Re: river fuck

Jesi,rekao si ako promasim da je netocno da ce on dignuti flop.Pa kako cu ja dignuti pot ako promasim?

00

Re: river fuck

Jooj, pa nebrem ti sve crtat. Idem probat...
Ako ne dođe flush, neće uvijek dizat na air. Jasnije?
nisam opće spominjao da ti dižeš pot ako promašiš.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

hahahahahahah koji si ti lik.Ajd opet procitaj sta si napisao molim te,ajd bar nasmijavas ljude hahahahahahhaa

00

Re: river fuck

Jos on kao ono arogantno i samouvjereno,"ne mogu ti sve crtati" hahahahahah

00

Re: river fuck

Nek mi netko reče da sam glup ako ne kuži moj post, jer ne mogu drugačije objasnit, odnosno neda mi se.
osim cromana

Zadnji popravljao Rear_Admiral (21-10-2009 23:54:53)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

Ajd molim nek se netko javi i nek mu objasni.

00

Re: river fuck

čujemo se sutra ili kad stignem, odoh učit, nemam vremena.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

Uzivaj u ucenju

00

Re: river fuck

Kako sam ne shvacas sta si napisao,napisao si da ja ne gubim pot ako promasim turn.Jel ti treba 20 ljudi da ti objasne sta si napisao

00

Re: river fuck

Ajd sad mogu mirno na spavanje

00

Re: river fuck

kero1987 napisao:

Admiral ne kuzim sta hoces reci koji je tu najbolji play  i ak callamo kak to ne gubimo pot ako promasimo turn

Čovjek je rekao da je mogući check na turnu od protivnika ako je rejzao sa airom na flopu (što nije često slučaj ovdje).

00

62

Re: river fuck

Mislim da admiral misli da protivnik neće betati turn ako ima air (ako je blefao flop).

Moj odgovor: rijedko kad ima ništa i kad ima ništa često će betati i turn. Call ne dolazi u obzir na flopu.

00

63

Re: river fuck

Zašto mi ovo toliko lići na pitanje tjedna??

Jedina je razlika što je tamo ustvari bio pocket A's a ne AJ...

Jako zajebano... nisi imao sreće big_smile foldat nemožeš, štagod betaš idete u all in, on je prvi na redu, pa bi on gurnuo sa setom.... Još si ti najbolje odigrao, samo nisi imao sreće

Navikni se... To je normalno u pokeru... I ja sam danas bio x puta u istoj situaciji gdje mi je jedini izlaz bio raise all in... nekad prođe, nekad ne...

Online poker spašava živote.
00

64

Re: river fuck

Inače dosta je velika razlika, s AA smo ispred njegovog ranga u više vremena i dobijamo sve handove s T ili Kh, Qh, AT a s kojima smo u situaciji s AJ bili coin flip

assumption is the mother of all f ups

00

65

Re: river fuck

Hand je poprilično jednostavan.
Nemamo ni pot oddse ni implied oddse (ako dođe još jedno srce, nećemo zaraditi ništa) i call nikako nije isplativ.

Pitanje je, shove ili fold.
Odgovor je fold. Zašto?

Kao prvo, pepsi07, rekao si da se puno 3betalo. Dakle, JJ+ nema.
Jedine ruke koje check raisea na ovom boardu su flushevi, setovi i air (two pair i overpair ne može imati). Prosječan igrač na low stakesima ovdje će c/r air možda i 0% vremena, jednostavno nemaju to u repertoaru.
Kad zguramo ovdje ili smo 28% protiv seta ili 28% protiv flusha.

Da imamo read (ali SAMO ako imamo read) da villain c/r air na monotone boardovima i/ili da c/r ruke tipa KhTd, 8h8d onda shove polako postaje isplativ, no o tome ne bih brinuo puno prije midstakesa.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: river fuck

Dizanje je meni raise. Vi ste koristili dizanje kao uzeti pot. Oko toga je problem nastao.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00