26

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Dobro, ne treba sad odmah sve popljuvati. Pohvalno je da se sa ovim krenulo,mada šteta šta tamo nisu komentatori neki ljudi sa ovog ili možda pokerica foruma. Vjerojatno će uskoro doći i neki kvalitetniji igrači jer za one sinoć i ja sam Phil Ivey. cool

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

ma nisu trebali stavljat takve besramnosti na televiziju. Treba otic dole i pribit ih sve u picku materinu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Komentatori su smiješni,a nazivati pokerniku bilo kakvim portalom je degutantno,viđao sam bolje blogove od tog nazovi portala.
To što je jučer bilo bilo prikazano  je otprilike rang igre na turnirima u HL ili Cezaru, meni je tamo jedino zanimljivo otići i isčuđavati se bolesnim playevima.
Ako je netko jučer prvi put gledao poker i vidio to što je vidio,mislim da nije mogao skužiti o čemu se tu zapravo radi.

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

chillin napisao:

ma nisu trebali stavljat takve besramnosti na televiziju. Treba otic dole i pribit ih sve u picku materinu.

+1  :card_heart

00

30

Re: Hrvatska noc pokera RTL

A joj koji ste vi.... smile  Pa mi smo zaostala prčija od 4 milje ljudi.pohvalno je da se netko uopće pojavio u javnosti i uz svoje ime i prezime stavio predznak poker. Prva je emisija.Treba ljudima dati priliku.

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Pozdrav svima, vidim dosta negativnih konotacija vezano uz ovo. Ja sam bio jedan od komentatora. Snimljeni su komentari unutar 2 sata, ruka za rukom, nema tamo da jedna ruka kao na PAD-u traje 5 min pa mozes strategije objasnjavat. Nisam gledao emisiju sinoc,moram pronaci neki izvor, ali nam je bilo receno da ce igra biti objasnjena u prvom dijelu emisije,te da to nije nas dio,ali da svejedno povremeno neki dio gamea objasnimo(blindovi u hu itd). Osobno mi je bilo cudno i ponovit cu to uvijek,snimati na hrv,puno lakse bi mi bilo na eng,i svima nam je to cudno. Prvi put smo se sreli u studiju nas dva ,ispalo je tako kako je ispalo, ako netko misli da moze bolje,sigurno ce imat priliku:) Eto morao sam reci koju u nasu obranu, jer vidim da se ovo zeli zatrt u korijenu,a tek je prvi put. Pozdrav svima,nadam se da nisam koga uvrijedio il nesto:)

00

32

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Ma prvi mačići se bacaju u vodu, bitno je da se krenulo, svaki slijedeći put će sigurno biti bolje!  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

33

Re: Hrvatska noc pokera RTL

chillin napisao:

ma nisu trebali stavljat takve besramnosti na televiziju. Treba otic dole i pribit ih sve u picku materinu.

big_smile

00

34

Re: Hrvatska noc pokera RTL

malo ste  se  pogubili u jednom handu  kad  je jedan imao A :card_club  K :card_club  a  drugi A10 i padne  flop
J :card_club 10 i 5 :card_club , i onda  kazete sada  ovog spasava samo boja, sto nije  tocno  jer  moze  pogodit  i Q za  skalu i K za  jaci par, turn padne  10  :card_club .. i onda  vi, sada ovog  drugog  spasava samo full i treba  mu past  J 10 ili 5 sto opet  nije  tocno jer je  10 poker  a igra  mu i A za  full, valjda  bu drugi put  bolje..mozda  nisam sve  tocno reko ,nemojte  me  lovit  za  rijec  al je  otprilike  tako nekako bilo
igrace  necu komentirat  jer  stvarno neznam kak su dosli do finale tablea, mora  da  je  konkurencija  bila  žestoka..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

lol, onaj Šimić je luckbox, lik ni u jednom preflop all-inu nije bio favorit, a svaki je suckoutao.  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

36

Re: Hrvatska noc pokera RTL

ima to na jutubu il nes sl. za pogledat? odjednom imam silnu zelju igrat live pkr...

