Tema: MTT nedoumica

Naletio sam na jednu nedoumicu u clancima koje sam citao za strategiju MTT-a u pocetnoj fazi. Naime predlaze se da se u pocetnoj fazi igra tight,ali i da se vidi puno jeftinih flopova.na sto se to tocno odnosi? hvala

00

Re: MTT nedoumica

Igraj jako tight. Sve parove, AK,AQ,AJ.

00

Re: MTT nedoumica

Tako sam i igrao do sada.no na nekim instruction videima sam vidio da oni igraju dosta loose u pocetnoj fazi.

00

Re: MTT nedoumica

paziteDace napisao:

Igraj jako tight. Sve parove, AK,AQ,AJ.

igrati sve parove na mtt-u definitivno nije tight...s kasnih pozicija ok, ali s ranih nikako

Zadnji popravljao ThoNapalm (16-03-2010 05:10:02)

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: MTT nedoumica

ThoNapalm napisao:
paziteDace napisao:

Igraj jako tight. Sve parove, AK,AQ,AJ.

igrati sve parove na mtt-u definitivno nije tight...s kasnih pozicija ok, ali s ranih nikako

oces rec da nemas dovoljne implied oddove sa malim parovima 100-150bb deep?

00

Re: MTT nedoumica

paziteDace napisao:
ThoNapalm napisao:
paziteDace napisao:

Igraj jako tight. Sve parove, AK,AQ,AJ.

igrati sve parove na mtt-u definitivno nije tight...s kasnih pozicija ok, ali s ranih nikako

oces rec da nemas dovoljne implied oddove sa malim parovima 100-150bb deep?

imas ako nitko ne rejza, pa zato mi je glupo igrati od dvojki do negdje sestica s rane pozicije...  ovisno o situaciji i turniru i koliko si zapravo tight

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: MTT nedoumica

evo bas  citam  knjigu FTP strategy guide tournament  edition naiso sam na  par  stvari koje  sam ocito do  sada  krivo igrao
Chris Ferguson kaze da se  iz early  pozicije  treba  rejzat 2 bb, iz middle 2.5bb i late 3 bb (kaze  da se  malo rejza iz early  pozicije zato jer  je  veca  vjerojatnost da neko poslje  nas  ima  monstera pa  mozemo manje  izgubit, iz istog  razloga se  poslje  vise  rejza  jer  je  manja  mogucnost  da  neko ima  monstera  i da  big  blindu bude  teze callat  nas  rejz) dosad  sam rejzo vecinom 3  bb , al kad  sam odstupio od  toga vise sam rejzo iz early a manje  iz late- ocito da sam krivo radio
Howard  lederer-on  kaze  da  rejza 3bb  bez obzira  na  poziciju na  kojoj se nalazi( tak sam ja  dosad  igro, kad  dodu veci blindovi onda  sam 2.5),kaze  da  kada  se  ima 10 bb ili manje  nema  rejzanja nego se gura  all inn( prepostavljam da  to svi znate)i kada se ima  manje  od 30 bb ako neko rejza prije  nas moramo gurat  all inn da ne  rerejzamo, tek ako imamo vise  od  30 mozemo radit  rerejz(eto to dosad  nisam znao)
dosao do 5  poglavlja pa  ako jos  sta  zanimljivo procitam cu stavit  ako nekog  zanima

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: MTT nedoumica

nista ti ne moras u pokeru... pa mislim ovo ako imas 30bb a netko rejza, tvoj rirejz ne znaci puno jer ako te calla commitan si na flopu

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: MTT nedoumica

ja nikada ne raisam bas po nekoj shemi..mijesam svoje raisove i nikada ne mogu reci da sam raisao stogo 2x ili 3x..obicnio upisujem raisove,tako da je to uvijek tu nesto izmedju,a da ne dajem drugim igracima dobre oddove

00

10

Re: MTT nedoumica

ThoNapalm napisao:

nista ti ne moras u pokeru... pa mislim ovo ako imas 30bb a netko rejza, tvoj rirejz ne znaci puno jer ako te calla commitan si na flopu

pa  naravno da nemoras, al ako lederer kaze  da  je  bolje  zgurat  onda  cu zgurat   big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: MTT nedoumica

ja isto iz rane pozicije betam 4-5 bb.


ThoNapalm napisao:
paziteDace napisao:

Igraj jako tight. Sve parove, AK,AQ,AJ.

igrati sve parove na mtt-u definitivno nije tight...s kasnih pozicija ok, ali s ranih nikako

igrat ih sve u potovima koji nisu otvoreni.
Na jači bet ih bacim.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00