Tema: FT bubble hand

Zanima me što ovdje napraviti na flopu (osim folda preflop). Protivnik je 24/19 na 60 handova, protiv 3-beta 1 fold i 2 puta 4-bet.
Igral se FT bubble, 10 igrača ostalo od 1950-ak na 8,80$ rebuy.

____________________                  
PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t15000
Big Blind: t30000
Ante: t3000

BB (t1221880)
UTG (t1159908)
CO (t1029832)
BTN (Max14x) (t918119)
SB (t665640)

BTN (Max14x) has M value 15.3

Dealt to BTN (Max14x)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9S.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9H.png

Preflop: (Pot is: t60000)

UTG raises to t77000, CO folds, BTN (Max14x) raises to t150000, SB & BB fold, UTG raises to t399999, BTN (Max14x) calls t249999

Flop: (Pot is t859998, 2 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/5C.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/2D.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/3S.png
UTG bets t430000,

00

Re: FT bubble hand

Ne kužim play preflop.Dao si pola stacka unutra. Mislim da si beatan. UTG rejz pa 3bet i to 3bet koji baš izgleda kao da navlači. Ali preflop po meni katastrofa.

Zadnji popravljao dfable (10-08-2010 17:12:41)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: FT bubble hand

Ne muči me njegov raise UTG, bil je 5-handed stol i redovito se kralo i s UTG.

U pravu si, bila je navlakuša, imal je KK. Odmah mi je bilo nekaj sumnjivo s handom, poslije sam analiziral ostale njegove handove. 2 njegova 4-beta prije su bila light, jedva malo više od 3-beta, npr. s 150k na 245-250k, ovaj put je išao s velikim 4-betom. To me je i navelo na call preflop, imal sam osjećaj da nekaj ne štima, a na takav flop sam moral zgurati već kad sam zval pre.

Mislim da sam naučil lekciju za sljedeći put.

00

4

Re: FT bubble hand

Ne kuzim uopce play. S tim stackom moras callat all in na AK6 flopu? Ja to 5handed shipam pf. Ocekivao 9xx, 99x flop?

Zadnji popravljao Tilt (10-08-2010 17:35:36)

00

Re: FT bubble hand

Ne bi rekao da je ship 33bb pf s 99 u toj situaciji baš +ev, pogotovo zbog love - 10. mjesto 420, 9. 600, 1. mjesto preko 8k.

Imal sam prosječan stack i mislim da već kad sam ušao da moram gurati na flopu bez A ili K, pogotovo na 5h flopu. Da sam foldao na flopu još uvijek bi imao 17-18bb i bio 7. stack od 10.

00

Re: FT bubble hand

Ako je bubble hand, ja bi samo pf call a ne raise, i ukoliko ne strefim set lagani fold.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: FT bubble hand

Ja bi to ili zgurao preflop ili samo flatao njegov rejz.

Max_VZ napisao:

flopu bez A ili K

Zašto baš A ili K? Jel on mora imati baš taj A ili K ako dodje?

00

8

Re: FT bubble hand

Glupo je 3betat pocket parove, ako se neces stackat s njima. Callanje 4beta je jos 10 puta gore.

00

Re: FT bubble hand

Tilt napisao:

Glupo je 3betat pocket parove, ako se neces stackat s njima. Callanje 4beta je jos 10 puta gore.

+1

a ovo nije mogo bit idealniji flop za tvoj pp

00

Re: FT bubble hand

niveaformen napisao:

a ovo nije mogo bit idealniji flop za tvoj pp

99x?  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

11

Re: FT bubble hand

Tilt napisao:

Glupo je 3betat pocket parove, ako se neces stackat s njima. Callanje 4beta je jos 10 puta gore.

Pitanje je što onda igrati 5-handed protiv igrača koji ima 19% PFR. 13.3% 3-bet i 12.6% 4-bet? Samo AA na AAx boardu?

00

12

Re: FT bubble hand

LOL. nitko nije rekao da treba foldati. Nego da je tvoj play loš.

00

Re: FT bubble hand

Preflop samo call,a ovako odigrano lagani fold na njegov 4bet,call ne kuzim nikako.Postflop je sve zajebano a mogao si to izbjeci.Ovako deep i s ovakvim stackom uopce ne trebas ulaziti u ovakve situacije.

00

14

Re: FT bubble hand

croman19 napisao:

Preflop samo call,a ovako odigrano lagani fold na njegov 4bet,call ne kuzim nikako.Postflop je sve zajebano a mogao si to izbjeci.Ovako deep i s ovakvim stackom uopce ne trebas ulaziti u ovakve situacije.

Roba, u pravu si, loš play i za to sam "nagrađen" 10. mjestom.

Croman, 100% si u pravu. I ja sam zaključio da se uopće nisam trebao u tom momentu stavljati u takvu situaciju.
Imal sam društvo sa strane pa nisam bio 100% koncentriran na igru, a i najvjerojatnije me još lagano držao tilt od dana prije kad sam i na SM i drugim MTT imao stol s ribicama, a nisam se nisam mogao naći s kartom i završio dan s 0/9 ITM.

00

Re: FT bubble hand

lose si odigra lose si odigra bbeeeeee.   Fold na 4bet, 3bet je po meni ok,  FT buble je, agresivniji su, 5 handed je pa je manje bitno UTG il bilo sta.  FOLD na 4bet.

Zadnji popravljao chillin (10-08-2010 20:05:37)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: FT bubble hand

chillin napisao:

lose si odigra lose si odigra bbeeeeee.   Fold na 4bet, 3bet je po meni ok,  FT buble je, agresivniji su, 5 handed je pa je manje bitno UTG il bilo sta.  FOLD na 4bet.

Nema veze, danas ili sutra evo mene opet na FT bubble play pa ću biti malo iskusniji/pametniji. A onda kad pobijedm, budem ti malo beeeeeee-kal po PM. Ili ti možda platim rundu, već kak se dogovorimo.

00

Re: FT bubble hand

Max_VZ napisao:

Nema veze, danas ili sutra evo mene opet na FT bubble play pa ću biti malo iskusniji/pametniji. A onda kad pobijedm, budem ti malo beeeeeee-kal po PM. Ili ti možda platim rundu, već kak se dogovorimo.

haahhaha   cool   wink   good luck.   navijam za svoj heineken

Zadnji popravljao chillin (10-08-2010 20:13:48)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

18

Re: FT bubble hand

Max_VZ napisao:

oš play i za to sam "nagrađen" 10. mjestom.

Jebi ga, poker zna biti jako okrutan. Igraš dobro i ispadneš ni kriv ni dužan. Igraš dobro i napraviš jedan loš potez i ispadneš...

I dok tako ispadaš gledaš fisheve kako igraju 70% handova i ulaze na FT-ove bez problema... Dodje ti da....

00

19

Re: FT bubble hand

...se prebacis na cash

00

20

Re: FT bubble hand

Točno, nekad stvarno treba imati debele živce i tonu strpljenja. Ali, spreman sam se kladiti da u sljedećih recimo 200 MTT preko 1000 igrača budem igrao bar 1 FT.

Ja cash igram online samo za razonodu i opuštanje od MTT/SNG. Zbog toga sam prava ribica na cashu online.

00

21

Re: FT bubble hand

A da pokažem svoje samopouzdanje, spreman sam i za malu okladu u vezi toga (FT u sljedećih 200 MTT preko 1000 igrača), recimo mojih 200$ za iznos TLB bodova za prvi plasman na FT (npr. 1. mjesto na SM je oko 3000 TLB bodova, 1. mjesto na 11$ s 2000 igrača je oko 900 TLB bodova)

00