Re: pokerpro2010_pokerstars

četvrtak je puno bolja opcija - u nedjelju ima hrpa turnira, a pošto vjerujem da su mnogima ipak oni važniji mislim da je bolje ovako, u četvrtak...

Nadalje, mislim da je najbolje da ostane FO - tako i onako ovo je mnogima više iz zabave pa bi možda bilo zgodnije da ne koristimo RB i AD

I naravno, nikako turbo smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

52

Re: pokerpro2010_pokerstars

pa  nije  da  mozes samo jedan turnir  igrat  pa  da  te  ovaj nesto sprecava, no nije  bitno ja  mogu i u cetvrtak jer  tim danom nemam fax  al neko mozda  ima  neke  obaveze....
inace  ja  sam za  freezout 10 min

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

evo struktura za 15min i 10min levele
http://img31.imageshack.us/img31/101/struktura.jpg

ja sam za 3k početno i 10min levele i FO

Zadnji popravljao smartass (24-02-2010 22:09:49)

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

smartass napisao:

evo struktura za 15min i 10min levele
http://img31.imageshack.us/img31/101/struktura.jpg

ja sam za 3k početno i 10min levele i FO


meni se ne svidja ovaj fond.. 30 igraca samo 3 u fondu

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

iamlegend napisao:

meni se ne svidja ovaj fond.. 30 igraca samo 3 u fondu

da, razlika je u isplati

nakon sat vremena igre si na 15min turniru na 15BB a na 10min 37,5BB u odnosu na početne čipove...

najbolje nabaciti glasovanje pa što većina odluči to igramo

Zadnji popravljao smartass (24-02-2010 22:20:18)

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

a nema mogucnost da bude 3000 cipova, 10 min blindovi, ali da bude fond nagrada drugaciji. znaci da se uzme fond od ovog lijevo gdje su 15 min blindovi..?

Zadnji popravljao iamlegend (24-02-2010 22:23:07)

00

57

Re: pokerpro2010_pokerstars

iamlegend napisao:

a nema mogucnost da bude 3000 cipova, 10 min blindovi, ali da bude fond nagrada drugaciji. znaci da se uzme fond od ovog lijevo gdje su 15 min blindovi..?

Može, fond se nastavlja po %, u tom slučaju 10%. A blindovi su izgleda 15min. = Regular, a 10min su 10 min.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Vule napisao:

Može, fond se nastavlja po %, u tom slučaju 10%..

??

00

59

Re: pokerpro2010_pokerstars

ako je 30 prijavljenih i ITM su samo 3, znači da je to 10% prijavljenih kao što vidiš na lijevom.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Vule napisao:

ako je 30 prijavljenih i ITM su samo 3, znači da je to 10% prijavljenih kao što vidiš na lijevom.

ma buni me to kaj je na desnom drugacije

MA ZANEMARITE SVE.. vidim da sam glup..sad mi je sve jasno..

Zadnji popravljao iamlegend (24-02-2010 22:49:23)

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

I sta ce prvo mjesto biti 100 dollara?

Ma daj povecajte taj buy in ili bar stavite R/A.

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

croman19 napisao:

I sta ce prvo mjesto biti 100 dollara?

Ma daj povecajte taj buy in ili bar stavite R/A.

neznam jesi primjetio al javili su se neki ljudi kojima je veci buyin problem...
mozda bude uz novcanu nagradu i neka forum nagrada smile npr. 1 mjesec ce biti tvoja slika na pocetnoj strani foruma i vrtit ce se da si osvojio turnir smile

00

63

Re: pokerpro2010_pokerstars

smartass napisao:
iamlegend napisao:

meni se ne svidja ovaj fond.. 30 igraca samo 3 u fondu

da, razlika je u isplati

nakon sat vremena igre si na 15min turniru na 15BB a na 10min 37,5BB u odnosu na početne čipove...

najbolje nabaciti glasovanje pa što većina odluči to igramo

kad vec idemo u detalje, da te odma ispravim!  :card_spade
kod ovog turnira di se blinds dizu svakih 15min, tu ces nakon sat vremena imat 10BB,
a na onom di se dizu svakih 10min sa pocetnih 3000 chipova imat ces 30BB  :card_spade

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

pocetni stack "super stack" 5k, blindovi 10min,  pa eto kruha i igara ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

Glasujem za rebuy turnir ako cemo imati 10$ buyin s jednim addonom nakon prvog breaka, blindovi 10 min. Nece trajati dugo, a i duboko sam uvjeren da mozemo skupiti vise od 30 ljudi. Za slucaj da ne uspijemo, mislim da bi bilo dinamicnije igrati 6max ako nas je tako malo.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

66

Re: pokerpro2010_pokerstars

bobo, većina ljudi na ovom forumu igra na microlimitima, ne vjerujem da će se skupiti veći broj igrača ako buyin bude veći. isto tako mislim da bi trebalo biti bez re-buya, eventualno  s add-onom

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

djuma napisao:

bobo, većina ljudi na ovom forumu igra na microlimitima, ne vjerujem da će se skupiti veći broj igrača ako buyin bude veći. isto tako mislim da bi trebalo biti bez re-buya, eventualno  s add-onom

a bolje onda 1 rebuy bez add-ona

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

i jel se zna nesto vezano za ovo? posto bi bilo dobro bar da 5-6 dana prije obavijest bude, jer netko i radi (npr. ja) pa da si mogu isplanirati tjedan. hvala unaprijed

00

69

Re: pokerpro2010_pokerstars

Ništa još nije dogovoreno... sad

00

Re: pokerpro2010_pokerstars

jel ima neki razlog zasto, ili jednostavno nema dovoljno velike zelje od svih skupa da se to organizira ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

71

Re: pokerpro2010_pokerstars

kaj  je  s  ovim proslo je  mj dana od  kad  je  tema  postavljena , ste se kaj uspjeli dogovorit?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

72

Re: pokerpro2010_pokerstars

chillin napisao:

jel ima neki razlog zasto, ili jednostavno nema dovoljno velike zelje od svih skupa da se to organizira ?

pretpostavljam da nema dovoljno igrača. kao što je djuma napisao, puno ljudi (myself included) igra microlimite i ne može si priuštiti neki veći buyin hmm

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

pa 10$ buyin svako valjda moze priustit osim ako nema 15$ na acc.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pokerpro2010_pokerstars

lol... poceo sam citati ovu temu... na 2. str. pise kao i datum i sve lol... vec sam poceo na pokerstars traziti taj turnir kad ono dodjem do 3. i nista od toga.... a steta bilo bi zbilja kul da se napravi ovako nesta... ne kuzim ako je frizout stavite 20$, mislim onaj ko ima 10$ za turnir pa valjda moze i 20 dati...
nadam se da ce biti nesta od ovoga, podrzavam u svakom slucaju

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

75

Re: pokerpro2010_pokerstars

nemaju svi starse  roll

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00