Tema: table positioning na starsima

Molim vas triba mi pomoć oko stolova na starsima. Znači ne mogu nikako namistit da mi pamti pozicije stolova iako sam isproba sve žive opcije koje su mi na raspologanju, ali nikako mi ne uspijeva.

Namještam ih tako da ih stavim u gornji lijevi kantun 1 iza drugog točno ispod quick launch trake, ali svaki sljedeći put kad otvaram nove stolove oni budu na toj poziciji s tim da mi odu par mm gore taman toliko da mi prekriju launch traku i svaki put ih moram ponovo spuštat.
Ne moram vam govorit koliko to živcira pa me uputite šta triba napravit. Samo još da kažem da sam isprobava layoute, remember position
isto ali ništa mi ne pamti.

00

Re: table positioning na starsima

random napisao:

mi prekriju launch traku

kakvu launch traku?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: table positioning na starsima

Smanji ih onda par milimetara da ti ne prekriva.
Odi gore na view/remember table positioning.

00

Re: table positioning na starsima

dfable napisao:
random napisao:

mi prekriju launch traku

kakvu launch traku?

traka na kojoj su quick launch ikonice, tebi je možda doli na dnu ekrana, meni stoji na vrhu

00

Re: table positioning na starsima

noirlegion napisao:

Smanji ih onda par milimetara da ti ne prekriva.
Odi gore na view/remember table positioning.

rem tab pos san isproba al mi ne dihta uvik isto se dešava

00

Re: table positioning na starsima

random napisao:

traka na kojoj su quick launch ikonice, tebi je možda doli na dnu ekrana, meni stoji na vrhu

Ako sam dobro skužio, radi se o windows taskbaru (koje windowse imaš?). Probaj vratiti taskbar dole, postavi stolove na poziciju gdje ne prekrivaju taskbar i tako spremi pa pogledaj da li radi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: table positioning na starsima

random napisao:
dfable napisao:
random napisao:

mi prekriju launch traku

kakvu launch traku?

traka na kojoj su quick launch ikonice, tebi je možda doli na dnu ekrana, meni stoji na vrhu

Desni klik na launch traku -> "svojstva" (properties) -> poigraj se sa opcijom "programsku traku drži na vrhu svih ostalih prozora" (ne znam na eng jer su mi win na hr).

Zadnji popravljao markluxster (02-11-2010 13:48:26)

Potpis.
00

Re: table positioning na starsima

dfable napisao:
random napisao:

traka na kojoj su quick launch ikonice, tebi je možda doli na dnu ekrana, meni stoji na vrhu

Ako sam dobro skužio, radi se o windows taskbaru (koje windowse imaš?). Probaj vratiti taskbar dole, postavi stolove na poziciju gdje ne prekrivaju taskbar i tako spremi pa pogledaj da li radi.

da o tome se radi, xp koristim i ne bi volija spuštat traku doli, ali ako mi ne uspije ništa drugo morat ću, šta ću sad. thx

00

Re: table positioning na starsima

markluxster napisao:
random napisao:
dfable napisao:

kakvu launch traku?

traka na kojoj su quick launch ikonice, tebi je možda doli na dnu ekrana, meni stoji na vrhu

Desni klik na launch traku -> "svojstva" (properties) -> poigraj se sa opcijom "programsku traku drži na vrhu svih ostalih prozora" (ne znam na eng jer su mi win na hr).

probat ću i ovo thx stari

00

10

Re: table positioning na starsima

noirlegion napisao:

Smanji ih onda par milimetara da ti ne prekriva.
Odi gore na view/remember table positioning.

probao  - ne radi

00

11

Re: table positioning na starsima

random napisao:
dfable napisao:
random napisao:

traka na kojoj su quick launch ikonice, tebi je možda doli na dnu ekrana, meni stoji na vrhu

Ako sam dobro skužio, radi se o windows taskbaru (koje windowse imaš?). Probaj vratiti taskbar dole, postavi stolove na poziciju gdje ne prekrivaju taskbar i tako spremi pa pogledaj da li radi.

da o tome se radi, xp koristim i ne bi volija spuštat traku doli, ali ako mi ne uspije ništa drugo morat ću, šta ću sad. thx

Poslije vrati traku gore ako želiš. Znači spusti ju samo dok namjestiš prozore (uzmi u obzir koliko će mjesta zauzimati kada ju vratiš gore).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00