Tema: Izazov

pozdrav svima u ovom topicu zelio bih izazvati bilo kojeg igraca(volio bi iz foruma pokerice posto vidim da igraju slicne levele a i treba im malo skresati jezikic i đepić  tongue  zbog izazova upucenim ovom forumu od prije nekoliko tjedana koji je za mene i vise nego bezobrazan upuceni znaju o cemu je biola rijec )
na igru HU NL1000 (moze i manji level po dogovoru)  od 50K ruku uz jedinu stvar sto bi se igra morala odrazavati u vecernjim satima 18:00-05:00 (dobro za gledaoce smile
moja ponuda je slicna durrovom izazovu te takoder dajem 3:1 ili ga ukoliko na kraju 50k ruku ja budem uspjesniji ja isplacujem 3X veci iznos od dogovorenog!
vidio sam iz prijasnjih izazova cifre oko 10-20 000kn i sl meni pase koji god protivnik izabaere
sva pitanja i sl. su dobrodosla

00

Re: Izazov

SN? na kojem siteu?

I can't win if I fold?
00

3

Re: Izazov

pretpostavljam 4 stola 100bb deep?

00

Re: Izazov

Dace napisao:

pretpostavljam 4 stola 100bb deep?

nadam se da ce biti tako,no pristajem na sto god protivnik odluci dal to 2 stola ili 12 no smatram da su 4 stola prihvaljiva obojici

site bi preferirao Full tilt zbog rakea,no takoder i tu sam volajn dati kompromis!
cekamo prvog moguceg protivnika za ozbiljnije dogovore!
ROBA nadam se da ces ovo procitati daj ti si dobar sa ovim "vecima igracima"  pa daj nek bace oko na ponudu da se zaigramo malo!

00

5

Re: Izazov

napisi koji je tvoj username ili mi posalji na pm ja sam mozda zainteresiran

00

Re: Izazov

Ovo mi izgleda ko ima duzi penis na forumu, sumljam da poster ima ozbiljne namjere

00

Re: Izazov

Zašto sumnjaš, sasvim normalan izazov na poker forumima.
Nedavno su isto HU match igrali headache i croman.

ova borba ima potencijala

00

Re: Izazov

BladeTonko napisao:

Ovo mi izgleda ko ima duzi penis na forumu, sumljam da poster ima ozbiljne namjere

hhh... najobičniji dvoboj... zele malo akcije i to je to...bilo bi lijepo da seaman posta screen-name  jer djeluje misteriozno  smile

00

Re: Izazov

Bebach napisao:
BladeTonko napisao:

Ovo mi izgleda ko ima duzi penis na forumu, sumljam da poster ima ozbiljne namjere

hhh... najobičniji dvoboj... zele malo akcije i to je to...bilo bi lijepo da seaman posta screen-name  jer djeluje misteriozno  smile

Sad kad čovjek napiše "Isildur1" wink big_smile wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

10

Re: Izazov

iAcesHigh napisao:
Bebach napisao:
BladeTonko napisao:

Ovo mi izgleda ko ima duzi penis na forumu, sumljam da poster ima ozbiljne namjere

hhh... najobičniji dvoboj... zele malo akcije i to je to...bilo bi lijepo da seaman posta screen-name  jer djeluje misteriozno  smile

Sad kad čovjek napiše "Isildur1" wink big_smile wink

hahahaha...  big_smile

00

Re: Izazov

zainteresiran.. screenname?

koliki si ti bet spreman layati sa svoje strane? (20k kn si mislio za sebe ili protivnika? -dakle tvojih 60k?)

Zadnji popravljao hEadAche (09-05-2010 08:58:43)

I can't win if I fold?
00

Re: Izazov

0 points goes to... seaman?

