Tema: Kakoooooo???

Vozdra.... kako itko može na ovim starsovim MTT do 5$ ikad išta osvojit? Svaki hand je multiway, ljudi kolaju allin sa K5off, A2off, 97off i redovito pobjedjuju moje AA,KK i sl. Ako igram tight na početku naravno da nedočekam nikad hand i kad dočekam big stack me kola sa bilo koje dvije i dobije, a ako igram loose kao skoro svi na tim turnirima, nema teorije da me pomazi sreća pa da flopnem nešta jako! Dokad tako?? Što vi radite, čekate hand do iznemoglosti ili se uključite u tu loto igru pa ako prođe super, ako ne opet dobro?!!?         Samo dva primjera... loose igrač rejza sa srednje pozicije, ja sa   KK rirejzam, on gura allin i ja kolam. On pokazuje K5off i pogađa dvije 5 na flopu.
Ja sa UTG imam KK i rejzam 4x, jedan kola, drugi rejza za duplo, ja rirejzam i on gura allin, ja kolam! On pokazuje A2off i pogadja A22 na flopu......
I tako redom...jel to normalno?

00

2

Re: Kakoooooo???

guraj pf AI s AK ili bilo kojim većim pocket parom i čekaj da te pomazi sreća wink a pomazit ćete sigurno, prije ili kasnije smile

00

3

Re: Kakoooooo???

Ma meni je sreća kada mi hand izdrži, a ne kada nešto na sreću pogodim jer se to još nije dogodilo...Problem je što prije ili kasnie u allin situaciji ja pušim sigurno...Imam J10s, 5 limpera i ja sa BB čekiram. Flop dolazi 89Q, flush draw i nut str8 pogođen..big stack odmah gura allin, ja drugi po stacku tada kolam i što vidim...on ima Q9 off i pogađa 9 na turnu...već sam lud...uzelo mi 400$ u mjesec dana ovako!

00

Re: Kakoooooo???

Ako si na turnirima s buy-inom do 5$ izgubio 400$ u mjesec dana, ostavi se toga i probaj nesto drugo, jer ocito nesto krivo radis...
Ne mislim nista lose.
Moras se pronaci u igri koja ti odgovara, a ovi MTT do 5$ ocito nisu.
Sretno

00

5

Re: Kakoooooo???

Ne, ne..nema ljutnje! I meni bi se tako činilo da pročitam nečiji post...i volio bih da je greška u meni...Povremeno i jest, svi grijesimo!! Ali kad mi skoro svi handovi preflop budu debelo u prednosti i izgube onda neznam šta drugo mogu učiniti!? Vidi ovo sad...imam AA, završim u allin situaciji preflop, protivnik poakzuje KK...ja flopam A na flopu za set, a on runner runner Kraljeve za four of a kind! To nisu greške...ili!?? Inače trebam odustati

00

Re: Kakoooooo???

odmori malo,znam da je to tesko kad te neide al pokusaj odmoriti od pokera koji dan..

00

7

Re: Kakoooooo???

Ma to ću i napravit..isplatit preostalih 600 i gotovo...sretno svima!!

00

8

Re: Kakoooooo???

Ako na 100 mttova svaki put odeš s 85% prednosti AI dogoditi će ti se ~15 bad beatova koje ćeš naravno dobro zapamtiti. Nemoj dopustiti da ti utječu na igru, tako da je najbolje ne obazirati se na bad beat i hladne glave nastaviti igrati.

A ako imaš -$400 na micro MTT moraš ozbiljno popraviti igru.

00

Re: Kakoooooo???

Neznam kako ti svaki put imaš jaču ruku dok idete preflop all in. Onda u fazi kad imaš malo BB-ova samo čekaš ruke dok te blindovi ne pojedu, a to je jako loše.

00

Re: Kakoooooo???

gi85 napisao:

imam AA, završim u allin situaciji preflop, protivnik poakzuje KK...ja flopam A na flopu za set, a on runner runner Kraljeve za four of a kind!

Možeš uploadati ovu ruku na pokerhandreplayer ili pokerhand? Znam da si ljut na lošu sreću i sve, ali ovdje mi se čini da si ga malo ''nadodao'' jer šanse za ovo su samo 0.1%.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Kakoooooo???

gi85 napisao:

Vozdra.... kako itko može na ovim starsovim MTT do 5$ ikad išta osvojit? Svaki hand je multiway, ljudi kolaju allin sa K5off, A2off, 97off i redovito pobjedjuju moje AA,KK i sl. Ako igram tight na početku naravno da nedočekam nikad hand i kad dočekam big stack me kola sa bilo koje dvije i dobije, a ako igram loose kao skoro svi na tim turnirima, nema teorije da me pomazi sreća pa da flopnem nešta jako! Dokad tako?? Što vi radite, čekate hand do iznemoglosti ili se uključite u tu loto igru pa ako prođe super, ako ne opet dobro?!!?         Samo dva primjera... loose igrač rejza sa srednje pozicije, ja sa   KK rirejzam, on gura allin i ja kolam. On pokazuje K5off i pogađa dvije 5 na flopu.
Ja sa UTG imam KK i rejzam 4x, jedan kola, drugi rejza za duplo, ja rirejzam i on gura allin, ja kolam! On pokazuje A2off i pogadja A22 na flopu......
I tako redom...jel to normalno?

