Re: Project - od ribe do rega

da samo dodam, nemoj u drugom handu ni u 99% sljedećih handova u normalnim (da nisu 3betani potovi) min raisat, daješ mu dobre oddove za lovit flush ili nešto slično. Raisaj od 2.5-4 puta veličinu beta ovisno o tome kolko je drawy board.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Project - od ribe do rega

1.  no idea.
2. baci to prije flopa, a na riveru jos valuea dodaj,  tu si vjerojatno dobar.
3. nije lose, vjerojatno te calla sa kraljom bez kickera.
4. riririririrejz flop, sta prije gurni, ako ima ima, platis mu.

Zadnji popravljao chillin (20-06-2010 16:32:28)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Project - od ribe do rega

roba59 napisao:

2. Bolje s ovim handom foldati ili 3betati ovakvog protivnika. Što bi napravio da nisi pogodio ništa?
Turn rejzaj više, pogotovo na ovako drawy boardu.

Da nisam pogodio ništa ili fold na bet ili reraise ako smatram da radi cbet na garbage. Jednom mu se moram suprotstaviti jer mi stalno steala blindove..

chillin napisao:

4. riririririrejz flop, sta prije gurni, ako ima ima, platis mu.

Mada mu je agg.faktor 2,  fLop agg. factor mu je bio samo 0, dok je river inf. Zato je  meni smrdilo na set ili 2 para.. Mislio sam si da ako me reraisa pasivac onda vjerojatno ima jako jak hand.. Mislim pogledaj njegove betove na ostalim streetovima.. 20%, pa 30% pota.. Lik očito loše value beta i kad me reraisao želio sam zadržati pot što manjim.. Ne znam je li to glupo i gubim li tu dosta value-a jer često tu mogu imati QK (došla Q na turnu ) ili fd?

Zadnji popravljao andjinsan (20-06-2010 18:37:58)

00

54

Re: Project - od ribe do rega

ovaj zadnji hand je u 90 posto slučajeva K loši kiker, možda čak i slabije, napomena na uNL -u.

Ja bi mu na turnu raise i onda ako chekira river bet, ako beta zavisi od veličine ili raise ili cal.

00

Re: Project - od ribe do rega

cgreen napisao:

ovaj zadnji hand je u 90 posto slučajeva K loši kiker, možda čak i slabije, napomena na uNL -u.

Ja bi mu na turnu raise i onda ako chekira river bet, ako beta zavisi od veličine ili raise ili cal.

+1. ovde ti kicker valjda, a valuea se jako puno gubi. Ovo cesto rade jer ne zele velik pot, a posto te 3beta dajes mu nekakav kredit i on odlucuje o velicini pota. Tako mu je sve mizerno da mos zanemarit da te rejza, i stavit malo value, pa imas mosntera.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Project - od ribe do rega

Hvala na savjetima..
Inače imali su redom:

#1 AJ
#2 AQ
#3 99
#4 88
Prebacit ću se malo s casha na 1-table SNG turbo turnire od 2$. Nikako mi ne ide cash dok smatram da sam u SNG-ima dosta OK. Jednostavnije ih je igrati no nose manje rake-a i manju zaradu.. Probat ću pa da vidim. Za sada igram  6-10 turnira paralelno s ROI 15%..

Stanje banke 264$.

Zadnji popravljao andjinsan (21-06-2010 14:33:09)

00

57

Re: Project - od ribe do rega

Cash
čim si tu znači imaš volje, vjerojatno si nešto i pročitao možda pogledao koji video, vidim koristiš hem ili slično, a to znači da si automatski bolji od svih onih koji su: tek počeli, koji dolaze s online klada željni kocke, majmuna koji imaju brdo para i guraju preflop 74o, itd.
Druga stvar imaš premalo ruku kolko sam ja shvatio, da te krene tek za 5 mjeseci imao bi bolji start nego ja, a evo ja se sad borim na nl20.
Trebao si izbjegavat dobre igrače i koncetrirat se samo na loše, ne mislim na izoliranje i slično već doslovno. Neki bi rekli da bi bio dobar trebaš igrat s dobrima, pa igraš ali gledaš ih sa strane i učiš na tuđim greškama, bez monstera ih izbjegavaš, a kako ti se povečava iskustvo dolazi i znanje odnosno i reading abilities, pa polako dodaješ igrače za koje misliš da imaš edge. Andrew Feldman high stakes igrač je jako izbirljiv kaj se tiče toga s kim igra, mnogi ga seru zbog toga, ali on mlati pare.

Ja dok sam beatao nl4 imao sam jedno 20 igrača s kojima nisam igrao, a vjerojatno sam bio bolji, jednostavno nije bilo potrebe kad je bilo ribe za sve.
Čemu god se posvetiš i stvarno radiš na tome, rezultati moraju doći pitanje je samo vremena.

