Tema: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

Imam jednu ekipu doma s kojom znam igrat STT, i jako mi se teško prilagodit kako da igram protiv njih jer teško mi je imat read što imaju   stvarno svašta znaju checkirati do rivera ili sa svakakvim glupostima betat na svakom streetu,s bilo čime plačaju moj raise prije flopa pa se ja znojim kad na flopu u pot od 700 betaju 2000.Užasno vole slowplayat bilo šta. Bilo bi mi lagano čekat dobre karte  kad me blindovi koji idu dosta brzo nebi jebali i onda se često dogodi da završim kao short stack i moram gurat all in preflop što se  ne završi dobro iako sam večinom favorit.
Puno mi je lakše tu na internetu igrat gdje otprilike i znam s kojim handom će me rejzat i gdje raise znači pazi ima neki dobar hand u ruci nego tamo gdje ja guram preflop sa JJ preflop i dobijem 2 calla jedan Q8o drugi 78s

00

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

2 su moguća naćina.... smanjite BI ili usporite blindove

Kad raisaš raisaj muški big_smile

Kad se poduplaš ide puno lakše

Online poker spašava živote.
00

3

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

ne žele oni smanjit to, ma možeš betat koliko hoćeš kad neće foldat što je u drugu ruku i jako dobro ak te ide karta ali to su rijetki dani

00

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

Tightaj do push fold faze i onda dalje igraš po pushbot tablicama...

00

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

roba59 napisao:

Tightaj do push fold faze i onda dalje igraš po pushbot tablicama...

+1
Ja imam slična iskustva i stvarno nema drugog načina...

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

6

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

ok je igrat karte s dobrim drawing valueom iz pozicije (ali samo u dobrim spotovima iliti jeftino) pa ih odvedes u valuetown ako pogodis

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

butko napisao:

ok je igrat karte s dobrim drawing valueom iz pozicije (ali samo u dobrim spotovima iliti jeftino) pa ih odvedes u valuetown ako pogodis

+1
Umjesto da raisaš s slabim ručnim parovima, samo callaj ako je netko limpao već. Puno razgovaraj s njima i prati im jednostavne readove. Znaš dosta saznati i baš vidiš da ne glume.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

8

Re: Kako igrati sa "facebook" igračima ?

hvala an savjetima i tako otprilike i igram preflop al ovo mi je dalo samopouzdanje da tako i nastavim  smile
i netko jejednom postavio video negdje o čitanju protivnika, volio bih to još jednom pogledati

00