Ne, napiši mail supportu odmah!

Inače, KK vs A2 si favorit 71% što znači da ne moraš uvijek dobit s KK, a da se otvorio Axx isto ti je ko A22 flop...

00

12

Re: Kakoooooo???

na  takvim turnirima ja počinjem  loose i pokušavam što više valuebet valuebet.. onda se malo umiriš i igraš na karte i ne na igrače.. a što se tiče premium handova- varijanca, kad se okrene pobjedit češ 10 turnira zaredom big_smile

GL

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

13

Re: Kakoooooo???

Rexonja napisao:
gi85 napisao:

imam AA, završim u allin situaciji preflop, protivnik poakzuje KK...ja flopam A na flopu za set, a on runner runner Kraljeve za four of a kind!

Možeš uploadati ovu ruku na pokerhandreplayer ili pokerhand? Znam da si ljut na lošu sreću i sve, ali ovdje mi se čini da si ga malo ''nadodao'' jer šanse za ovo su samo 0.1%.


ja sam to doživio... imao 88, flopo set, čovjek me shove-a s KK, turn: K, river K... ali to je bilo na jednoj smiješnoj stranici (iako se igralo za pravi novac)... iako si svašta dopuštaju, teško da bi si neka ozbiljnija stranica tako što dopustila

00

14

Re: Kakoooooo???

djuma napisao:

iako si svašta dopuštaju, teško da bi si neka ozbiljnija stranica tako što dopustila

?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Kakoooooo???

djuma napisao:

ja sam to doživio... imao 88, flopo set, čovjek me shove-a s KK, turn: K, river K... ali to je bilo na jednoj smiješnoj stranici (iako se igralo za pravi novac)... iako si svašta dopuštaju, teško da bi si neka ozbiljnija stranica tako što dopustila



wtf?

00

16

Re: Kakoooooo???

djuma a jesi me nasmijao  lol

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

17

Re: Kakoooooo???

djuma napisao:

[
ja sam to doživio... imao 88, flopo set, čovjek me shove-a s KK, turn: K, river K... ali to je bilo na jednoj smiješnoj stranici (iako se igralo za pravi novac)... iako si svašta dopuštaju, teško da bi si neka ozbiljnija stranica tako što dopustila

8.2%=0.1% ???


Čak tih 0.1% mora nekad pogoditi. 99.9% nije 100%.

00

Re: Kakoooooo???

Boby napisao:

8.2%=0.1% ???


Čak tih 0.1% mora nekad pogoditi. 99.9% nije 100%.

Ma to je djuma, šta se zamarate big_smile Kako bi on reko: "bolje da se tu ispušem" tongue

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

19

Re: Kakoooooo???

Razumijem ja postotke i da nemoram svaki put pobijedit ruku...i nisam rekao da sam jači svaki puta preflop pa da izgubim generalno, već unazad 20tak dana mi ništa nije izdržalo...jer od 50 sam napravio 1050 i sad presao na starse i izgubio 400! Nemogu odjednom zaboravit igrat....što se tiče ovog handa sa AA vs. KK ako mi netko može pomoć oko toga bio bih zahvalan...Kako da zatražim hand history od stranice i da li se može vidjeti cijeli tijek ruke u tom historyu pa da pokažem da je i to moguće!! Evo ako može rado ću pokazati da mi se i to dogodilo..

00

20

Re: Kakoooooo???

cimer mi je snimio tu ruku mobom pa ću i to uploadati čim mi ju pošalje....

00

21

Re: Kakoooooo???

gi85 napisao:

Kako da zatražim hand history od stranice

http://www.imagesforme.com/upload/0e121980.jpg

00

Re: Kakoooooo???

Na kojem si siteu igrao prije starsa?

00

Re: Kakoooooo???

Rexonja napisao:
gi85 napisao:

imam AA, završim u allin situaciji preflop, protivnik poakzuje KK...ja flopam A na flopu za set, a on runner runner Kraljeve za four of a kind!

Možeš uploadati ovu ruku na pokerhandreplayer ili pokerhand? Znam da si ljut na lošu sreću i sve, ali ovdje mi se čini da si ga malo ''nadodao'' jer šanse za ovo su samo 0.1%.

Desava se.
Nisam imao identicnu situaciju, al nest slicno:
preflop all-in ja i jos dva igraca.
ja imam AA, drugi JJ i treci 77.
Flop J, turn A, river J.

Nije na cashu nego turniru.

00

Re: Kakoooooo???

Meni neki dan:Raisam sa KK, tip re-raisa,ja guram all in,on call. tip ima J6 off suite.Board dodje : 8-6-3-9-J   big_smile  i on dobije sa 2 para..

00

25

Re: Kakoooooo???

Kad izvrtiš par stotina turnira i turnirske handove brojiš u desecima tisuća, uvijek imaš unutra i raznih čuda, ali na duge staze, ili u prosjeku, sreća nema previše utjecaja - ako imaš dobru igru za velike MTT, rezultat će doći prije ili kasnije. S MTT-ima gdje se broj igrača mjeri u tisućama možeš se načekati dok dođeš do rezultata koji te zadovoljava.
Ukoliko hoćeš brže rezultate, promjeni tip turnira, npr. igraj na istom limitu SNG-ove s 5, 10 ili 20 tabli.

00