26

Re: Trebam SitnGo savjete

najbolji igraci na ~6$ sngovima imaju cca 16% ROI

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Trebam SitnGo savjete

Trebao bi prvo reći svoje neke uspjehe, ROI na neku veću količinu odigranih tih SNG-a pa da znaš koliko ćeš imati sigurno od RB/bonusa što ti je isto jako bitan faktor.
Ako bi povečal banku sa čistim profitom za nekih 10-30% to bi po meni bilo dosta dobro na neku veću količinu odigranih SNG-a mjesečno, bar bih ja sa time bio zadovoljan, ali bih gledao da dosta igram pa da imam dosta i od bonusa.

Ipak, prvo ti trebaš neke brojke dat i možda neka tvoja okvirna očekivanja pa ti se može nešto konkretnije reć...

00

28

Re: Trebam SitnGo savjete

Iz kojeg točno razloga želiš igrati SNG? Imaš dovoljan bankroll za cash.

5$ SNG: 20 stolova, 4 sata dnevno = 2400 SNG * 10% ROI = 1200$
0.05/0.10$ CASH: 20 stolova, 4 sata dnevno = 192,000 hands * 6BB/100 = 1152$

Recimo da je profit isti.

Zadnji popravljao gmiko (13-10-2009 02:27:01)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

29

Re: Trebam SitnGo savjete

gmiko napisao:

Iz kojeg točno razloga želiš igrati SNG? Imaš dovoljan bankroll za cash.

5$ SNG: 20 stolova, 4 sata dnevno = 2400 SNG * 10% ROI = 240$
0.05/0.10$ CASH: 20 stolova, 4 sata dnevno = 192,000 hands * 5BB/100 = 960$

ak je dobar može zaradit 0.5$ po sng, znači to je 1200$ na 2400 sng

00

30

Re: Trebam SitnGo savjete

Rodman napisao:
gmiko napisao:

Iz kojeg točno razloga želiš igrati SNG? Imaš dovoljan bankroll za cash.

5$ SNG: 20 stolova, 4 sata dnevno = 2400 SNG * 10% ROI = 240$
0.05/0.10$ CASH: 20 stolova, 4 sata dnevno = 192,000 hands * 5BB/100 = 960$

ak je dobar može zaradit 0.5$ po sng, znači to je 1200$ na 2400 sng

LOL, kreten sam. Ispravit ću kalkulaciju smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Trebam SitnGo savjete

gmiko napisao:

Iz kojeg točno razloga želiš igrati SNG? Imaš dovoljan bankroll za cash.

5$ SNG: 20 stolova, 4 sata dnevno = 2400 SNG * 10% ROI = 1200$
0.05/0.10$ CASH: 20 stolova, 4 sata dnevno = 192,000 hands * 6BB/100 = 1152$

Recimo da je profit isti.

LOL ovu matemATIKU NE KUZIM

Kaj nebi trebali pokerasi biti dobri maematicari??

club  heart  diamond  spade
00

32

Re: Trebam SitnGo savjete

perozelina napisao:
gmiko napisao:

Iz kojeg točno razloga želiš igrati SNG? Imaš dovoljan bankroll za cash.

5$ SNG: 20 stolova, 4 sata dnevno = 2400 SNG * 10% ROI = 1200$
0.05/0.10$ CASH: 20 stolova, 4 sata dnevno = 192,000 hands * 6BB/100 = 1152$

Recimo da je profit isti.

LOL ovu matemATIKU NE KUZIM

Kaj nebi trebali pokerasi biti dobri maematicari??

Što točno ne razumiješ?
Evo ti detaljno.

5$ SNG
30 dana x 20 stolova x 4 sata (ili 20SNG/h) = 2400 SNG x 5$ = 12,000.00$ x 10% ROI = 1,200.00$/mj.

0.5/0.10$ CASH
30 dana x 20 stolova x 4 sata x 80h/h = 192,000 hands (uz 6BB/100) / (100 x 0.1) x 6 = 1,152.00$/mj.

Istina, "početniku" bi brojevi prije bili 5% ROI i 3BB/100 ako i toliko, ali nije to sad bitno, pitao sam nešto drugo, zašto SNG, a ne cash?