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

puki86 napisao:

malo ste  se  pogubili u jednom handu  kad  je jedan imao A :card_club  K :card_club  a  drugi A10 i padne  flop
J :card_club 10 i 5 :card_club , i onda  kazete sada  ovog spasava samo boja, sto nije  tocno  jer  moze  pogodit  i Q za  skalu i K za  jaci par, turn padne  10  :card_club .. i onda  vi, sada ovog  drugog  spasava samo full i treba  mu past  J 10 ili 5 sto opet  nije  tocno jer je  10 poker  a igra  mu i A za  full, valjda  bu drugi put  bolje..mozda  nisam sve  tocno reko ,nemojte  me  lovit  za  rijec  al je  otprilike  tako nekako bilo
igrace  necu komentirat  jer  stvarno neznam kak su dosli do finale tablea, mora  da  je  konkurencija  bila  žestoka..

Mislim da smo taj hand ponovno snimili,al je krivo izrezan,nemoj me drzat za rijec,ako nismo nasa greska jebga.Samo smo par ruku ponovo snimali,mislim da je ova medju njima,al je ocito krivi koment stavljen

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Po meni komentatori su ok bili , u pocetku je bilo dosta nesigurnosti i zvucali su cudno no poslje je to malo bolje izgledalo a budimo realni (kazo  big_smile ) to je ipak RTl shrot televizija  . Taj hand sam i ja skuzio.
A vrhunac veceri je bilo kad su igraci morali rec dealerici da je to split  big_smile a ona aha  big_smile
Igrači su jadni bili al sve u svemu lako nama pljuvat a nismo to probali radit  big_smile
ako imate snimku bacite na neki upload .

club  heart  diamond  spade
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

smile za split sam jos u studio zamolio da to izrezu,i receno mi je da ce bit rjeseno,al ocito nije.takodjer ako tko ima snimku nek uploada da pogledam.Hvala:)

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Ovako, RTL je možda šrot TV, ali oni svoj posao odrade, inače, fakat ok. Drugo je koji sadržaj imaju, ali svoju organizaciju uvijek odrade. Kakvi su bili komentatori ne znam jer nisam gledao, no mogu reći da se meni osobno, iz svih ovih komentara čini, da se cijelog ovog projekta primila neka neozbiljna osoba + od poker emisije u Hrvata se još uvijek ništa ne očekuje i to je snimljeno samo da se popuni taj termin navečer. Žalosno, ali istinito no tako je kako je. Btw. ako se mene pita ja radije tako nešto ne bi ni prikazivao jer radi više štete nego koristi za poker svijet općenito...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

41

Re: Hrvatska noc pokera RTL

rtl je šrot. najveci šrot. ikad

00

42

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Evo da kazem ja nesto u obranu igraca na ovom turniru. Vidim po ovim komentarima da se ovdje na forumu misli da su na tom turniru igrali najveci debili. Mozda se po emisiji na rtl-u tako i cini sto je stvarno steta jer mislim da je emisija mogla biti i puno bolje napravljena.
Bilo bi puno bolje da je prikazano nesto i od prijasnje igre a ne samo kad je zadnjih 6 ostalo jer bi tad sigurno bilo puno zanimljivih stvari za vidjet, a ovako je ispalo vise manje bezveze velikim dijelom i zbog toga sto je do trenutka kad se pocelo snimat bio postignut deal i veci dio novca je bio unaprijed podijeljen. Da to ne znam i ja bio vjerojatno mislio gledaj koji debili igraju za 100k kuna. Nadam se da ce se ubuduce ovakve emisije bolje snimati, da pokriju cijeli turnir odnosno dijelove iz svih faza turnira. Onda bi se moglo vidjet stvarno dobrih ruku i poteza i ne bi svi pricali koji debili su tamo igrali. Slazem se da sa IAcesHigh da je ovako napravljeno vise stete nego koristi za poker u Hrvatskoj.

