Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Čkj, pa jel tebi ta lova vraćena na mb? Jer ako nije, boli te kurac, a ako je onda čestitam na sick heateru  big_smile

00

52

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

navodno je ali jos nije prikazana tamo posto se vodi kao bank transfer (deposit) cije prispjece treba 2-5 dana.

00

53

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

evo ja sad bio u pbz-u, pošto su ovi s mb-a tražili da im pošaljem neke dokumente za verifikaciju. zatražio sam i ispis transakcija i sad mi neke stvari nisu jasne.

Prvo, kod svake isplate s moneybookersa piše: STORNO ODOBRENJE - MONEYBOOKERS LIMIT, jel to normalno?

i druga stvar, pretplatio sam se na cardrunners i vidim kako mi piše ovo:

11.6. 10 CARDRUNNERS 7xx - 6xxxxxx   110,76
11.6. 10 CARDRUNNERS 7xx - 6xxxxxx   110,76

zašto 2 puta isto ispisano, nisam valjda istu stvar platio 2x?

00

54

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

djuma napisao:

Prvo, kod svake isplate s moneybookersa piše: STORNO ODOBRENJE - MONEYBOOKERS LIMIT, jel to normalno?

To sam i ja baš pitao prije par dana. http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 625#p26625
To je izgleda ok. Kad se povlaći na bank account onda piše normalno Moneybookers i još neki brojevi.

A ovo drugo nisam siguran... Jel imaš još stupac "Stanje" na ispisu transakcija? Ako je smanjeno stanje dva puta za 110,76, onda je dva puta plaćeno valjda, ali šta te nebi upozorili Cardrunnersi da si preplatio?

00

55

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

djuma napisao:

11.6. 10 CARDRUNNERS 7xx - 6xxxxxx   110,76
11.6. 10 CARDRUNNERS 7xx - 6xxxxxx   110,76

zašto 2 puta isto ispisano, nisam valjda istu stvar platio 2x?

pa znaš kolko si imal na računu, a kolko sad imaš dal su ti 2 puta ili 1 uzeli!?

00

56

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Rodman napisao:
djuma napisao:

11.6. 10 CARDRUNNERS 7xx - 6xxxxxx   110,76
11.6. 10 CARDRUNNERS 7xx - 6xxxxxx   110,76

zašto 2 puta isto ispisano, nisam valjda istu stvar platio 2x?

pa znaš kolko si imal na računu, a kolko sad imaš dal su ti 2 puta ili 1 uzeli!?

a jbg, da znam ne bi sigurno pitao... pošto često prebacujem novac s/na mb, neteller, ftp ne pratim koliko imam na računu

@ idohu - hvala

Zadnji popravljao djuma (15-06-2010 15:16:30)

00

57

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

ovo se dogodilo:

upisao sam sve podatke i kad sam kliknuo na submit ili što već izbacilo mi je neku grešku... tad sam sklonio naše znakove u prezimenu i tad mi je prošla transakcija. na mail sam dobio potvrdu samo za tu jednu uplatu, a to mi stoji i u historyju na cardrunnersima, tako da ne kužim zašto mi na ispisu iz banke stoji 2x

00

58

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

idohu napisao:
djuma napisao:

Prvo, kod svake isplate s moneybookersa piše: STORNO ODOBRENJE - MONEYBOOKERS LIMIT, jel to normalno?

To sam i ja baš pitao prije par dana. http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 625#p26625
To je izgleda ok. Kad se povlaći na bank account onda piše normalno Moneybookers i još neki brojevi.

A ovo drugo nisam siguran... Jel imaš još stupac "Stanje" na ispisu transakcija? Ako je smanjeno stanje dva puta za 110,76, onda je dva puta plaćeno valjda, ali šta te nebi upozorili Cardrunnersi da si preplatio?

ej, sad tek vidim, tebi je kod storno odobrenja pisao iznos u minusu? meni nema nikakvog minusa

00

59

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

djuma napisao:

ej, sad tek vidim, tebi je kod storno odobrenja pisao iznos u minusu? meni nema nikakvog minusa

Pisalo mi je minus, ali pod "Isplata". Tebi je možda pod "Uplata"? Ja inače to sve gledam preko internet bankarstva.