I can't win if I fold?
00

Re: Izazov

pozdrav..isprike sto me nije bilo 2dana no brod-posao mi nije dao vremena za ovakve stvari..
evo malo su se promijenile neke okolnosti pa da ih sad iznesem!
izazov bi izgledao ovako:
-igralo bi se na 2 ili 4 stola
-izazov  bi se sastajao od 40k(a ne 50) ruku,a pobjednik bi bio onaj sa krajnjim +
-minimalni iznos koji je potreban za krenuti igrati je 25 000kn koje je duzan osigurati protivnik,te 75 000kn ja
-polovica novaca treba biti uplacena-dana prije pocetka same igre 3 osobi koju izaberemo zajedno kod koje bi novac bio do samog kraja,a 2dio novaca bi se trebao uplatiti-dati nakon 20k odigranih ruku! ukoliko igrac do tad en uplati ostatak novaca izazov je prekinut i novce uzima onaj koji je izvrsio svoej obveze bez obzira na igru.
-igra bi bila NLHU 100bb
-igra bi se odvijala od 20h-do 05h svakog dana osim ako netko od igraca odgodi a sto moze napraviti do 17h svakog dana osobno na mail ili mob
-3 osoba bila bi netko sa ovog foruma koga obojica smatramo postenim(smatram da su to bolji igraci tipa roba-moj osobni prijedlog iako covjeka ne znam cini se ok naravno ako on pristane)
-igra bi se odvijala na Poker Starsima
-igru je moguce prekinuti u svakom trenutku ukuliko to jedan od igraca pozeli
-obojica igraca duzni su po zavrsetku doci na osobno upoznavanje te primopredaju novca

sto se tice mog screennama ne bih ga zelio iznositi na forumima niti sl mjestima a ime  s kojega cu igrati sve izazove je:
VolkovDenis

to bi bilo to sva ostala pitanja slobodno pitajte!ne salji pm nego pitanja ili sl obajvite tu.

lijepi pozdrav.

00

14

Re: Izazov

definitivno isildur1  wink

s nestrpljenjem cekamo akciju! :card_heart

00

Re: Izazov

lol koji je novac u pitanju..

ovo bi bilo uzbudljivo gledati..

00

Re: Izazov

sve oke, ali posalji mi na private svoj screenname onda, posto ga ne zelis ostavljati na forumu

koje limite mislis igrati?
cemu osobno upoznavanje? mislim nije bed, ali cisto me zanima
mora biti stars ili moze tilt?

I can't win if I fold?
00

17

Re: Izazov

'"seaman"' napisao:

pozdrav..isprike sto me nije bilo 2dana no brod-posao mi nije dao vremena za ovakve stvari..
evo malo su se promijenile neke okolnosti pa da ih sad iznesem!
izazov bi izgledao ovako:
-igralo bi se na 2 ili 4 stola
-izazov  bi se sastajao od 40k(a ne 50) ruku,a pobjednik bi bio onaj sa krajnjim +
-minimalni iznos koji je potreban za krenuti igrati je 25 000kn koje je duzan osigurati protivnik,te 75 000kn ja
-polovica novaca treba biti uplacena-dana prije pocetka same igre 3 osobi koju izaberemo zajedno kod koje bi novac bio do samog kraja,a 2dio novaca bi se trebao uplatiti-dati nakon 20k odigranih ruku! ukoliko igrac do tad en uplati ostatak novaca izazov je prekinut i novce uzima onaj koji je izvrsio svoej obveze bez obzira na igru.
-igra bi bila NLHU 100bb
-igra bi se odvijala od 20h-do 05h svakog dana osim ako netko od igraca odgodi a sto moze napraviti do 17h svakog dana osobno na mail ili mob
-3 osoba bila bi netko sa ovog foruma koga obojica smatramo postenim(smatram da su to bolji igraci tipa roba-moj osobni prijedlog iako covjeka ne znam cini se ok naravno ako on pristane)
-igra bi se odvijala na Poker Starsima
-igru je moguce prekinuti u svakom trenutku ukuliko to jedan od igraca pozeli
-obojica igraca duzni su po zavrsetku doci na osobno upoznavanje te primopredaju novca

sto se tice mog screennama ne bih ga zelio iznositi na forumima niti sl mjestima a ime  s kojega cu igrati sve izazove je:
VolkovDenis

to bi bilo to sva ostala pitanja slobodno pitajte!ne salji pm nego pitanja ili sl obajvite tu.