A da tebi odgovorim na pitanje, ne, pokeraši nebi nužno trebali biti dobri matematičari. Čak su i najkompliciranije stvari poput računanja EVja i kombinatorike osnovna matematika, a i za to imaš kalkulatore.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

33

Re: Trebam SitnGo savjete

+ rakeback (Stars)

2,400 SNG = 6,000 VPP * 200% (Goldstar) = 12,000 FPP = 136,80$ (0,0114$/FPP za Goldstar)
192,000 hands * cca 0.05 VPP/hand = 9,600 VPP * 250% (Platinumstar) = 24,000 FPP = cca 312.00$ (0.013$/FPP za Platinumstar)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Trebam SitnGo savjete

Razmisljao sam i o cashu i to NL5 6-max, jer ne mislim igrati nista za što nemam 100BI u banci. Ali nisam siguran kakvi su igrači na tim cash levelima naspram igraca na tom levelu SNG-a. Normalno da bi htio igrati protiv lošijih igrača, a nekako mi se čini da su na cashu bolji igrači.

00

35

Re: Trebam SitnGo savjete

neznam kakvi su igraci na nl5 jer taj limit nikad nisam igrao, ali nekako sumnjam da ih se treba bojat

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Trebam SitnGo savjete

2,400 SNG = 136$ = 1200$ rejka = 11% rakebacka
ongame bonus = 62.5% rakebacka = 136$ = 217 odigranih SNG

00

37

Re: Trebam SitnGo savjete

uzimati rakeback u obzir na starsima je smijesno ako nisi supernova, a tesko da si supernova i igras 6$ sngove

I na kraju bude " HARAŠO"
00

38

Re: Trebam SitnGo savjete

butko napisao:

uzimati rakeback u obzir na starsima je smijesno ako nisi supernova, a tesko da si supernova i igras 6$ sngove

Ako mu samo rakeback digne roll za 20% u mjesec dana, odnosno preko 50% u slučaju casha onda je i ta "smiješna" svotica vrijedna spomena.

S druge strane, ako je tako lijepi rakeback na ongameu, onda bi mu se isplatilo igrati tamo do kraja godine pa prijeći 1.1. na Stars pa će lako biti Supernova kroz koji mjesec...

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

39

Re: Trebam SitnGo savjete

pepsi07 napisao:

Razmisljao sam i o cashu i to NL5 6-max, jer ne mislim igrati nista za što nemam 100BI u banci. Ali nisam siguran kakvi su igrači na tim cash levelima naspram igraca na tom levelu SNG-a. Normalno da bi htio igrati protiv lošijih igrača, a nekako mi se čini da su na cashu bolji igrači.

Cash ima veći potencijal za winningse i manji variance. Bez obzira na varijable.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

40

Re: Trebam SitnGo savjete

gmiko napisao:

Ako mu samo rakeback digne roll za 20% u mjesec dana, odnosno preko 50% u slučaju casha onda je i ta "smiješna" svotica vrijedna spomena.

S druge strane, ako je tako lijepi rakeback na ongameu, onda bi mu se isplatilo igrati tamo do kraja godine pa prijeći 1.1. na Stars pa će lako biti Supernova kroz koji mjesec...

naravno da je i 1% povrata novca vrijedno spomena, kazem samo da mi je smijesno uopce spominjati starse u kontekstu ikakvog rakebacka kad na limitima na kojima on namjerava igrat mozda i ne postoji sajt na kojem je rakeback deal gori nego na starsima

s ovim drugim se nemogu vise sloziti, ja sam i sam to odlucio napraviti prije cca mjesec dana

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Trebam SitnGo savjete

gmiko napisao:

Ako mu samo rakeback digne roll za 20% u mjesec dana, odnosno preko 50% u slučaju casha onda je i ta "smiješna" svotica vrijedna spomena.

Smijesno je u usporedbi s iznosima koji se mogu dobit za istu količinu igre negdje dalje. Jasno, ako si amer i ne možeš igrat nigdje dalje nego samo na Starsu, onda je i to super.

Ovo sa ongameom je samo primjer jer mi je to bilo na pameti i jednostavno je za izračunat a možda ima i još boljih prilika. Poanta je da ne treba bit ograničen nego da se treba informirat.

00

42

Re: Trebam SitnGo savjete

roba59 napisao:

Ja igram cash 6max 20 stolova. Bitna je automatika.

Prozore imam jedan iza drugoga tako da su mi action gumbi uvijek na istome mjestu.

Kako u djeliću sekunde u kojem ideš stisnuti neki fold izbjegneš situaciju da ti iskoči neki stol na kojem si stigao već do turna ili rivera s brdom love u potu i npr. pokerom u ruci (karikiram, ali se sječam da si znao baciti i poker dami u takvoj situaciji), s obzirom da su gumbi na istom mjestu?
Ima li neka opcija da npr. nekom tipkom "pridržiš" stol na kojem odigravaš i tako spriječiš sličnu situaciju? Ili možda izdvojiš takav stol iz gužve... Volio bih vidjeti tvoj sistem slaganja stolova na nekom screenu a da ne pričam koliko bi pomogao jedan barem 5-minutni video da vidim(o) taj kontrolirani kaos na ekranu.

