Tema: BRM

Molim vas odgovor na ovo pitanje....neki dan sam uplatio prvih 20$ na pokerstars,i kreulo mi je,ali se nisam držao nekih pravila.tj išao sam odmah igrati limit holdem $2/$4,podigao se na 35$ i kako sam htio odmah puno sam izgubio tih 15 i polako padao.....objasnite mi samo kako koristiti brm?igram na pokerstarsu,di se brm aktivira ili kako to već ide?hvala  roll

00

Re: BRM

EPIC THREAD!

igraj nl 0.01/0.02

00

Re: BRM

BRM se nigdje ne aktivira. BRM znači BankrollManagement.
Ukratko, trebaš imati barem 25 buyina za level koji igraš. Dakle, ako imaš $30 nemaš BR niti za NL2 ali kako nema manjih limita igraj to dok ne bustaš ili dok ne dođeš do barem $125 pa onda možeš početi igrati NL5, itd.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: BRM

NL2=0.01/0.02 blindovi, ullazis sa 2$(buy in)...za svaki lvl ti triba 30 buy inova....

00

Re: BRM

Možda on misli na to da želi zabranit samom sebi da igra veće limite?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: BRM

dodao bih još da ti za fixed limit treba minimalno 300 bb (ne big blindova nego big betova). Najniži limiti fixed Holdema na Pokerstarsu su $0.02/$0.04 i $0.05/$0.10 za to bi imao dovoljan bankroll.

Zadnji popravljao Svizac (30-10-2010 20:27:47)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: BRM

dfable napisao:

BRM se nigdje ne aktivira. BRM znači BankrollManagement.
Ukratko, trebaš imati barem 25 buyina za level koji igraš. Dakle, ako imaš $30 nemaš BR niti za NL2 ali kako nema manjih limita igraj to dok ne bustaš ili dok ne dođeš do barem $125 pa onda možeš početi igrati NL5, itd.


nisam mislio da se to aktivira nego sam to rekao jer se  nisam znao izraziti,btw znam sta znaci brm....hvala na odg

00

Re: BRM

"btw znam sta znaci brm....hvala na odg"

promućuran neki mladić

00

9

Re: BRM

tl; dr
20 bi je dovoljno za unl.

edit: kome treba vise od 20 bi za nl2 - nl25 taj se moze odmah ostavit pokera.

Zadnji popravljao 4ladX (30-10-2010 21:48:04)

00

10

Re: BRM

4ladX napisao:

tl; dr
20 bi je dovoljno za unl.

edit: kome treba vise od 20 bi za nl2 - nl25 taj se moze odmah ostavit pokera.

nemoj ti mene vrijeđat  big_smile

00

11

Re: BRM

ne vrijedjam nikog. brm nitanje na microstakesima vodi u masovnu stagnaciju iz koje se nemoguce izvuc.
rejk previse jede, vrijeme prolazi, kvaliteta igre na small stakesima raste i isti ti small stakesi izgledaju kao sve nerealniji te dalji i dalji nedostizan cilj...
jedno je bustat 20bi na nl600, a posve druga stvar 20 na nl10 mada ne vidim kako je to uopce moguce uz kvalitetan brm.

00

12

Re: BRM

To je stvarno odvisno od igraca od igraca kolko ko treba...
Ako neznas igrat ni 10248210412498214 BI ti nece bit dosta...

00

13

Re: BRM

tocno to. ako ne znas igrat onda uopce ne igraj nego uci prvo pa ce ti 20 bit i previse (jedino za 12+ tablanje je ok imat 25-30bi ali takvi opet nece daleko dogurat).

00

14

Re: BRM

Ja sam se više zezao nego mislio ozbiljno  smile

00

Re: BRM

Ilija Čvorović napisao:

"btw znam sta znaci brm....hvala na odg"

promućuran neki mladić

i šta si ti sad htio time postići?

00

16

Re: BRM

mah brm je za pičkice smile


(zahebavam se naravno - minimalbo 20 buyina ali ono ako se osiječaš bolje se više možeš i sa minimalno 30 - kao 25 je normalno - kao sto su drugi rekli)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: BRM

da se ispričam svima iskusnijima od mene zbog glupih pitanja....više volim tu postavit pitanje da mi vi objasnite nego negdje pročitati na netu da ne shvatim krivo,jednostavno želim naučiti igrati pa me zanima sve točno,ne želim gubiti sav novac,nadam se da me kužite,bili ste i vi jednom amateri smile

00

18

Re: BRM

pa nisamo ni sada profesionalci..barem velika vecina nas..

ali sto god te zanima, pitaj slobodno..netko ce ti sigurno odgovorit..

00

19

Re: BRM

nista u zivotu nije sigurno osim nesigurnosti.

00

20

Re: BRM

mAg1c napisao:

10248210412498214 BI

Zanimljiv neki broj big_smile:D:D

Online poker spašava živote.
00