Tema: Sreća prati budale

Nakon još jednog downswinga na nl50 poludio sam i uplatio cijelu banku na ovaj turnir! Ostalo je povijest...

http://i44.tinypic.com/2rcsfi1.gif

00

Re: Sreća prati budale

Ovaj mjesec radim party u Samoboru... Svi će bit pozvani  wink  cool

00

Re: Sreća prati budale

da si se stavio na 7,8 mjesto,ajde..ali kad sam te vidio na prvom,pogledao sam ponovno wink

00

Re: Sreća prati budale

sick, jebeno  wink

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Sreća prati budale

Znači 50% je moje?? hehehe

00

Re: Sreća prati budale

hahaha...aprililil....

00

Re: Sreća prati budale

Ne znam zašto popušim svaku foru na današnji dan.

00

Re: Sreća prati budale

cestitam roba, sad mozes sa ovim boostom i na nl1000 direktno.....

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: Sreća prati budale

roba59 napisao:

Znači 50% je moje?? hehehe

Rekli smo 33%!

Roba mi je jako pomogo na final tablu, najgore je bilo kad sam dobio AA i loose igrač na CO je rejzo 3bb (ostalo nas je 6) i imo je oko 10bb više od mene, a ja na sb, a iza mene bb ima oko 3,5bb manje od mene... Već sam skoro autofoldo kad mi je on preporučio da guram all in!?!
Ono, zatvorio sam oči i stisnuo all in iako sam duboko u sebi bio nesiguran, ali ipak roba je roba... I kad me frajer callao sa KK, tad sam skužio da mi je dobro reko jer je CO bio jako loose igrač i nije mogao imat dobar hand...

Ostatak turnira sam večinom dobivo flipove 34s vs JJ i 22 vs KK tako da mogu reć da sam cijeli turnir fakat dobro odigro i večinom sam bio favorit (osim ovaj gore hand me malo sreća pomazila)...

00

10

Re: Sreća prati budale

A tko je But I Wannit?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Sreća prati budale

salemetal napisao:

Ne znam zašto popušim svaku foru na današnji dan.

E, da te neznam, reko bi da si mi brat!

Btw šta si ovo stvarno osvojio il' nas to *ebeš u zdrav mozak?  big_smile  Ja sad to ništ' ne kužim  sad

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

12

Re: Sreća prati budale

Nije loš photoshop, jedino si zeznuo šta nisi pazio da bude razmak među nickovima isti, tj. tvoj je malo niže nego treba big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

13

Re: Sreća prati budale

ma jebes to. nego, kad ce party?

00

14

Re: Sreća prati budale

ja uopce nisam skuzio, vec sam ti krenuo cestitat  wink

Zadnji popravljao mars1 (02-04-2010 17:21:34)

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

15

Re: Sreća prati budale

n1

KOCKA!
00

Re: Sreća prati budale

dfable napisao:

Nije loš photoshop, jedino si zeznuo šta nisi pazio da bude razmak među nickovima isti, tj. tvoj je malo niže nego treba big_smile

Ne, to pokerstars uvijek prvog ostave malo niže  big_smile  big_smile

00

17

Re: Sreća prati budale

dfable napisao:

Nije loš photoshop, jedino si zeznuo šta nisi pazio da bude razmak među nickovima isti, tj. tvoj je malo niže nego treba big_smile

ma to mu jos nije greska velika, najprije se skuži po tome da je 22 mjesto ima sivu pozadinu znači tko je snimao tu sliku taj je završio na 22 mjestu

00

18

Re: Sreća prati budale

Ne mora biti. Možeš bilo koje mjesto označiti.

00

19

Re: Sreća prati budale

Rodman napisao:
dfable napisao:

Nije loš photoshop, jedino si zeznuo šta nisi pazio da bude razmak među nickovima isti, tj. tvoj je malo niže nego treba big_smile

ma to mu jos nije greska velika, najprije se skuži po tome da je 22 mjesto ima sivu pozadinu znači tko je snimao tu sliku taj je završio na 22 mjestu

...najprije se skuzi sta je objavljeno prvog aprila... big_smile

00