodilo sad

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Poker Stars mi krade...

Ako znas koje si karte imao u tim handovima, mozes to naci za 5 minuta.

00

Re: Poker Stars mi krade...

Sigurno je našao i skontao svoju pogrešku... Tako sam ja jednom sa J7 all-in i mislio da je JJ (naravno imao sam overpar na flopu)  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

29

Re: Poker Stars mi krade...

puki86 napisao:

moram rec  da  sam vec  negdje  procitao da se  tako nesto dogodilo al na  nekoj drugoj stranici

mislim cool hand poker.lik im je posao suport mail, dobio natrag zasluzenu lovu, dodatni bonus(cini mi se da je igra nl5-10 a dobija je oko 300 dolara) i svi su na stolu koji su igrali isto su nesto dobili

When you got nothing, you got nothing to lose
00

30

Re: Poker Stars mi krade...

xViP napisao:

Ocito sam pogrijesio postajuci ovo.

Nezz zasto sad svi govore ko da sam idiot al dobro. Prvi i zadnji put da sam ovako nesto pitao. Nisam se dosao ni svadat ni opravdavat.
Ako netko misli napisat komentar na ono sto sam pitao molim ga da mi uputi preko PMa jer se na ovu temu vise ne vracam.

Hvala pojedincima na normalnim komentarima.

Igraš NL5 i nakon što vidiš i siguran si da ti sajt krade lovu ne provjeriš i ne sejvaš hand history, ne radiš screenshot. Otvaraš forum i postaš što se dogodilo bez dokaza. U pravu si, pogriješio si postajući ovo i nitko ti nema razloga vjerovati. Piši pokerstarsu, oni su lopovi koji ti kradu pare.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker Stars mi krade...

kiklop napisao:
puki86 napisao:

moram rec  da  sam vec  negdje  procitao da se  tako nesto dogodilo al na  nekoj drugoj stranici

mislim cool hand poker.lik im je posao suport mail, dobio natrag zasluzenu lovu, dodatni bonus(cini mi se da je igra nl5-10 a dobija je oko 300 dolara) i svi su na stolu koji su igrali isto su nesto dobili

Eto, to se nedavno desilo na Cake pokeru, više u ovom Aces Highu -http://www.sportnet.hr/kolumne/392268/f … ne-grijese

Inače šanse da ti se to desilo dva puta u istom sessionu blizu su nuli koliko god mogu biti - kladio bi se da je tip dobio boju, a ti nisi skužio (svima se desilo), stavi si četiri boje wink Nema smisla da ti kradu na NL5, daleko više štete nego koristi...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

32

Re: Poker Stars mi krade...

Barem stars ima opciju da zatražiš Hand History na mail.

00

33

Re: Poker Stars mi krade...

Rexonja napisao:
Bile napisao:

Frend mi je jednom tvrdio da mu se desila ista takva situacija bas na PokerStarsu...Cak je i mobitelom slikao board da mi pokaze i jasno se vidi da je jaci i da su zetoni otisli onom drugom...

Tako da ja ti vjerujem xVip...

Imaš možda sliku? Iskreno nevjerujem da se to može dogodit (ipak je to software vrijedan milijuna i odigrano je već milijardu+ handova i niko se još nije žalio... Ali ljudi smo, nevjerujemo dok to ne vidimo svojim očima tako da.. ScreenShot or it didn't happend  wink

Odmah sam ga nazvao,ali nema sliku...valjda ju je izbrisao ili mu je bila u starom mobu...

Ali znam da sam vidio tu sliku i dobro smo ju proucili i nema sanse da smo se zabunili - PS je nesto zeznuo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Poker Stars mi krade...

Zeznuli ste vi vise od PS.-a sta niste poslali, pa bi PS da pare.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

35

Re: Poker Stars mi krade...

grindam ja danas nl5 i zguram se sa nekakvim zrakom, villain pokupi 2 para al pot dolazi meni.

Malo kasnije nakon sta je isti taj tip rebuyao zguramo se opet i pise mi da sam izgubio pot ali chipovi opet zavrsavaju kod mene.


http://2.bp.blogspot.com/_4KYlZvVeHWA/SpnbilnUm7I/AAAAAAAAAdc/4AXTnW0cvbY/s400/0762412550.jpg

00

Re: Poker Stars mi krade...

Dace napisao:

grindam ja danas nl5

Ovo mi je bio najzabavniji dio za procitat... lol

00

Re: Poker Stars mi krade...

Dace napisao:

grindam ja danas nl5

Oho, pa ti se ozbiljno pripremaš  wink

00

38

Re: Poker Stars mi krade...

Dace napisao:

grindam ja danas nl5

wtf?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker Stars mi krade...

dfable napisao:
Dace napisao:

grindam ja danas nl5

wtf?

wtf već je beatao nl2?!?!?! just joke, Dace  tongue  tongue  tongue  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

40

Re: Poker Stars mi krade...

