Tema: staking

trazim staking za sng 5-10$..

razlog stejka je sto sam sje*** rollove. to se desilo 20% zbog downswinga a 80% zbog nepridrzavanja BM-a.
opisao bih svoju povijest igre.

1. Poceo sam sa pokerom nesto prije godinu dana. Nakon sto sam pomislio da sam bog na fejsu uplatio sam 200 kn u bwin. Tu sam ubrzo presao 100$ i naravno ubrzo sam podigao  gotovo cijeli roll. Ostavio sam tek 10-ak $. To sam izgubio odmah iduci dan. Prvi dan svoje igre na bwinu sam osvojio i MTT od 270 ljudi. Upad je bio dolar tak da je i nagrada bila 60ak dolara.

2. Dobio sam ticket od 5€ za bet-at home. To sam podigao u roku 2-3 dana do 150€. Opet dizem 90% svoga rolla a ostatak gubim ubrzo.

3. Uzeo 25+25$ na party pokeru preko foruma. Oslobodio sam tih 25$ kroz 10-ak dana. Dosao do 100 $ i prvi put osjetio varijaciju. U tri dana nisam osvojio ni dolar. pao na 50-60$ i u trenutrku tilta stavio sve na kladionicu na "sigurne" parove. naravno fulo sam.

4. Uplacujem 90 $ na starse. Tu sam imao lijepu igru,osvojio par puta sng 2.20$ od 180 ljudi tj 108$. dosao ukupno do 300$ i onda me oprao strasan downswing. Tiltam i idem van BM(srecom nema kladionice lol ). Spusio vecinu BM al osvojio sng od 45 man za 12 dolara,oko 150 dolara.. al kako sam igrao van BM i to je ubrzo otislo.

5. i jos sam na pokerstrategyu uzeo 50$ na FT. Tam sam u jednom danu dosao na 292$ igrajuci snh od 11+1$.. iduci dan otisao na 22+2$.. kak sam se popeo u jednom danu tako sam i pao u drugom.

Napisao sam sve iskreno kak je bilo jer ne zelim muljat. Mislim da imam igru ali ne i disciplinu(koju celicim ovih dana igrajuci sng od 0.25 na ft) trazim stejk jer nisam u mogucnosti toliko novca staviti na poker. Iskljucivo zbog toga sto idem uskoro na operaciju koljena(drugi puta ove godine sam drugo koljeno). 7 tjedana cu ici na fizikalne terapije i potrosit cu brdo goriva(znam iz iskustva od prosle operacije). uglavnom cu biti 2 mjeseca na stakama pa cu moc i igrat podosta..

I da ,nikad nisam koristio hem jer ga nemam,vjerujem da bih i sa njime poboljsao igru.
Igrao bih tamo gdje bih se dogovorio sa stejkerom ako ga nađem. ako ima tko zainteresiran a ima pitanja ili ga zanimaju nickovi tu sam.. ne poznajem nikoga sa foruma i zivim u blizini zg-a.

pretjero sam sa duzinom teksta,jbg wink

00

Re: staking

i da .. bio sam jednom u zivotu na live igri.. 50 kn upad,bio u zadnja tri.. digo 3500 kn.. reko curi di sam bio iduci dan.. ona popizdila,skoro pukla veza od 3 i pol godine,tak da vise ne idem na live igre big_smile

00

Re: staking

tonkobonko napisao:

i da .. bio sam jednom u zivotu na live igri.. 50 kn upad,bio u zadnja tri.. digo 3500 kn.. reko curi di sam bio iduci dan.. ona popizdila,skoro pukla veza od 3 i pol godine,tak da vise ne idem na live igre big_smile


Pa sta si ti to igrao da je bilo toliki prize pool?

00

Re: staking

poslusan momak... moja bi letila na sve četri...

00

Re: staking

rounder1984 napisao:
tonkobonko napisao:

i da .. bio sam jednom u zivotu na live igri.. 50 kn upad,bio u zadnja tri.. digo 3500 kn.. reko curi di sam bio iduci dan.. ona popizdila,skoro pukla veza od 3 i pol godine,tak da vise ne idem na live igre big_smile


Pa sta si ti to igrao da je bilo toliki prize pool?

50 upad rebuy 50

prvo mjesto 6k drugo 3,5k,trece 1,8k.. deal je bio

00

Re: staking

Bebach napisao:

poslusan momak... moja bi letila na sve četri...

big_smile   lol   big_smile   lol

+10

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00