Kaj se tiče SNG-a mnogi su mišljenja da je to odličan način za bildanje rola i iskustvo kod početnika, a cash ne bude nikam otišel tak da je to opet možda bolje.

00

Re: Project - od ribe do rega

Ma moguce da i je mali sample (14k ruku) ali bitan mi je osjecaj da koliko god se trudio igrati dobro uvijek ce doci 2-3 situacije u kojima cu uprskati sve sto sam do onda napravio.. Jednostavno ne osjecam se spremnim da mogu napraviti neki profit na cashu.

Što se tiče SNG-a od 2$ tu se baš vidi da 80% ekipe stvarno ne razumije koncept i igra totalno krivo.. Konkurencija mi se čini puno lakša. Ono što mi se ne sviđa dugoročno je to što je idući lvl na FT-u 6$ BI (turbo) ili 5$ (normal).

00

59

Re: Project - od ribe do rega

Da si i najbolji igrač na tom levelu nakon 14k ruku možeš završiti u minusu, to je jako malo ruku, brijem da se da odigrat u par dana.

Nastavi onda sa SNG ako ti bolje paše, glavno da skupljaš ruke i gradiš rol.

00

Re: Project - od ribe do rega

Kako sam i rekao prebacio sam se na SNG s 2$ BI. Koristim SNG Wizzard i jučer analizirajući svoju igru našao sam na par njegovih savjeta koji mi nisu baš legli. Molio bih ako ima tko malo volje i znanja da mi ih pojasni. Dakle situacijea

BR.1
http://img339.imageshack.us/img339/8149/screenshot002yh.jpg

Zašto ovdje fold? AKs je dobar koliko znam u 60% slučajeva.. Čak i protiv KK ima 30% šanse. Kao drugo chip leader sam i  mogu si priuštiti da barem vidim flop..

00

Re: Project - od ribe do rega

Sitacija BR.2

http://img706.imageshack.us/img706/8868/screenshot003ve.jpg

Ovdje imam poziciju i AQ.. Zašto bi to foldao preflop.. Zbog big stacka iza mene? Posebno, još je samo 5 igrača u turniru i od BB imam veliki fold equity..

00

Re: Project - od ribe do rega

Situacija BR.3


http://img194.imageshack.us/img194/8618/screenshot004pm.jpg

Imam 3. najjači hand i ispravno je foldati ga preflop?

00

Re: Project - od ribe do rega

Zadnji hand  smile

BR.4


http://img229.imageshack.us/img229/5897/screenshot005yu.jpg

00

Re: Project - od ribe do rega

i ja bih rado volio cuti objasnjenje,posto igram isto te sng..
ovo za AK sam negdje procitao,al ovo drugo mi je nejsno skroz..

mozda bi rodman il adzi mogli pomoci  hmm

00

65

Re: Project - od ribe do rega

to su gluposti, imaš neku grešku u sngwiz ili si krivo namjestio da ti kaže za krive sng, neka greška u softveru je sigurno!!

00

Re: Project - od ribe do rega

Rodman napisao:

to su gluposti, imaš neku grešku u sngwiz ili si krivo namjestio da ti kaže za krive sng, neka greška u softveru je sigurno!!

x

nešto ti s postavkama vjerojatno ne valja

00

Re: Project - od ribe do rega

Rodman napisao:

to su gluposti, imaš neku grešku u sngwiz ili si krivo namjestio da ti kaže za krive sng, neka greška u softveru je sigurno!!

Nisam ništa sam prčkao po podešavanju  strukture turnira ili preferencija igrača (tight,loose). SWizz sam prepoznaje da se radi o Full Tilt SNG-u 2.25 i zna strukturu turnira kao i payoff strukturu..  hmm

Zadnji popravljao andjinsan (22-06-2010 13:46:38)

00

Re: Project - od ribe do rega

Evo SS postavki.. To su defaultne postavke.. Vi imate drugačije?

http://img23.imageshack.us/img23/7979/screenshot006be.jpg

00

69

Re: Project - od ribe do rega

SNGwiz sluzi za isključivo push - fold fazu(izvan te faze wiz se niti ne koristi, sigurno ti nije stavio x da ti je to krivo odigrano)
stavi si u wizu da ti prikaže samo kvalificirane handove
nijedna od ovih ruku nije iz te faze pa to odigraš normalno, koliko vidim i jesi
Na primjeru 1. handa možemo to objasniti: normalno da on pošto ima samo push i fold opcija sugerira fold jer riskiras 2160 koliko ima najveci stack da bi dobio 75 chipova

00

Re: Project - od ribe do rega

Prilično logično objašnjenje big_smile Hvala! smile

00