00

60

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

meni je sve pod isplata.. ma ko ih j... ne želim više razmišljati o njima.

00

61

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Vjerojatno je sve to dobro. Svejedno ako ti i piše pod isplata, a pare si dobio onda je ok.

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Probao sam opet ''povući''  novac preko ERSTE Visa electron kartice pa javim kako je prošlo.

Zadnji popravljao dejan001 (16-06-2010 13:11:22)

00

63

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

jel mi može reći netko od vas koji ste slali dokumente mb-u, kako ste poslali? ja sam skenirao osobnu i onda screen captureom slikao kako bih smanjio file, no oni sad seru kako ne smije biti slikano... a ne mogu poslati cijeli file jer je prevelik...

00

64

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Kada skeniraš, prvo daj preview, onda možeš odabrati samo dio koji želiš i ponovo skenirati. Ja sam tako napravio i prihvatili su.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

65

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

I smanji DPI (Dots Per Inch, rezolucija). Dosta ti je 150.

Zadnji popravljao idohu (16-06-2010 15:56:49)

00

66

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

sad sam izrezao dio koji trebam poslati i spremio je kao .jpg file pa ću poslati... valjda će prihvatiti..

00

67

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

kao što sam prije rekao povukao sam s ERSTE Vise electronke u petak lovu i danas je uredno podigao, sve je stiglo i digao sam odmah s računa...
samo se nadam da neću imati naknadnih problema kao esco...makar vjerojatno je njegov problem bio kod bank acc transfera, jer na Visu mi je sve stiglo kao i obično.

za dokumente - ja sam u fotokopiraoni bio da mi scanira osobnu i stavi na usb stick

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

tnx wildgh! Nadam se da će i meni stići

00

69

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

bump
danas ista situacija sa isplatom na visu (prosli put na banku) s tim da sam ovaj put isplatio samo $250 za svojevrstan test. lova sjela danas u 12.30, do 20.00 je stornirano i vraceno na mb.
gg erste.

edit: od mb jos nikakvog odgovora nema... kazu da ce u sto skorijem roku rijesit problem oko onog prvog slucaja pa cekam i cekam...

Zadnji popravljao 4ladX (21-06-2010 22:07:27)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Mene ovo jako sad brine... Uskoro cu radit neke cashouta sa mb na deviznu (pbz u usd), što sad mogao bi dobit poreznu prijavu ili da mi novac uopce ne isplate??

00

71

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

meni je sve prošlo ok...do sad se nitko nije javio. vjerojatno se ni neće jer je prošlo skoro tjedan dana otkad sam digao lovu...

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

iskreno usrao sam se do grla onog posta o porezu... razuvjerite me  big_smile

00

73

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

andrija napisao:

iskreno usrao sam se do grla onog posta o porezu... razuvjerite me  big_smile

ne mogu te oporezivat ako ti ne daju cashoutat big_smile
nemas brige... samo me zanima zasto erste ovoliko sexa...

00

74

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Erste je prije imala neki dogovor s moneybookerom, imao je i račun otvoren kod nje, kolko sam saznao iz jednog drugog foruma izgleda da su to prekinuli, možda je došlo do nekih nesuglasica, sudeći po svemu više ne surađuju, a brijem da pbz nema ništa s tim, uostalom ni erste ni pbz nisu hrvatske pa tak da to nema veza s našim porezima.

"U prosincu 1999. godine uspješno je završena privatizacija Privredne banke Zagreb d.d. Bivša Banca Commerciale Italiana (BCI) je kupnjom 66,3 posto dionica Privredne banke Zagreb d.d. postala novi većinski dioničar, a Državna agencija za osiguranje štednih uloga i sanaciju banaka zadržala je udjel od 25 posto uz dvije dionice. BCI je postala dijelom grupacije Gruppo Intesa, vodeće talijanske financijske grupacije, koja se ubraja među deset najvećih europskih bankarskih grupa."

Pa neće talijani prekidat suradnju s moneybookerom zbog naših sranja. Nadam se!  big_smile

Zadnji popravljao cgreen (22-06-2010 00:11:48)

00

Re: Withdrawal na Visa card s mooneybookersa: failed!

Evo, meni je danas kulturno sjela isplata na visu electron u PBZu, i s MBa i sa FTa.

Nadam se da će tako biti i dalje.

00