Tema: pozdrav iz vz

Pozdrav ekipo!

dolazim iz VŽ, gdje se redovito odrzavaju live poker turniri na kojima nikad nisam bio big_smile

inace poker igram neke 2 godine i moram priznati da sam imao mnogo uspona i padova..igram vise iz zabave, ali naravno da je dobrodosla svaka lova koja se zaradi sa strane..

stigao sam na ovaj sajt jer mi se svida vasa ponuda i cijela ekipa ovdje..mnogo je korisnih savjeta od kojih sam mnogo naucio..

igram na FTP i odmah cu vas zamoliti za pomoc kod rjesavanja jednog problema s njima..oni su mi apsolutno najbolja stranica, ali ja sam se tamo regao bez ponude rakea..ako netko zna kako se to moze naknadno rijesiti, molio bih vas da kazete..

ovdje sam iz vase ponude odabrao poker nordicu i u 3 dana dosao od 50$ (30 mojih i 20 dobio) do 115$ koje sam odlucio dignuti i vratiti na FTP..strasno je kakvih fisheva ima tamo..igrao sam samo NL4 i nekoliko double up Sng za 2$..na FTP vec neko vrijeme nisam igrao, djelomicno i zbog toga s rakeom..jako mi je tesko priviknuti se na neku drugu sobu, pogotovo zbog banalnih stvari kao sto je dizanje putem mouse wheela..jos nisam nasao sajt osim FTP na kojem je to moguce big_smile

nadam se da cemo se jos dugo druziti i naravno- zaraditi brdo love big_smile

Zadnji popravljao hicpra (13-06-2010 21:57:28)

00

Re: pozdrav iz vz

Dobrodošao

hicpra napisao:

..jako mi je tesko priviknuti se na neku drugu sobu, pogotovo zbog banalnih stvari kao sto je dizanje putem mouse wheela..jos nisam nasao sajt osim FTP na kojem je to moguce big_smile

I meni je zakon to s mouse wheelom, nije mi jasno kako ostale sobe to nisu preuzele.

00

Re: pozdrav iz vz

pozz

pošalji mail njihovom supportu za rakeback i oni će ti sve reči. ako si se registririo preko affiliate (kao ja) onda nema šanse da dobiješ rakeback.

00

Re: pozdrav iz vz

ima i na starsu . poz.

club  heart  diamond  spade
00

Re: pozdrav iz vz

dobrodošao wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: pozdrav iz vz

zvjezdan napisao:

pozz

pošalji mail njihovom supportu za rakeback i oni će ti sve reči. ako si se registririo preko affiliate (kao ja) onda nema šanse da dobiješ rakeback.

Hi Vanja,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Unfortunately, we?re unable to offer rakeback to you, as Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players.

While we try to accommodate players to receive rakeback through affiliates, you were referred to Full Tilt Poker initially by an affiliate who does not offer rakeback. As we can?t switch your account to another affiliate or open a second account for you, you will not be eligible to receive rakeback in the future.

We apologize for the inconvenience and hope that you will continue enjoy playing with us.



ukratko, mogu se jebat..a uzasno mi igrati bez toga, otkad sam saznao da to postoji big_smile

ne znam sto cu sad

00

7

Re: pozdrav iz vz

Otvori racun na brata/sestru/prijatelja/bilo koga...

00

Re: pozdrav iz vz

jbg, tako sam i ja prošo. kasnije sam prešo na neke lijeve poker sajtove ali nije to to...

Evo sada igram na Poker Starisam i prezadovoljan sam

00

Re: pozdrav iz vz

hicpra, javi mi se na PM, mogu ti dati savjet kako je moj prijatelj dobio rakeback, pa možeš pokušati, ništa ne možeš izgubiti...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pozdrav iz vz

kako na starse da dobijem rakeback ?

Money won is twice as sweet as money earned
00

11

Re: pozdrav iz vz

Na starsima ne postoji rakeback, oni imaju VIP program.

http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/10-57 … ocije.html

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: pozdrav iz vz

Tilt napisao:

Otvori racun na brata/sestru/prijatelja/bilo koga...

ako se regam na brata, da li cu moc normalno prebacivat lovu sa svog moneybookersa ili se podaci moraju preklapati kako bi transakcija prosla???

00

Re: pozdrav iz vz

hicpra napisao:
zvjezdan napisao:

pozz

pošalji mail njihovom supportu za rakeback i oni će ti sve reči. ako si se registririo preko affiliate (kao ja) onda nema šanse da dobiješ rakeback.

Hi Vanja,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Unfortunately, we?re unable to offer rakeback to you, as Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players.

While we try to accommodate players to receive rakeback through affiliates, you were referred to Full Tilt Poker initially by an affiliate who does not offer rakeback. As we can?t switch your account to another affiliate or open a second account for you, you will not be eligible to receive rakeback in the future.

We apologize for the inconvenience and hope that you will continue enjoy playing with us.



ukratko, mogu se jebat..a uzasno mi igrati bez toga, otkad sam saznao da to postoji big_smile

ne znam sto cu sad

ja sam imao isti problem,uspio sam ga riješiti tako da sam se registrirao na rakebackpros i poslao mail njihovom supportu i objasnio da sam već imao račun otvoren prije dvije godine i dali je moguće ostvariti u  budućnosti rakeback,odobrili su mi ga nakon nekoliko dana
eto nadam se da će ti pomoći
pozz

00

14

Re: pozdrav iz vz

probao sam vec, ali odgovorili su mi da ne moze..a sad neka mi netko odgovori na ovo gore pitanj big_smile

"ako se regam na brata, da li cu moc normalno prebacivat lovu sa svog moneybookersa ili se podaci moraju preklapati kako bi transakcija prosla???"

00

15

Re: pozdrav iz vz

Koliko ja znam, za moneybookers ti je bitna samo mail adresa. Bilo bi poželjno da je ista na MB i na poker stranici.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

16

Re: pozdrav iz vz

al problem je u tome sto se nemoguce registrirati sa istom adresom na FTP..

00

17

Re: pozdrav iz vz

Ne bi se zajebavo s full tiltom, jer mogu bit nezgodni. Najbolje otvori i moneybookers na brata.

00

18

Re: pozdrav iz vz

hicpra napisao:

al problem je u tome sto se nemoguce registrirati sa istom adresom na FTP..

Srećom, jer da si to uspio napraviti blokirali bi ti oba accounta.
Nemoj da ti ijedan podatak bude isti na FTP-u, ne znam da li sam software provjerava na PC-u koristiš li više accounta.
Ni u ludilu se spajat na oba accounta sa iste IP adrese.

00

19

Re: pozdrav iz vz

na moneybookeru možeš promijenit adresu koju hočeš, ja sam isto promijenil dok sam se preselil na optimu

Zadnji popravljao cgreen (15-06-2010 12:22:56)

00

20

Re: pozdrav iz vz

Mozes promjenit adresu, al nemoj uplacivat sa bratovo ime, ako MB nije na njega. Pogotovo na full tilt, jer su najstrozi po tim pitanjima..

00