00

Re: Trebam SitnGo savjete

Pleuro napisao:
roba59 napisao:

Ja igram cash 6max 20 stolova. Bitna je automatika.

Prozore imam jedan iza drugoga tako da su mi action gumbi uvijek na istome mjestu.

Kako u djeliću sekunde u kojem ideš stisnuti neki fold izbjegneš situaciju da ti iskoči neki stol na kojem si stigao već do turna ili rivera s brdom love u potu i npr. pokerom u ruci (karikiram, ali se sječam da si znao baciti i poker dami u takvoj situaciji), s obzirom da su gumbi na istom mjestu?
Ima li neka opcija da npr. nekom tipkom "pridržiš" stol na kojem odigravaš i tako spriječiš sličnu situaciju? Ili možda izdvojiš takav stol iz gužve... Volio bih vidjeti tvoj sistem slaganja stolova na nekom screenu a da ne pričam koliko bi pomogao jedan barem 5-minutni video da vidim(o) taj kontrolirani kaos na ekranu.

Stolovi ti iskaču po redu kako ih rješavaš. Znači neće ti nijedan iskočit dok nisi rješio trenutni stol.

Nego, igrao sam na ovaj način jučer, i jedino što je dobro je što možeš igrat više stolova i brže odigravat. Međutim, niti vidiš jel si dobio hand ili nisi, niti vidiš kako se odigravaju handovi do kraja u kojima nisi, niti imaš tellove koji se tiču brzine reagiranja protivnika.

00

44

Re: Trebam SitnGo savjete

salemetal napisao:

Stolovi ti iskaču po redu kako ih rješavaš. Znači neće ti nijedan iskočit dok nisi rješio trenutni stol.

Ovo što je salemetal rekao.

salemetal napisao:

Nego, igrao sam na ovaj način jučer, i jedino što je dobro je što možeš igrat više stolova i brže odigravat. Međutim, niti vidiš jel si dobio hand ili nisi, niti vidiš kako se odigravaju handovi do kraja u kojima nisi, niti imaš tellove koji se tiču brzine reagiranja protivnika.

Za male handove ti nije bitno, a za velike si odvučem stol na desno. Ili kliknem na hand replayer i kad je hand gotov vidim što se desilo.

00

45

Re: Trebam SitnGo savjete

Ovako ja igram 20 stolova:

10

Re: Trebam SitnGo savjete

Ovako slično i ja SNG, kad me neki hand baš interesira ja ga odvučem dole.
Meni su 90man gore lijevo, a 45man gore desno i dole odvučem max 2 stola.

Nije teško, samo ako si pri kraju sessiona pa je push ili fold, nećeš moć sve pratit, ali zato poslije pogledaš.

00

47

Re: Trebam SitnGo savjete

roba59 napisao:

Ovako ja igram 20 stolova:

Hvala, puno! Uvijek me je zanimalo kako je to moguće, jer kad se stolovi preklapaju i nekontrolirano iskaću ne mogu se nositi ni sa upola manje smile Masu puta mi se dogodilo da u sekundi kada stisnem npr. fold iskoći drugi stol i stisnem gumb na tom stolu, užas...

Koristiš li istovremeno i tastaturu za bet size i bet?

00

48

Re: Trebam SitnGo savjete

Koristim stars hotkeys i betpot skripte. Slozim si na tipkovnici da imam standardni rejz do 3 BB-a.

00

Re: Trebam SitnGo savjete

zanimljivo, thanks na videu.....

smile

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

50

Re: Trebam SitnGo savjete

roba59 napisao:

Koristim stars hotkeys i betpot skripte. Slozim si na tipkovnici da imam standardni rejz do 3 BB-a.

Svaka ti dala big_smile
Ovaj video mi je pomogao više nego bilo koji u ove dvije-tri godine. Prije nije bilo šanse da igram više od 5 stolova, a i to me je strašno zamaralo jer stalno nešto iskače, kaos i drama.  Iako sam trenutno potpuno pokeraški neaktivan, morao sam ovo isprobati i super sam zadovoljan.  Iako umoran i neuigran 7-10 stolova se igra laganica. Uz umor i moju katastrofalnu igru (inače uopće ne igram 6-max) bio sam nakon cca 3 sata u sitnom plusu. Ogroman plus je što se bonus čisti puno brže.
Činjenica je da ne vidiš što se dogodilo nakon tvog poteza, ali to je ponekad i puno bolje nego gledati kako pušiš neku nemoguću ruku. Odlično kao prevencija tilta.
Doduše, ne stigneš baš proučiti protivnike, ali ne stigneš ni razmišljati o odigravanju neke loše ruke.
Hvala!

00