Zadnji popravljao stoka (04-07-2010 15:29:54)

00

43

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Nitko nije vidio osim mene lika koji gura sa "bajaderama" all in???  roll  Lik ima 64o i kaze kako su mu to sretne karte... jbg to sto su jucer pokazali na tv-u je totalna antipropaganda pokera... vise manje sami kockari i cini mi se da nitko bas nije znao sto radi... cast izuzetcima...  da ne govorimo o pobjedniku  lol  lol  lol Mozda igrac koji je iskakao je onaj Mandić ali sve ostalo katastrofa...
Vjerojatno bi trebalo imati razumijevanja jer se tako nesto prvi put prikazuje u hr, a nase fine guze su navikle gledati Big Game ili Poker after dark... uglavnom ok ideja koja pati od dječjih  bolesti -  a kao sto kaze i ona stara prvi mačići se u vodu bacaju...
uglavnom ok zamisljeno ali glumci su bili losi  smile

btw  dobio sam neopisivu zelju igrati live nakon ove epizode...

Zadnji popravljao Bebach (04-07-2010 17:12:49)

00

44

Re: Hrvatska noc pokera RTL

perozelina napisao:

A vrhunac veceri je bilo kad su igraci morali rec dealerici da je to split  big_smile a ona aha  big_smile

[x] fail

Jam umro od smijeha kad sam to vidio... dobro da su se i igraci sjetili da je split  lol

Zadnji popravljao Bebach (04-07-2010 17:09:38)

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Bebach napisao:

Nitko nije vidio osim mene lika koji gura sa "bajaderama" all in???  roll  Lik ima 64o i kaze kako su mu to sretne karte... jbg to sto su jucer pokazali na tv-u je totalna antipropaganda pokera... vise manje sami kockari i cini mi se da nitko bas nije znao sto radi... cast izuzetcima...  da ne govorimo o pobjedniku  lol  lol  lol Mozda igrac koji je iskakao je onaj Mandić ali sve ostalo katastrofa...
Vjerojatno bi trebalo imati razumijevanja jer se tako nesto prvi put prikazuje u hr, a nase fine guze su navikle gledati Big Game ili Poker after dark... uglavnom ok ideja koja pati od dječjih  bolesti -  a kao sto kaze i ona stara prvi mačići se u vodu bacaju...
uglavnom ok zamisljeno ali glumci su bili losi  smile

btw  dobio sam neopisivu zelju igrati live nakon ove epizode...


1. jedan je mađioničar  big_smile
2. jedan gura sa bajaderama  lol
3. jedan je umoran a igra za 100 k kn hu i na kraju na srecu dobiva turnir  roll
4. jedan izvrjeda 10k ljudi da su geekovi  hmm
5. onaj decko na hu sta je izgubio čini se ok igrač  cool
6. onaj gospodin sa dugom kosom isto prolazna ocjena
7. dalerica je zakon
8. tatjana ok
9. hana rastura i jedina je ponešto pametnog rekla
10. a za komentatore ipak je deckima prvi put i tesko je odmah napraviti nesto super.

Da su igraci bili bolji ovo sve bi imalo više smisla al za početak super i nek se nastavi. Razmaženi jesmo al jbg.
I stvarno je šteta što najbolji igrači iz hr nisu sudjelovali...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

stoka napisao:

Evo da kazem ja nesto u obranu igraca na ovom turniru. Vidim po ovim komentarima da se ovdje na forumu misli da su na tom turniru igrali najveci debili.