lijepi pozdrav.

sve je to u redu ali za tebe moze igrat jungleman ako ne zelis otkrit username a nitko te ne zna

00

Re: Izazov

Pa jel to tvoj sn ili nije. Sjeo sam ti na 2 600 stola i odjebo si me za igru. Ili ne igraš osim ako nije chalenge. Ja bih s tobom rado igrao al 40k hands mi je malo puno tbh jer taj volume meni radi puno više od prop beta pa nevidim neki smisao ako si imalo good.

00

19

Re: Izazov

'"seaman"' napisao:

pozdrav..isprike sto me nije bilo 2dana no brod-posao mi nije dao vremena za ovakve stvari..
evo malo su se promijenile neke okolnosti pa da ih sad iznesem!
izazov bi izgledao ovako:
-igralo bi se na 2 ili 4 stola
-izazov  bi se sastajao od 40k(a ne 50) ruku,a pobjednik bi bio onaj sa krajnjim +
-minimalni iznos koji je potreban za krenuti igrati je 25 000kn koje je duzan osigurati protivnik,te 75 000kn ja
-polovica novaca treba biti uplacena-dana prije pocetka same igre 3 osobi koju izaberemo zajedno kod koje bi novac bio do samog kraja,a 2dio novaca bi se trebao uplatiti-dati nakon 20k odigranih ruku! ukoliko igrac do tad en uplati ostatak novaca izazov je prekinut i novce uzima onaj koji je izvrsio svoej obveze bez obzira na igru.
-igra bi bila NLHU 100bb
-igra bi se odvijala od 20h-do 05h svakog dana osim ako netko od igraca odgodi a sto moze napraviti do 17h svakog dana osobno na mail ili mob
-3 osoba bila bi netko sa ovog foruma koga obojica smatramo postenim(smatram da su to bolji igraci tipa roba-moj osobni prijedlog iako covjeka ne znam cini se ok naravno ako on pristane)
-igra bi se odvijala na Poker Starsima
-igru je moguce prekinuti u svakom trenutku ukuliko to jedan od igraca pozeli
-obojica igraca duzni su po zavrsetku doci na osobno upoznavanje te primopredaju novca

sto se tice mog screennama ne bih ga zelio iznositi na forumima niti sl mjestima a ime  s kojega cu igrati sve izazove je:
VolkovDenis

to bi bilo to sva ostala pitanja slobodno pitajte!ne salji pm nego pitanja ili sl obajvite tu.

lijepi pozdrav.

?obojica igraca duzni su po zavrsetku doci na osobno upoznavanje te primopredaju novca?
- ???? kakva je to ideja pa lova ce se escrowat na netu

- cijeli iznos se mora escrowat robi prije prvog sessiona a ne pola pa pola kasnije
- zelim da se koristi web cam do 2 puta po sessionu za provjeru jel isti igrac etc
- 4 stola auto top up 100bb
- minimalno 1k ruku po sessionu
- side bet od 5k$ je premali za 5/10 nl challenge a za 5/10 bi side bet trebao bit bar 12k a to mi je previse tako da bih ja prihvatio igrat 2/4 sa 5k$ side betom s moje strane

javi sta mislis o tome

00

Re: Izazov

tu nes smrdi

taj VolkovDenis je rus..

00

Re: Izazov

Pa za početak ne razumijem zašto bi netko igrao s tuđeg accounta jer obv ćeš ti znat moj koji možeš normalno ptr i slično.

