Tema: Pitanje?

Evo kako me nist pobogu nije islo na starsima vratio sam se na tilt! No nista se nije promijenilo...evo dok neuploadam na svoj prijasnji topic sve handove imam jedan sa netom zavrsenog turnira pa me zanima šta vi mislite o tome, kako bi vi odigrali i sl...??!!

Turnir je 3,30 Deep stack, blindovi 200/400 ante 50
ja UTG+1 (11335): 2 :card_spade 2 :card_club  call 400
svi fold do MP( 33255) koji raisa do 1600, SB call i ja call........pot 5650
flop Q :card_club  K :card_heart  2 :card_heart
SB check , ja check MP raisa 1600, SB fold i ja guram all in 9735, on insta calla i pokazuje A :card_spade  T :card_heart
turn izlazi J :card_club , river 8 :card_diamond  i ja ispadam!!

Unaprijed se ispričavam ako je nepregledno jer neznam bolje...naučit ću smile

Zadnji popravljao gi85 (19-04-2010 11:31:34)

00

Re: Pitanje?

Sve regularno, shove je regularan, ali eto, naletilić... Jbg_a

00

Re: Pitanje?

mislim da  22 s  utg trebas  rejzat  ili foldat preflop, poslje sve ok

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Pitanje?

gi85 napisao:

Evo kako me nist pobogu nije islo na starsima vratio sam se na tilt! No nista se nije promijenilo...evo dok neuploadam na svoj prijasnji topic sve handove imam jedan sa netom zavrsenog turnira pa me zanima šta vi mislite o tome, kako bi vi odigrali i sl...??!!

Turnir je 3,30 Deep stack, blindovi 200/400 ante 50
ja UTG+1 (11335): 2 :card_spade 2 :card_club  call 400
svi fold do MP( 33255) koji raisa do 1600, SB call i ja call........pot 5650
flop Q :card_club  K :card_heart  2 :card_heart
SB check , ja check MP raisa 1600, SB fold i ja guram all in 9735, on insta calla i pokazuje A :card_spade  T :card_heart
turn izlazi J :card_club , river 8 :card_diamond  i ja ispadam!!

Unaprijed se ispričavam ako je nepregledno jer neznam bolje...naučit ću smile

ovako gledajući iz teksta (a ne volim tako nego preko replayera, lol) izgleda sve dobro odigrano. loša sreća.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Pitanje?

mp je retardiran wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Pitanje?

Sensei napisao:

ovako gledajući iz teksta (a ne volim tako nego preko replayera, lol) izgleda sve dobro odigrano. loša sreća.

Preflop ne moze bit dobro odigrano nikad...

00

7

Re: Pitanje?

i ja mislim da sam trebao rejzat preflop ili foldat...i još me počne podjebavat u chatu...ma joj....hvala na komentarima!!

00

Re: Pitanje?

Ja bi fold sa UTG.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

9

Re: Pitanje?

Imas 30bb, mozes bez problema rejzat..

00

Re: Pitanje?

Pf rejz 2,5x

00

Re: Pitanje?

Tilt napisao:

Imas 30bb, mozes bez problema rejzat..

ali i iz istog tog razloga mozes i foldat 22... taj lik je glup sto te pobijedio, ali nakon sto si limpovo 22 i on digo na 1600 trebo bi foldat

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

12

Re: Pitanje?

ThoNapalm napisao:
Tilt napisao:

Imas 30bb, mozes bez problema rejzat..

ali i iz istog tog razloga mozes i foldat 22... taj lik je glup sto te pobijedio, ali nakon sto si limpovo 22 i on digo na 1600 trebo bi foldat

Zasto onda limpat i bezveze izgubit 1bb? Kazem da sa 30bb si mozemo dopustit open rejz sa 22, nisam mislio na limp/call... Da ima 15-20bb ok je foldat s utg 22, ali s 30bb nema potrebe open foldat bilo koji par, jer taman da i izgubi par bb ako ne dobije flop, jos uvijek mu ostaje 25bb, sto je super stack za repush..

00

Re: Pitanje?

Tilt napisao:
ThoNapalm napisao:
Tilt napisao:

Imas 30bb, mozes bez problema rejzat..

ali i iz istog tog razloga mozes i foldat 22... taj lik je glup sto te pobijedio, ali nakon sto si limpovo 22 i on digo na 1600 trebo bi foldat

Zasto onda limpat i bezveze izgubit 1bb? Kazem da sa 30bb si mozemo dopustit open rejz sa 22, nisam mislio na limp/call... Da ima 15-20bb ok je foldat s utg 22, ali s 30bb nema potrebe open foldat bilo koji par, jer taman da i izgubi par bb ako ne dobije flop, jos uvijek mu ostaje 25bb, sto je super stack za repush..

Čuj, jebiga, sve ovisi kako igraš i kakva je situacija za stolom.

00

14

Re: Pitanje?

Da, nije uopce stavio stackove ostalih za stolom.. Samo kazem da je po meni limp/call najgora opcija.. Ako hoce igrat 22 s utg nek rejza, ako nece nek ih odmah folda..

00

Re: Pitanje?

Tilt napisao:

Da, nije uopce stavio stackove ostalih za stolom.. Samo kazem da je po meni limp/call najgora opcija.. Ako hoce igrat 22 s utg nek rejza, ako nece nek ih odmah folda..

tocno to

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Pitanje?

pf rajz

00