--->

Tilt napisao:

najjaci play definitvno.. igraju 3-4 handed i lik s btn rejza Q5s do 20k, blindovi 8k/16k. Sb 3beta do 80k, ima jos manje od 80 behind. btn uredno calla i folda flop smile

nijeeeee debil, pa zna sve oddse sta treba znat, i dobro da pokaze takav skill na televiziji, tako da ovi sto igraju po garazama buyinove do 50kn max, vide kako to rade i veliki dečki na telviziji a ne samo oni, i da je to ubersupercoolagro ispravan potez wink .

perozelina napisao:

A onaj geek koji govori o online igračima je preglup vidi se da je alkoholičar.

Pa online igraci su picke,  i svi su geekovi, evo ja prvi, procita sam dvi knjige u zivotu yikes zval su s nesto phil gordon  little green book, pola moshman stngo strategy, i evo sa trecu, mindset tako nesto...(ima nas hrpa takvih geekčina primjera po forumu  roll  )  oni nisu ludi ko ovi u live, ovi u live vide 100% flopova, igraju preagro, i velike su face,  kad igram u casinu pišo mi se uvuće ko kornjača od straha.

perozelina napisao:

1. jedan je mađioničar  big_smile
2. jedan gura sa bajaderama  lol
3. jedan je umoran a igra za 100 k kn hu i na kraju na srecu dobiva turnir  roll
4. jedan izvrjeda 10k ljudi da su geekovi  hmm
7. dalerica je zakon

Da su igraci bili bolji ovo sve bi imalo više smisla al za početak super i nek se nastavi. Razmaženi jesmo al jbg.
I stvarno je šteta što najbolji igrači iz hr nisu sudjelovali
...

 

Na prvi dio perinog posta da kazem, kako je cudno da je toliko stvari koje se trebalo izrezat nije izrezalo, strah me iti pomislit kolko se toga potrebnog onda izrezalo i na sta bi to licilo da se nije izrezalo.

Na drugi dio:

Ako vam se stvarno radi nesto kvalitetno i sto ima smisla, zasto nebiste skupili volju i zelju i doveli najvece cash igrace u hrvata, i napravili ovo sto ste neki dan.
Kao prvo dovest dobre turnirske igrace i snimit ih kako igraju turnir bi sasvim sigurno nasoj radikalnoj, pokeraski retardiranoj, naciji koja ne prizna nista osim agresije sa svim zakonima pot i implide oddsa sa Q5, bilo DOSADNO.
Ko drugo, cash igra, istinskih velikana hrvatskog pokera bi sigurno bila zanimljiva našem skromnm puču, dovest za jedan stol predstvanike navjecih poker siteova, foruma u hrvatskoj, najbolje cash igrac, mislim da bi bio poker boom, a ne ova lakrdija koja se mogla vidjet na TV.
Kad bi ljudi gledali na TV, uzmimo za primjer, robu/pušku ili nekog drugog predstavnika foruma, i shvatili da mogu doc na poker forum, postavit pitanje o NL2, i da ce od istog dobit odgovor, mislim da bi to tek bio poker boom.  (Ne zelim da se iko osjeca prozvanim, dati igraci su dani ko hipotetski primjer  roll  )
U hrvatskoj ima ljudi voljnih za unaprijedjenje shvacanja pokera. I mozda glavni cilj toga je da se moze javno izac i ka te neko upita sto rais rec kako zivis od pokera bez straja da ce te gledat ko kamatara.
I dobro je da se netko potrudio bar nesto napravit, al shvatite da u hrvatskoj shvacanje pokera nije bajno, i da ispravljate žicu promjera 10cm, te da emisijama u kojima sudjeluju onakvi "ne debili" (da ja nebi nekog slucajno uvrijedio) samo bacate kost gladnim pasima i hranite zombije.