00

22

Re: Izazov

Evo ja se javljam kao čuvar novca big_smile

00

Re: Izazov

BiniTheMan napisao:

Pa jel to tvoj sn ili nije. Sjeo sam ti na 2 600 stola i odjebo si me za igru. Ili ne igraš osim ako nije chalenge. Ja bih s tobom rado igrao al 40k hands mi je malo puno tbh jer taj volume meni radi puno više od prop beta pa nevidim neki smisao ako si imalo good.

ja sam naveo iznos od 25-75 kao minimum ako si zainteresiran za pojacati to slobodno reci cifru ja sam za!
a sto se tice 40k ruku ispod toga stvarno ne zelim.

DACE:
?obojica igraca duzni su po zavrsetku doci na osobno upoznavanje te primopredaju novca?
- ???? kakva je to ideja pa lova ce se escrowat na netu - SLAZEM SE.PRISTAJEM

- cijeli iznos se mora escrowat robi prije prvog sessiona a ne pola pa pola kasnije-SLAZEM SE,PRISTAJEM
- zelim da se koristi web cam do 2 puta po sessionu za provjeru jel isti igrac etc-SLAZEM SE,PREDLAZEM UPALJENU CAM TIJEKOM CIJELOG SESSINU
- 4 stola auto top up 100bb-SLAZEM SE,PRISTAJEM
- minimalno 1k ruku po sessionu-NE SLAZEM SE ZBOG SVOG POSLA NISAM U MOGUCNOSTI ISPUNITI OVAJ DIO PRICE MOGAO BI 500 ALI 1000 NE JER NE OVISIM O SEBI VEC BRODU STOGA JE MOJ ODG NEGATIVAN
- side bet od 5k$ je premali za 5/10 nl challenge a za 5/10 bi side bet trebao bit bar 12k a to mi je previse tako da bih ja prihvatio igrat 2/4 sa 5k$ side betom s moje strane- SIDE BET MOZEMO PODIGNUTI KOLIKO ZELITE, ISPOD LIMITA 5-10 NE ZELIM IGRATI

TONKOBONKO:
tu nes smrdi

taj VolkovDenis je rus-DOBRO JUTRO u temi novi igrac-predstavite se si to mogao shvatiti da nemam veze s imenom denis
to je samo acount s kojeg cu igrati sve chalenge i iskljucivo samo to!

KARIK:Evo ja se javljam kao čuvar novca - NIJE TI LOSA IDEJA AL DRUGI PUT VISE SRECE NO MOGU TI PONUDITI DA VODIS nekakav taj cijeli chalenge u smislu da svakodnevno obavjestavas ljude,koliko se ruku igralo,tko je bio dobar,pises i pricas o zanimljivijimm rukama,vodis analizu cijelog meca te od mene dobijes u pojedinim slucajevvima komentar na odredenu ruku ili session! naravno bio bi za to i placen u nekakvom razumnom iznosu!(ovisi o trajanju cijelokupnog meca ali ajmo rec prosjek place ako bi igrali 1m,ako 2-dve...)
OVO VRIJEDI ZA SVE KOJU SU TO VOLJNI UCINITI!

za sva ostala pitanja slobodno pitanje,cim uhvatim vrememna cu odg

00

Re: Izazov

ZABORAVIO SAM NAPISATI PONUDA SE NE ODNOSI NA SAMO 1 MEC,SPREMAN SAM IGRATI SA MAX 3 IGRACA

00

Re: Izazov

Ajmo prvo sredit par issues s tvojim chalenge:

1. igrat 50k hands u prime time je MAESTRALAN waste of money
2. Ne htjet garantirat min 1k hands / sess je obv problem ak želiš odigrat 40k hands u nekom normalnom roku
3. Tvoje ne htjenje predstaviti se je veliki turnoff za većinu me thinks jer kakva je tu satisfakcija za nas ako te nemožemo beratat nakon chalenga smile

Ja bih rado odigrao s tobom neki 400 ili 600 match za pokerpro tho. Ne tražim da ti sheraš hh kasnije a ja budem. Javi ak te to interesira čisto malo za fun.

Zadnji popravljao BiniTheMan (10-05-2010 23:23:17)

00