26

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

eSco, back to grind! big_smile big_smile big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

27

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

ma sick...
kupim new laptop da igram bc2, a na kraju cu opet pokerirat zbog erste monkeyzzza.

00

28

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

4ladX napisao:

LOL!
sad me calla bitch iz erste banke da me obavijesti kako sam im duzan novce (one od neki dan, par postova iznad) jer su stornirali transakciju, a ja u medjuvremenu, preko vikenda, sve cashoutao i potrosio.
vratili su lovu na mb i kazu da je nikako ne mogu opet zaprimit natrag.
gg erste, g fkn g.

pretpostavljam da će uskoro tako nešto uvesti i pbz (već sad ne smiju slati sredstva na mb)... to je vjerojatno zbog HL

Zadnji popravljao djuma (14-06-2010 18:39:09)

00

29

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

lol ova drzava.

00

30

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

I sta ce onda bit rjesenje za uplatit lovu?

00

31

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

o čemu vi to ljudi, može malo detaljnije?
Kaj se u skoroj budučnosti može očekivati da više nebudemo mogli povlačit pare s mooneybookera ili?

00

32

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Cini se da je samo pitanje vremena kad ce se poceti i sankcionirati povlacenje love. Ja nemam namjeru nista dizati u dogledno vrijeme, zakon je na snazi od 1.1. i iako ga vjerojatno jos neko vrijeme nece primjenjivati, moguce je da idioti npr za godinu-dvije pocnu s primjenom i onda kazne one koji su povlacili lovu od 1.1.2010. do tad roll ne znam dal je propisan poseban rok zastare u zakonu ili je opci 5 g...

00

33

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

djuma, otkud ti to za pbz? ja sam neki dan digao pare na MB i proslo je uredno.

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

34

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

milac napisao:

djuma, otkud ti to za pbz? ja sam neki dan digao pare na MB i proslo je uredno.

mislim da se može uploadati, ali recimo ja sam htio ići uplatiti bank transferom 5 eura radi verifikacije tj. povećanja limita, i lik mi kaže kako zbog nekog novog zakona ne smiju ništa slati na mb... to je sve što znam

00

35

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

buhaha, sad probao depozitat preko pbz vise electron koju iz bog zna kojeg razloga nisam nikad addao na mbookers.
transakcija (verifikacija) ne prolazi, yay.
sad od negdje moram stvorit 20ak k kn, a pitanje od kud  roll
tko mi kriv sto sam glup i 99% love cuvam na mb... kakav fish...

Zadnji popravljao 4ladX (14-06-2010 19:36:19)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

pobjegni u bosnu

00

37

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

k'o oni junaci glavas kaciga i oganj kirurg...  big_smile


in b4: prodaj laptop!

Zadnji popravljao 4ladX (14-06-2010 19:42:35)

00

38

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

prebaci nekom na neku poker sobu, a on ti da na tekuci ili uzivo neutral

00

39

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

djuma napisao:

mislim da se može uploadati, ali recimo ja sam htio ići uplatiti bank transferom 5 eura radi verifikacije tj. povećanja limita, i lik mi kaže kako zbog nekog novog zakona ne smiju ništa slati na mb... to je sve što znam

Ja sam se javio MB-u za verifikaciju bank accounta. Trebao sam im poslat izvadak gdje piše dio broja računa, moje ime i posljednji withdraw koji sam napravio na bank account i oni mi ga verificirali.

4ladX napisao:

buhaha, sad probao depozitat preko pbz vise electron koju iz bog zna kojeg razloga nisam nikad addao na mbookers.
transakcija (verifikacija) ne prolazi, yay.
sad od negdje moram stvorit 20ak k kn, a pitanje od kud  roll
tko mi kriv sto sam glup i 99% love cuvam na mb... kakav fish...

Ja sam prije 12 dana verificirao karticu, ali mi se tek nakon tjedan dana pojavio točan iznos na računu za verifikaciju (dvaput se mijenjao).

00

40

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

@4ladx

pa uplati s MB na tilt ili stars, onda poslije uplati neku siću s pbz card, da ju imaš u opciji, i onda cashout drito na tu pbz card.

Samo neznam kolko se treba čekati za cashout, da ne bi kenjali da je neko pranje jer odma cashoutaš, jebote još ti zapreju račun, trebalo provjerit kolko treba proći vremena od deposita do cashouta.

Inače ja sam s tilta i noiqa drito vuko na pbz card a ne preko moneya.

Zadnji popravljao cgreen (14-06-2010 20:17:46)

00

41

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

idohu napisao:
djuma napisao:

mislim da se može uploadati, ali recimo ja sam htio ići uplatiti bank transferom 5 eura radi verifikacije tj. povećanja limita, i lik mi kaže kako zbog nekog novog zakona ne smiju ništa slati na mb... to je sve što znam

Ja sam se javio MB-u za verifikaciju bank accounta. Trebao sam im poslat izvadak gdje piše dio broja računa, moje ime i posljednji withdraw koji sam napravio na bank account i oni mi ga verificirali.

poslao sam im danas mail pa ću vidjeti što će reći

Zadnji popravljao djuma (14-06-2010 20:28:26)

00

42

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

@4ladX

Jel su ti rekli iz Erstea razlog zašto su ti stornirali transakciju? I jel su ti stornirali oba dvije, i na bank account i na karticu, ili samo jednu?

00

43

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

idohu napisao:

@4ladX

Jel su ti rekli iz Erstea razlog zašto su ti stornirali transakciju? I jel su ti stornirali oba dvije, i na bank account i na karticu, ili samo jednu?

culi smo se na mob, nisam je previse cuo zbog buke oko mene pa sam predlozio da mi sve senda na mail.

