176

Re: Opčenita pitanja za HM

Kako do sada nisam koristio nikakav alat odlucio sam ovih dana uzeti HEM...pa sad me zanima da li je on dovoljan ili mi preporucate jos neki alat (tableninja ili sl.)...?

I koliko mogu realno ocekivati bolje rezultate s tim alatima? 10%? 20%?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

177

Re: Opčenita pitanja za HM

ovisi koliko se  znas  sluzit  njima..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

178

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

Kako do sada nisam koristio nikakav alat odlucio sam ovih dana uzeti HEM...pa sad me zanima da li je on dovoljan ili mi preporucate jos neki alat (tableninja ili sl.)...?

I koliko mogu realno ocekivati bolje rezultate s tim alatima? 10%? 20%?

prvo savladaj hem ... a table ninja i ostalo kasnije odnosno kada budeš vise stolova igrao

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

179

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam pitanje:

Ja i frend smo dobili jedan ključ za HEM...koja je fora s tim ključem?
Npr. njemu je komp na servisu i sad recimo igra na maminom laptopu...hoće li moći kasnije opet iskoristiti taj ključ kad mu se komp vrati s popravka?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

180

Re: Opčenita pitanja za HM

Hoće, ali možda če morati ga ponovo aktivirati ili tako nešto, barem sam ja morao kada sam reinstalirao windoze. Prošvrljaj malo po starijim postovima, roba je negdje postao link za tu ponovnu aktivaciju.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

181

Re: Opčenita pitanja za HM

Sad sam pokusao aktivirati HEM ali nesto mi ne stima...kaze da se valjda ne moze spojiti na server ili tako nesto... sad

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

182

Re: Opčenita pitanja za HM

Stavi printscreen ovdje da vidim točno šta kaže.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

183

Re: Opčenita pitanja za HM

Probao sam ponovo instalirati i na kraju instalacije HEM-a mi kaze da postgresql nije uspjesno instaliran.

Onda sam uninstalirao postgresql,nasao na netu samo njega i instalirao,ali u jednom trenutku instalacije me trazi neki password? Probao ove passworde ali incorrect...???

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

184

Re: Opčenita pitanja za HM

U trenutku instalacije HEM-a ili Postgresql-a?
Daj screenshot

00

185

Re: Opčenita pitanja za HM

Na samom kraju instalacije. Znaci hem se instalirao i onda ide postgresql i tocno kad dodje na kraj instalacije kaze da nije uspjesno instaliran.

Inace mislim da su mi win malo u banani...sad pokusavam napraviti screenshot,ali gadwin ne reagira;antivirus(avira) mi se vec par dana nece updejtat...a od prije par dana(mislim da sam bio nesto od ovih poker alata probao instalirati) kad palim komp nudi mi 2 usera za logiranje - jedan sam ja,a drugi se zove postgresql!!!  hmm

Je moguce da je to zbog windowsa?

Ovih dana cu morati baciti jedan format c: ...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Moras deinstalirati potpuno stari PostgreSQL,-ovdje imas u pdf-u i sve ti pise kako(otvori u Adobe Readeru) http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/PokerTracker3_Manual_Uninstall_Reinstall_PostgreSQL.pdf
Onda probaj ponovo Hem instalirati i Postgre zajdeno s njim sto je u njemu.

00

187

Re: Opčenita pitanja za HM

Evo nece mi ni ovaj link otvoriti - could not launch Acrobat!

Ma ionako ponovo instalirati win jer su u banani,pa cu tada sve nanovo instalirati...

Svejedno thanx svima!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

188

Re: Opčenita pitanja za HM

Bok smile  Nece HUD da mi radi na Goal Winu, iako mi se handovi spremaju i imaju sve statistike u HEM-u. U table manageru uopce nema stolova koji su otvoreni i nemugu ih naci sa njim. Na Bet 24(isto ongame) mi sve radi uredno.  smile

00

189

Re: Opčenita pitanja za HM

imam original HM..nesto laptop zblesirao i samo sam presnimao windowse,ostala je HM arhiva i HM u program filesima,ali mi ne zeli pokrenuti HM,javlja neku gresku..a kad sam uzimao HM roba je rekao,da citiram "Kad ćeš reinstalirat komp imaš upciju u HEM-u da ti počisti taj kod i možeš ga koristiti na drugome kompu." ali posto nemogu pokrenuti HM,sta mi je ciniti?

00

190

Re: Opčenita pitanja za HM

antoniob napisao:

"Kad ćeš reinstalirat komp imaš upciju u HEM-u da ti počisti taj kod i možeš ga koristiti na drugome kompu."

To si treba napraviti prije reinstalacije.

Obriši HEM i ponovo ga instaliraj...

00

191

Re: Opčenita pitanja za HM

znam,ali laptop se nije htio upaliti  do kraja pa mi je jedino rjesenje bilo reinstalacija windowsa bez formatiranja,mislio sam da mi je disk prdnuo..
ok,sad cu probati..
svejedno cu morati pocistiti kod jer slijedi formatiranje,izgleda da mi se neki virus zavukao,ili nesto takvo..

EDIT:ustvari,sad sam obrisao HM,sad mogu formatirati laptop i onda normalno nasnimati HM..pretpostavljam da ne moram brisati kod kad sam deinstalirao HM?

Zadnji popravljao antoniob (31-08-2010 14:44:26)

00

192

Re: Opčenita pitanja za HM

Igram poker na Starsu i HM mi neće prikazivat statistiku za stolom dok igram poker, inače normalno učitava ruke i sve se vidi na njemu, jedini problem je što za vrijeme igre namam statistiku od svakog igrača. Što trebam napraviti da mi počne prikazivat statistiku?

Zadnji popravljao dsaw91 (03-09-2010 21:25:13)

00

193

Re: Opčenita pitanja za HM

HUD Options --->>> setup hero names

Online poker spašava živote.
00

194

Re: Opčenita pitanja za HM

Ico424 napisao:

HUD Options --->>> setup hero names

Upisao sam svoj nick na Starsu i opet mi ne pokazuje statistiku

00

195

Re: Opčenita pitanja za HM

Riješio sam problem. Problem je bio u site options

00

196

Re: Opčenita pitanja za HM

Radio je dok ga nisam ugasio. Jel netko zna gdje je problem?

00

197

Re: Opčenita pitanja za HM

....ja ovaj holdem manager neznam ni pokrenut...molim pomoć! Instalirao sam ga i otvori mi se glavni prozor....ŠTA DALJE??? izludit ću....kako ga pokrenut??

00

198

Re: Opčenita pitanja za HM

gi85 napisao:

....ja ovaj holdem manager neznam ni pokrenut...molim pomoć! Instalirao sam ga i otvori mi se glavni prozor....ŠTA DALJE??? izludit ću....kako ga pokrenut??

Stisni start auto import kada ti se otvori glavni prozor i pričekaj da se sve učita

00

199

Re: Opčenita pitanja za HM

Kak nariktam ovaj HM da mi radi na poker rushu?

00

200

Re: Opčenita pitanja za HM

Kak nariktam ovaj HM da mi radi na poker rushu?

00