A za ovo sta smo gldali ...

chillin napisao:

ma nisu trebali stavljat takve besramnosti na televiziju. Treba otic dole i pribit ih sve u picku materinu.

  chillin kralju  :card_heart

Zadnji popravljao chillin (04-07-2010 18:02:12)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

47

Re: Hrvatska noc pokera RTL

chillin napisao:

A za ovo sta smo gldali ...

chillin napisao:

ma nisu trebali stavljat takve besramnosti na televiziju. Treba otic dole i pribit ih sve u picku materinu.

  chillin kralju  :card_heart

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

Inace odlican post

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

razumimo se mi geekovi                 wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

49

Re: Hrvatska noc pokera RTL

chillin napisao:

Ako vam se stvarno radi nesto kvalitetno i sto ima smisla, zasto nebiste skupili volju i zelju i doveli najvece cash igrace u hrvata, i napravili ovo sto ste neki dan.
Kao prvo dovest dobre turnirske igrace i snimit ih kako igraju turnir bi sasvim sigurno nasoj radikalnoj, pokeraski retardiranoj, naciji koja ne prizna nista osim agresije sa svim zakonima pot i implide oddsa sa Q5, bilo DOSADNO.
Ko drugo, cash igra, istinskih velikana hrvatskog pokera bi sigurno bila zanimljiva našem skromnm puču, dovest za jedan stol predstvanike navjecih poker siteova, foruma u hrvatskoj, najbolje cash igrac, mislim da bi bio poker boom, a ne ova lakrdija koja se mogla vidjet na TV.
Kad bi ljudi gledali na TV, uzmimo za primjer, robu/pušku ili nekog drugog predstavnika foruma, i shvatili da mogu doc na poker forum, postavit pitanje o NL2, i da ce od istog dobit odgovor, mislim da bi to tek bio poker boom.  (Ne zelim da se iko osjeca prozvanim, dati igraci su dani ko hipotetski primjer  roll  )
U hrvatskoj ima ljudi voljnih za unaprijedjenje shvacanja pokera. I mozda glavni cilj toga je da se moze javno izac i ka te neko upita sto rais rec kako zivis od pokera bez straja da ce te gledat ko kamatara.
I dobro je da se netko potrudio bar nesto napravit, al shvatite da u hrvatskoj shvacanje pokera nije bajno, i da ispravljate žicu promjera 10cm, te da emisijama u kojima sudjeluju onakvi "ne debili" (da ja nebi nekog slucajno uvrijedio) samo bacate kost gladnim pasima i hranite zombije.

plus 1,2,3,...
ali za dostići takvo stanje potrebno je vremena, to je jedan dugi proces,,,pa donedavno su u nas svi koji su se bavili dionicama bili ''kriminalci'' u javnosti ali nakon IPO-a THT-a stvari su se malo promijenile, ima dosta siteova šta prate tržište kapitala, svakodnevne emisije na tv-u i slično...znači i ovaj i slični forumi su prvenstveno tu da služe za popularizaciju pokera kao vještine i da ljude(barem one koje mogu uvijek će bit onih kojima je to sve kocka, ilegalno...) nauče malo na poker kulturu,,,zato je sad meni najjača zemlja-bez predrasuda prema ovakvim stvarima,ali polako doć će stvari nabolje, a i svatko od nas bi barem malo u skladu sa svojim mogućnostima tome trebao pridonijeti

When you got nothing, you got nothing to lose
00

50

Re: Hrvatska noc pokera RTL

najgore je sto je poker prikazan kao igra ciste srece..oni suckoutovi su za vecinu ekipe laika odlican call jer ionako ide jos 5 karata pa mozda pogodi..all in sa bajaderama i rejzanje sa Q-5 uopce necu komentirat..i onda takvi genijalci pogode flop i ispadaju zapravo vrhunski igraci..

najjaci mi je bio komentar ovog bajadera lika koji je rekao da je ranije  nekoliko puta bacio A-K..bitno da ga trpa sa bajaderama..uzas..jucer se jedino mogao steci dojam da mozes uci u pot sa bilo kojim kartama i ako imas srece odnijet ces pare..tako da se po tome poker svodi iskljucivo na srecu i nije nista drukciji od slot masine ili kladionice..

00