Poštovani gosp. xxxx,

kao što smo se telefonski čuli na mob. 09x/xxx xx xx želim Vas i pismeno obavijestiti da smo Vam danas 14.06.2010. sa deviznog računa xxxxxxxxxx stornirali knjižen ukupan priljev transakcija iz inozemstva 10.06.2010. u iznosu USD 4769,00.

Pod našom referencom 658/ICu mi smo se obratili banci CHASGB2L, banci Moneybookers LTd. da nismo primili pokriće za njihov nalog prema kojemu smo postupili, banka nam je odgovorila da nalog smatramo nevažećim i budući da do danas nismo primili pokriće/novce za navedeni nalog morali smo stornirati priljev.

Molimo Vas da kontaktirate nalogodavatelja i da se dogovorite o daljnjoj suradnji i rješavanju ovoga plaćanja.

U slučaju nejasnoća ili dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Unaprijed hvala na razumijevanju i srdačan pozdrav,

Željka Pxxxx
zpxxxx@erstebank.com<mailto:zpxxxx@erstebank.com><mailto:c@esb.hr>
Erste & Steiermärkische Bank d.d.
Sektor procesinga
Služba platnog prometa s inozemstvom
Bjelovar, Jurja Haulika 19a
tel: +385 62 37 3195
fax: +385 62 37 3922
www.erstebank.hr

00

44

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

cgreen napisao:

@4ladx

pa uplati s MB na tilt ili stars, onda poslije uplati neku siću s pbz card, da ju imaš u opciji, i onda cashout drito na tu pbz card.

Samo neznam kolko se treba čekati za cashout, da ne bi kenjali da je neko pranje jer odma cashoutaš, jebote još ti zapreju račun, trebalo provjerit kolko treba proći vremena od deposita do cashouta.

Inače ja sam s tilta i noiqa drito vuko na pbz card a ne preko moneya.

tako nesto i planiram jer sam pbz electronku imao za transakcije visa -> poker site -> visa, a erste electronku za visa -> mb -> visa jer na ersteu imam netbanking dok od pbza ne.
sad kad mi odvale neki "welcome back" bonus koji prvo moram pocistit pa tek onda cashoutat...  roll

00

45

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

sto sada jel moguce skidat sa mb-a na karticu u hr ili ne  neutral

EDIT: " službeni odgovor od HNB-a u vezi Moneybookersa

Ukratko: prema njihovoj odluci ne smiješ otvoriti račun na moneybookersu i tamo držati novac bez odobrenja HNB-a (a oni ti ga za te svrhe neće niti izdati).

To vrijedi do 1.1.2011 kada navedena odluka prestaje važiti. Možda ćemo onda biti pametniji."

i jos...

http://www.imamnovac.com/Placanje-porez … )/111.aspx to bi se dalo povezati s pokerom...

Zadnji popravljao Bebach (14-06-2010 23:12:22)

00

46

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

4ladX napisao:

...stornirali knjižen ukupan priljev transakcija iz inozemstva 10.06.2010. u iznosu USD 4769,00.

Pod našom referencom 658/ICu mi smo se obratili banci CHASGB2L, banci Moneybookers LTd. da nismo primili pokriće za njihov nalog prema kojemu smo postupili, banka nam je odgovorila da nalog smatramo nevažećim i budući da do danas nismo primili pokriće/novce za navedeni nalog morali smo stornirati priljev.

Molimo Vas da kontaktirate nalogodavatelja i da se dogovorite o daljnjoj suradnji i rješavanju ovoga plaćanja.
...

Koliko sam shvatio oni kažu da nisu primili novce od MB-a za taj nalog od USD 4769,00. Možda bi trebao reći MB-u za taj slučaj. Možda je nekakva greška s njihove strane?

00

47

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Bebach napisao:

prema njihovoj odluci ne smiješ otvoriti račun na moneybookersu i tamo držati novac bez odobrenja HNB-a (a oni ti ga za te svrhe neće niti izdati).

prema mojoj odluci, nabijem ih na kurac sve redom.

idohu napisao:

Koliko sam shvatio oni kažu da nisu primili novce od MB-a za taj nalog od USD 4769,00. Možda bi trebao reći MB-u za taj slučaj. Možda je nekakva greška s njihove strane?

tako je, to kazu, mada su novci uredno sjeli na devizni racun s kojeg sam sve prebacio na kunski tekuci, radi glupih dnevnih limita po kartici preko vikenda to sve cashoutao te jutros kupio novi pc i jos neke stvari.
kad me ta iz erstea nazvala ulogirah se na netbanking gdje se vidi sve kao inace - lova je sjela, ja prebacio, podignuto na tom i tom bankomatu, a danas nesto prije poziva stornirano te kao "vraceno" na devizni koji mi sad stoji u minusu, lol, jer su oni lovu poslali natrag na mb (koje sam detaljno mailao o svemu ovom pa cekam odgovor...).

Zadnji popravljao 4ladX (14-06-2010 23:17:14)

00

48

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

4ladX napisao:

prema mojoj odluci, nabijem ih na kurac sve redom.

+1  big_smile

00

49

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

@4ladX
javi kako će se rasplesti ovo i što su ti odgovorili na MB

ja sam isto zatražio isplatu u petak na ERSTE Visu electron, ali samo na visu, ne na bank acc,
pa sad to čekam da sjedne. javim kako je kod mene prošlo...

scared...
http://www.ldinfo.com/images/scared.gif

assumption is the mother of all f ups

00

50

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

:card_heart

http://rlv.zcache.com/jefferson_fuck_government_t_shirt-p235996448607800922qzj3_400.jpg

assumption is the mother of all f ups

00