Tema: Od početnika do Supernova VIP statusa

Nakon skoro 3 godine moram ponovo započeti svoj hod po Sit 'n' Go trnju jer sam cijeli bankroll morao povući.
Ostavio sam si bankroll samo za $5 Sit 'n' go.
Obzirom na tu činjenicu, postavio sam si dodatni izazov - dolazak do Supernova VIP statusa na Poker Starsima.
Nadam se da ću uspjeti, i pokazati put drugima kako je to stvarno i moguće postići.

Više o cijelom "planu projekta", kao i tijek ispunjavanja ciljeva zainteresirani mogu pratiti na mom blogu http://senseicro.blogspot.com.
Molim zainteresirane da komentare, upite i sugestije koriste ovaj forum članak.

Zadnji popravljao Sensei (01-11-2010 17:54:56)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

GL! Veliki izazov, nadam se da ćeš uspjeti!  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

sretno drz'ih

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

GL! cool

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Totalni abuse riječi upisnina. smile

Dobro je što si sve tako detaljno pripremio i isplanirao iako je moje mišljenje da ti je onaj terminski plan nepotreban. Moje mišljenje je da bi bilo kvalitetnije da si odredio koliko ćeš dnevno odigrat turnira i pokušat dat maksimum od sebe i maksimum uložit u svoju igru.

Malo mi je glupo što u terminskom planu imaš točno određene datume kad ćeš preć na veći level. Igrao si SNG i prije i znaš i sam da je varijanca jako velika i ne kužim taj tvoj terminski plan da ti budem iskren. Mislim nadam se da me ne shvaćaš krivo jer malo je glupo. Mislim da ako ćeš imat loš mjesec da će ti to samo dat negativan pritisak na leđa koji će onda uzrokovat lošu igru, tilt i ostale pizdarije koje će te spriječit u postizanju cilja. Teoretski bi mogao puno prije 5.12. igrat 11$, a isto tak bi mogao 28.8. igrat još 22$. Sve u svemu, pratit ću te i nadam se da ćeš uspjet, ali nemoj podcijenit varijancu i nemoj precjenit sebe. GL GL smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

-b3k's- napisao:

Totalni abuse riječi upisnina. smile

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  .  !!

skoro me stilta

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sretno!!!

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Good luck! smile

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

yikes  upisnina  lol  možda je abuse, ali ne mogu si pomoći  cool

vidim da  si čitao cijeli tekst. datumi koji su navedeni su približne prirode, a rezultat su detaljne pripreme na osnovu predviđenog ROI / buyin levelu, kretanja VPP i FPP bodova ... dakle, plan je puno detaljniji. parametri koje sam odredio za izradu plana, a koji su navedeni u tekstu u blogu su takvi da iskazuju moje dosadašnje učinke (ROI) na buyinovima (dakle ne upisninama) i to takve da izražavaju najnižu dostignutu vrijednost (dakle kod najvećeg downswinga) na bazi velikog broja turnira. zbog toga i kažem negdje u tekstu da je to pesimistički plan, tj. da se većina stvari može dogoditi i ranije, što i očekujem, ali ne značajno mnogo ranije.

u svoje 3 dosadašnje godine naučio sam što je downswing (ne potcjenjujem ga) i znam svoje sposobnosti (ne precjenjujem se) i upravo zbog toga dostizanje predviđenog cilja je tek za 2 godine (iako se nadam i ranijem)!

hvala svima na podršci!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

jebate kako je to isplanira, nisan nikad u zivotu tako nesto, niti cu vjerojatno wink  . Nemoš sad zajebat kad si izracuna svaki kurac.

motivacije ocito ne nedostaje.

SRITNO !!     GL M8.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Kakva detaljna analiza plana, stvarno si ga rastavio na proste faktore...sretno!!

00

12

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

je, istina, sve je detaljno isplanirano  big_smile  sad ostaje sve to odraditi.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

13

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Hmm pa sada je 11 mjesec sta se ne brisu ti bodovi sada za novu godinu ?
I nisam si mislio da tako malo turnira treba za SN  smile

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

mAg1c napisao:

Hmm pa sada je 11 mjesec sta se ne brisu ti bodovi sada za novu godinu ?

to san se i ja mislia, al kad san vidija kako je isplanira sve, racunan, to nije previdia nema sanse . big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

15

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

momci, samo ste preletjeli datume. konačni cilj nije u ovoj godini. treba skupiti 100.000 bodova tijekom godine, a to se baš i ne može sa $5+0.5 sng turnirima. ako vas zanima, pročitajte detalje, biti će vam jasnije.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

16

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Pa znam da nije al sam mislio da si racunu bodovo koje ces skupit u ovoj godini...
Ocito si sve izracuno big_smile

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

ae ocito. Znaci ovu godinu radit na BR da bi dogodine ima BR za lovit SNE.  GL have fun.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

18

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

tako je chillin!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

srecno
lepo isplanirano samo jako dug period. za 2 god moze svasta da se izdesava

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sretno sensei, i ja nešto slično planiram međutim moje su ambicije ipak nešto manje, ustvari nisam si zadao rok, nego planiram u hodu.....Nego, da ne otvaram novu temu da pitam tebe pošto kažeš da si igro sve levele do 100$ sng a i ostale...Možda zvuči naivno al nije mi jasno kako i zašto je tebi ROI na 100+9$ očekivan 1% ? Zašto onda težit tome uopće? Bonusi? Da na tom levelu je bitno biti break even player a da se cjelokupna zarada temelji na fppima odnosno njihovo unovčavanje za bonuse i milestone bonusi itd? Tnx

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

wannabePRO napisao:

Sretno sensei, i ja nešto slično planiram međutim moje su ambicije ipak nešto manje, ustvari nisam si zadao rok, nego planiram u hodu.....Nego, da ne otvaram novu temu da pitam tebe pošto kažeš da si igro sve levele do 100$ sng a i ostale...Možda zvuči naivno al nije mi jasno kako i zašto je tebi ROI na 100+9$ očekivan 1% ? Zašto onda težit tome uopće? Bonusi? Da na tom levelu je bitno biti break even player a da se cjelokupna zarada temelji na fppima odnosno njihovo unovčavanje za bonuse i milestone bonusi itd? Tnx


zato jer vise love dobijes na 1% od 100+9 nego na 12% od 5+0.5 $
na upisninama $5+$0,50 očekujem zaradu od 12 %,
na upisninama $10+$1 očekujem zaradu od 8 %,
na upisninama $20+$2 očekujem zaradu od 6 %,
na upisninama $30+$3 očekujem zaradu od 4 %,
na upisninama $50+$5 očekujem zaradu od 2 %,
na upisninama $100+$9 očekujem zaradu od 1 %.

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

pliz banajte ga radi ovog upisnina

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

23

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

zamorano11 napisao:

pliz banajte ga radi ovog upisnina

jeste vi englezi ili se samo pravite?

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

24

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

...svaka čast za detaljni plan...

P.S:srića nisi pisa da igras sjedni i idi(sng)...bilo bi svega.... lol   lol   lol

00

25

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

zamorano11 napisao:

pliz banajte ga radi ovog upisnina

+1000000000000000

00