151

Re: Mybet poker - ponuda

imam ja par pitanja , ovi turnir za bodove , ili freerollovi , ako koji slucajem osvojim neku lovu tam dali mi oduzimaju od valuebacka ili bonusa ... ? i koju vrstu rejkanja ima mybet odnosno ipoker ?
fala

00

152

Re: Mybet poker - ponuda

Kaj treba za relodanje bonusa, trebam depozit radit - koliko max?

Sad sam onaj predzadnji nivo, brijem da sad mogu mijenjat pointse za pare, al je roba reko da bolje skupljat (negdje sam to pročitao, možda sam krivo shvatio), ako da zakaj, jer kak sam ja skužio svaki mjesec skupljaš ispočetka, neznam za kaj služe stari bodovi?

Tek sam danas skužio za freerolove, koji sam ja tenkre, ak imate još kakav savijet u svezi VIP programa, bit ću zahvalan.

00

153

Re: Mybet poker - ponuda

napravio sam depozit i sad ne mogu lovu prebacit na poker  roll

znam da sam sjebo s onim sportbet bonusom, ali kak to mogu iskljucit?? il se moram bas javit supportu?

00

154

Re: Mybet poker - ponuda

i ja sam sad na 5*, i mene zanima šta da radim sa 40k bodova??
kakav prijedlog?ne znam baš da li se isplati cashoutat u 40$..

00

155

Re: Mybet poker - ponuda

zono kaj ti je ostalo 5*, jer meni je s 01.08 startalo opet s 4* ?

sad sam pogledo i imam 5* zakon, ja neću mijenjat nek se skuplja.

@hicpra ja sam imo isti problem, zbriso sam bonus i nakon cca pola h (neznam točno ali nije dugo trebalo) vremena dalo mi je sve prebacit

Zadnji popravljao cgreen (01-08-2010 20:00:17)

00

156

Re: Mybet poker - ponuda

al nije mi jasno kako da to napravim?
tamo pod my bonus nemam tu mogucnost..pise da je aktivan i toe to..

00

157

Re: Mybet poker - ponuda

ma mora bit nekaj, brijem desno na kraju reda di je bonus neka kockica ili nekaj tak sličnoga na kaj klikneš pa ti ponudi delete, dobro pogledaj , stvarno se ne sječam točno kaj al sam ga ja 100% obriso sam. Sad sam pogledal al meni sad piše samo canceled.

Valjda se nisi okladil ili ga nekak kak da velim "započel/načel", najbolje pošalji mail suportu da ne gubiš vrijeme ak ne uspiješ sam sredit stvari.

Zadnji popravljao cgreen (01-08-2010 20:42:41)

00

158

Re: Mybet poker - ponuda

maknuli mi ovi sa supporta..al sad me brine sto nemam poker deposit bonus, a nisam dobio ni ticket za onaj freeroll..

00

159

Re: Mybet poker - ponuda

pogledaj na poker site - cashier - my acount pa pod bonuses, ak tam nemaš ništ onda se javi pokerpro suprtu pa vjerujem da će ti oni riješit to.

00

Re: Mybet poker - ponuda

Kako to da jos nije legao rakeback?

00

161

Re: Mybet poker - ponuda

ma stalno neke zahebancije, meni je prvog level imao 4 zvjezde a bio sam skupio bodove za 5.  Poslo sam im mail, da bi kasnije vidio da je pomaknuto na 5. Onda sam mislio da sam ih bezveze uznemiravo da bi danas po odgovoru na mail skužio da im je bilo promaklo pa da je dobro da sam im poslo.

Tak da brijem da bude , a ak do sutra ne bude uvijek je tu pokerpro suport.

00

162

Re: Mybet poker - ponuda

Sjelo

00

Re: Mybet poker - ponuda

cgreen napisao:

Sjelo

I meni, al koliko vidim, opet je leglo manje nego sto treba.
Po nekoj gruboj procjeni, cini mi se da je opet leglo oko 30%, al vidit cu tek kad dodjem kuci u HEMu tocno.

00

164

Re: Mybet poker - ponuda

ja sam imao pc crash tako da nemam sve handove, ali je 100% premalo jer u sedmom mjesecu sam skupio bodova za 5* što u 6 nisam uspio, što znači više bodova i više rakea, a dobio sam manje roll

Neznam zakaj zajebavaju, možda će opet dati za tjedan dana ko prošli mjesec?

00

165

Re: Mybet poker - ponuda

ja sam treba dobit 576$, sjelo mislim ~507$

Zadnji popravljao milac (03-08-2010 11:41:27)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

166

Re: Mybet poker - ponuda

Može mi netko tko igra NL20 reči koliko stolova u prosjeku bude navečer?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

167

Re: Mybet poker - ponuda

dfable napisao:

Može mi netko tko igra NL20 reči koliko stolova u prosjeku bude navečer?

evo sad sam pogledal oko 100, ali s tim da su ti u različitim valutama pa oni nl20 GBP su zapravo cca nl32$

Baš sam pogledao na jednoj stranici i tamo piše da je špica oko 3 popodne i prema grafu ih ima puno više, sad je već kasno al uglavnom ima ih


Nije 3 popodene već 3 popodne ET, znači eastern time, brijem da je to negdje oko 21/22h, tak bi i ja po filingu reko zato sam išo pogledat još jednom reko kak u 3 kad dosta ljudi s tih limita ima obveze, posao itd

Zadnji popravljao cgreen (03-08-2010 02:40:14)

00

168

Re: Mybet poker - ponuda

Hvala cgreen. Ja sam sinoć vidio samo 4 stola NL20 u $ pa zato pitam. Kako funkcionira sa HEM-om ako igram na stolovima gdje nisu $?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

169

Re: Mybet poker - ponuda

e, kakav je promet na full ring sng do 5$? jel jos uvek 10man na i pokeru? jel jos uvek  imaju jako los sofrware, gde ne mozes da postavis prefered seating?

00

Re: Mybet poker - ponuda

dfable napisao:

Hvala cgreen. Ja sam sinoć vidio samo 4 stola NL20 u $ pa zato pitam. Kako funkcionira sa HEM-om ako igram na stolovima gdje nisu $?

Hem preračunava valute.

rademar napisao:

e, kakav je promet na full ring sng do 5$? jel jos uvek 10man na i pokeru? jel jos uvek  imaju jako los sofrware, gde ne mozes da postavis prefered seating?

Ovo prvo ne znam, ali software je novi i može se namjestit prefered seat i mogu se smanjivat/povećavat stolovi.

00

171

Re: Mybet poker - ponuda

Koji kukuruz mi neće pokrenuti MyBet? Piše loading tables i tako stoji. Ako kliknem bilo gdje se sruši. Ste imali takvih problema?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

172

Re: Mybet poker - ponuda

ulogiram se, pise loading tables 3sec i sve normalno radi

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

173

Re: Mybet poker - ponuda

rounder1984 napisao:
cgreen napisao:

Sjelo

I meni, al koliko vidim, opet je leglo manje nego sto treba.

+1, jel netko probao kontaktirat onu Lisu u vezi toga?

00

174

Re: Mybet poker - ponuda

ja sam kontaktirao lisu i sjela mi je razlika

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Mybet poker - ponuda

milac napisao:

ja sam kontaktirao lisu i sjela mi je razlika

Jel joj mailas na hrvatskom ili na engleskom?

00