Tema: Postgresql password

Nekaj mi je mali buraz prčko po kompu i zbriso mu puno toga, i taj postgre... i skinem ga s neta i za vrijeme instalacije traži me šifru a ja ne znam koja je?

Hvala

00

Re: Postgresql password

niveaformen napisao:

Nekaj mi je mali buraz prčko po kompu i zbriso mu puno toga, i taj postgre... i skinem ga s neta i za vrijeme instalacije traži me šifru a ja ne znam koja je?

Hvala

ili je postrespass ako koristis Hem ili je dbpass ako koristis PT

00

Re: Postgresql password

rademar napisao:
niveaformen napisao:

Nekaj mi je mali buraz prčko po kompu i zbriso mu puno toga, i taj postgre... i skinem ga s neta i za vrijeme instalacije traži me šifru a ja ne znam koja je?

Hvala

ili je postrespass ako koristis Hem ili je dbpass ako koristis PT

pokušo, ali neće

00

Re: Postgresql password

obrisi ako si ista instalirao od postgresql, onda skini poker tracker, instaliraj ga (zato sto ima integrisan postgre) i onda instaliraj hem (posto ga verovatno koristis). Sigurno radi, samo kucaj sifru dbpass! aj javi jel uspelo!

Zadnji popravljao rademar (01-08-2010 12:05:05)

00

5

Re: Postgresql password

probaj instalirati pt3 on sam instalira postgresql.

00

Re: Postgresql password

Imas i u hemu kad ga ides instalirat Postgre pa samo njega oznaci a ne hem.

00

Re: Postgresql password

noirlegion napisao:

Imas i u hemu kad ga ides instalirat Postgre pa samo njega oznaci a ne hem.

uspio preko hem-a instalirat, pass je bio postgrespass ali ne znam zakaj mi ga nije htio primit...

hvala svima

00

Re: Postgresql password

rademar napisao:

obrisi ako si ista instalirao od postgresql, onda skini poker tracker, instaliraj ga (zato sto ima integrisan postgre) i onda instaliraj hem (posto ga verovatno koristis). Sigurno radi, samo kucaj sifru dbpass! aj javi jel uspelo!

mislim da ovo obicno upali.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00