Tema: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Evo ovo je moj najveci uspjeh do danas...9 ujutro je i ne ide mi ovo uploadanje slike (mozda jer je png) pa cete se za ovaj put morati namuciti i c/p donji link u svoj browser...

http://img408.imageshack.us/i/screenshot067e.png

Ukratko:

3.30$ NLHE (8max,1500 gtd)

2/1141 = 445.33$

Covjeka veseli... big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

nemogu otvorit sliku, ali nije bitno.... dobar uspjeh, bravo  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Bravo  cool

00

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Čestitam Bile!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

bravo Bile, samo tako nastavi!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

6

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

http://www.imagesforme.com/upload/558725cf.bmp

Evo snasao sam se.

Evo samo da opisem zadnji hand...

Ja na cca 1,4M,on oko 2M i sitno,blindovi 8k/16k,ja BTN.

Ja sa 4 :card_diamond 5 :card_heart  napravim call,on digne do 48 k,ja call. Do tada smo odigrali 20ak HU handova i bio je jako agresivan,pa sam htio u poziciji viditi flop...vec sam razmisljao kako cu ga blefati...

flop: 2 :card_diamond  3 :card_heart  7 :card_club

On beta 96k,ja dignem do 288k,on call.

turn: A :card_heart

Taman kad mi se pojavio osmijeh na licu ovaj gurne allin! Ja naravno call,a ovaj pokaze K :card_heart 2 :card_heart .

river: Q :card_heart   sad

I to je bilo to...mozda nisam ni trebao igrati tu ruku,ali mislim da sam na flopu odigrao dobro...Sta je tu je...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

7

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

svaka cast!

00

8

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

svaka čast !  juriš na prvo mjesto!

00

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Svaka čast  wink 
Btw koliki ti je roll da igraš te od 3.6$? Od toliko ljudi?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

10

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Kad sam se prijavio na ovaj turnir imao sam 11$...a ovo ce mi sada biti roll... smile

Da sad ne duljim,nisam se bas pridrzavao BRMa - u pocetku jer nisam shvacao vaznost,a onda nisam bio u mogucnosti - ali sada imam lijepu cifricu za ici dalje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

11

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Imaš odličnu cifru za dalje! smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: Ajde da se i ja malo pohvalim...

Da ne otvaram novi topic...

Uplatim iz zajebancije turnir u 18:20 1.10$ 6-max 2.5k gtd,tek toliko da nesto pimplam dok ne pocne 250k gtd u 21:30,koji sam btw neslavno zavrsio u manje od sat vremena igre...

Dosao sam 13/4897 sto me veseli puno vise nego osvojenih "mršavih" 31,83$.

(uploadao bi ss,ali imageshack nesto zeza pa cu staviti prvom prilikom)

Na kraju sam ispao mozda malo glupo jer sam odigrao brzopleto...vjerovatno me malo i umor stisnuo nakon 6ipol sati igre...

Uglavnom islo je ovako:14 igraca ostalo u turniru,4 na mom stolu,blindovi 20k/40k,ante ne znam koji,ja u BB s 330k dobijem AJo. UTG fold,ovaj drugi (CO valjda,stack nesto manje od 1M) dize do 120k,sto je radio jako cesto,pa onda cesto foldao ako ga netko 3beta, SB (290k) je ruku prije izgubio vise od pola stacka i sad gura all-in,sto sam ja protumacio kao moguci tilt...a ja automatski stisnem raise gumb,sto sam bio odlucio napraviti kad je CO dizao,a na SB nisam ni racunao...da nisam tako brzopleto odigrao,nego stao i sekundu razmislio mozda bi i foldao,makar nisam siguran...Uglavnom CO calla i showdown...

CO 66
SB AA
Ja AJo

flop: 6 T Q rainbow
turn: nesto
river: 6

I lik nas s pokerom 6ica isprati s turnira...

Zanima me da li sam trebao foldati tu ruku? Ne koristim nikakav alat,pa vam ne mogu dati nikakve statse...jedino ono sto sam napisao o ovoj dvojici...Tesko mi je sada reci sta bi napravio da sam stao i razmislio sekundu jer znam ishod,ali mislim da ne bi foldao jer vec sam shortstack i s 4 nas na stolu mislim da bi me blindovi brzo popapali...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00