Nešto tipa ovako: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1939

Gledam ja kamo su čipovi otišli, lol

Zadnji popravljao dadaas (17-03-2010 11:39:52)

00

41

Re: Poker Stars mi krade...

Pozdrav ,,, evo da se ja uključim u raspravu !!!
Uvjeren sam 1000 % da PokerStars našem kolegi nije uzeo novce ako je imao jaču ruku !!!!
Kao što i kolege kažu u prethodnim postovima ja ću ponovit :
Ti imaš : KQ ,,, izađe KQ3 ,,, odigraš all in ,,, izađe 3, izađe A,,, i pobjedi te lik sa A,2  ::: 2 primjer _
              JJ   ili neki manji par ,,, izađe K K Q ,,,10,Q   i izgubiš od lika koji ima A,2 ili slično ,, u ovim situacijama si nervozan i lud i nevidiš dobro ,,, tako da u te dvije situacije koje mogu biti i u drugim oblicima misliš da si dobio a ustvari gubiš !!!!
Inače iz iskustva znam da pokerstars ne krade ,,, ja sam na toj stranici već 3 godine i nemam problema sa ničim !!!!
PS .. Osim kad mi likovi sa 56 suited igraju all in preflop ,,, pa mi AA ; AK ; KK;QQ puše svaku šansu za dobit pot ,,, a moraš igrat all in u BUTON POZICIJI !!!! ( To je većinom za male novce u cash igri )
Zato ako počinjete ,,, a to kažem većini moj savjet je uplatite si minimalno 500 dolara i igrajte smal stack ili kako već neko ima taktiku sa blindovima minimalno 0,50 , 1 usd ,,, s time da pazite na bankrool ... To j ešta se tiče pokerstarsa moje iskustvo ,,, Naravno knjige , videa , strategija i matematika i imat ćete profita samo pomalo i zapamtite ,,, nikad nećete stalno dobivati !!!
Dođe loš dan stoga kad neide ,,, treba znat uzet pauzu ili neigrat  !!! Pritiskom da na ulog 50 usd koji izgubite ,, uplatite još 100 ili više gubite sve šanse za napredak !!! BANKROOL ponavljam i nema frke ,,, a o njemu ima mnogo literature !!!
Pozdrav i sretno za stolovima !!!!

00

Re: Poker Stars mi krade...

dobro.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

43

Re: Poker Stars mi krade...

chillin napisao:

dobro.

+1

00

44

Re: Poker Stars mi krade...

lol

+2

4ladX napisao:
chillin napisao:

dobro.

+1

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

Re: Poker Stars mi krade...

Zox83 napisao:

Inače iz iskustva znam da pokerstars ne krade ,,, ja sam na toj stranici već 3 godine i nemam problema sa ničim !!!!

A je, jos najbolje da ce sad svakoga krast!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Poker Stars mi krade...

zamorano11 napisao:
Zox83 napisao:

Inače iz iskustva znam da pokerstars ne krade ,,, ja sam na toj stranici već 3 godine i nemam problema sa ničim !!!!

A je, jos najbolje da ce sad svakoga krast!

na to se uglavnom i odnosi ovo moje "dobro" , sto rec poslije takvog posta.... Tri godine igra na PS i jos ga nikako nisu pokrali, sto rec ..
bravo poker stras, bas lijepo od vas. smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Poker Stars mi krade...

Meni pokerstars jednom kartu ukrao .... dobio sam AJ , i onda su mi uzeli A , i imao sam u handu samo J  ... XD  big_smile  ... i nisam mogao osvojit pot  hmm   smile



p.s.  - bez zamjere wink , šalim se naravno wink ...

00

48

Re: Poker Stars mi krade...

MMmystery napisao:

Meni pokerstars jednom kartu ukrao .... dobio sam AJ , i onda su mi uzeli A , i imao sam u handu samo J  ... XD  big_smile  ... i nisam mogao osvojit pot  hmm   smile



p.s.  - bez zamjere wink , šalim se naravno wink ...

o pa ovo je na tiltu standardno. ne vidis jedan hand ni na stolu ni u chatu... pa postflop pogodis neki dobar draw, a ne znas drugu kartu. veselo...

00

49

Re: Poker Stars mi krade...

Imam jednostavno rješenje : Kome nepaše P.S. neka se prebaci na neki drugi site jer ovo je natezanje je li ili nije pokralo me !!!! ,,, ali priča od kolege mi ne drži vodu jer na pokerstarsu kao što većina zna može se vidjeti svaka odigrana ruka ,,, samo se klinke u gornji lijevi kut na ikonicu i nađe svoju ruku koju je izgubio ,,,I ima dokaz ,,, ali to se radi čim popušiš a siguran si da su te zajebali !!!!! !!!
Šta se tiče moje 3 godine na Pokerstarsu jebeno sam zadovoljan !!!! A i full tilt sam igrao samo CASH GAME I nikad nisam imao problema !!!!
PS. MIcrogaming siteovi znaju otezati isplate ,,, eto to je moje iskustvo !!!!

00