Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sensei napisao:
zamorano11 napisao:

pliz banajte ga radi ovog upisnina

jeste vi englezi ili se samo pravite?

znamo ko nije englez . big_smile big_smile 

U P I S N I N A    !!!!!!!!!!!!!!   big_smile:D

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

27

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

jel možeš snimit jedan zanimljiv session gdje igraš ove od 5$ ako ih igraš na regular speed, ne trebaš ništa komentirati samo snimiš jedan session i uploadaš na mediafire megaupload pa da pogledam kak igraš jer i ja pokušavam igrat te 9-man sng na full tiltu,pa sam mislio ako pogledam koji video da poboljšam winrate. I ako imaš kakav drugi video da mi preporučiš bio bi ti zahvalan!

00

28

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Znao sam ja da si nesto sjebo sada sam malo racuno...
Prvo sto mi je zalepo je bilo da mislis igrat samo 80 turnira na tjedan ( ~  3840 turnira u godini )  neutral
A drugo je onaj broj turnira koji mislis odigrat 4.810 turnira BI $50 + $5 = 5 x 5,5 ( 1 rake $ = 5,5 VPP ) * 4810 = 132275  cool
Ako malo povecas broj turnira na tjedan lagano si SN.

GL & HF wink

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

povecaj broj turnira na tjedan

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

30

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

@ koste: mogu snimiti video bez komentiranja, nema problema. ono što bi moglo biti problem je što ja igram koristeći table ninju,  a stolovi su jedan preko drugoga, pa iskaču, te bi zbog toga moglo biti problema u praćenju akcije. videa o sng na internetu ima stvarno puno danas, ako koristiš torrente, pronaći ćeš ih, ili se javi na PM pa ti pošaljem linkove za download, ili ti mogu poslati moju arhivu videa na DVDima.

@mAg1c: 80x52 = 4160 ali nije toliko bitno. bitno je da ne mogu povećati broj turnira dnevno jer nemam dovoljno vremena da bi ih odigrao više. cilj je krenuti od $5 i stići do buyina na kojem ću uz isti broj odigranih turnira ostvariti potrebnih 100.000 VPPa, a to je $50. međutim nije rečeno da se ponekad neće dogoditi da ću odigrati i koji turnir više, kao recimo jučer, 15 komada odmah prvi dan:
http://www.sharkscope.com/?username=Ban … raphs=true

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sve fino isplanirano, nek ti je sa srećom!!!  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

32

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

sretno

00

33

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

hvala

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

34

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sretno

Online poker spašava živote.
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

sretno smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

36

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Završio je prvi tjedan ove avanture. Rezultati su mnogo bolji od očekivanih. Zainteresirani mogu pronaći više statistike, video i odabrane ruke na mojem blogu.
Komentare na objavljeni tekst pišite ovdje, na forumu.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Nice!

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

BRAVOOOOOOOOOOOOOOO smile

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

cestitam! drzim fige za dalje

00

40

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

hvala, hvala

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

S ovakvim detaljno razradenim planom ima da ih sve pregazis wink

00

42

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Lijepo ti ide projekt svaka čast i da ti kažem da sam pogledao videoZanima me koliko je zapravo dobar onaj call sa AJo jer kad te zgura tu si u najboljem slučaju coinflip i to u otprilike 20% slučajeva, isto je i s A9o ali dobro on tu je  short stack a ti si najjači na stolu.  No to je moj kut gledanja, pa daj mi objasni ako su i zašto bili dobri playevi.
I daj za drugi video barem 4 stola i gdje si se malo namučio da osvojiš, tu su se karte same igrale u 4 handa 3 puta QQ ak se ne varam a heads up završio u jednom handu. big_smile

00

43

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Lijepo ti ide projekt svaka čast i da ti kažem da sam pogledao videoZanima me koliko je zapravo dobar onaj call sa AJo jer kad te zgura tu si u najboljem slučaju coinflip i to u otprilike 20% slučajeva, isto je i s A9o ali dobro on tu je  short stack a ti si najjači na stolu.  No to je moj kut gledanja, pa daj mi objasni ako su i zašto bili dobri playevi.
I daj za drugi video barem 4 stola i gdje si se malo namučio da osvojiš, tu su se karte same igrale u 4 handa 3 puta QQ ak se ne varam a heads up završio u jednom handu. big_smile

EDIT:
Jedino ako ovo nije speed ili turbo turnir onda pola ovoga što sam napisao zanemari jer ja igram na regular speed.

Zadnji popravljao koste (08-11-2010 20:55:31)

00

44

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

i jaimam slican cilj za sljedecu godinu.
100 000 /12 = 8333, trenutno radim 1200, al moj sljedeci level ili cak 2 koja bi uz malo nmuke trebao skociti do 1.1.2011 bi mi donjele *6. Radio bi oko 6k bodova po mjesecu od pocetka godine, ako bi u toku godine dosao do 0,5/1$ levela onda cu sigurno biti supernova do kraja godine.

P.S. trenutno sam na 0,5/0,10

P.S. sretno s SNG ja sam igrao jako dugo 6,5 i na kraju odustao...

00

45

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Izvješće drugog tjedna se nalazi na blogu, pa koga interesira nek pogleda... http://senseicro.blogspot.com

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

46

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

sick blog
fakat si si puno truda dao za ovo, svaka cast

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

sretno dalje

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

48

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Evo info zainteresiranima... iskustva sa treće sedmice pothvata, zajedno sa 17 odabranih ruku i HEM HUD postavkama koje koristim u igri objavljeni su na mom blogu.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Ako nije tajna koliki imas VPIP/PFR po fazama. Pretpostavljam da to nisu turbo kad je prosjek 55 min

00

50

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

JabbaJinx, upravo sam objavio update nakon 3 tjedna. osim standardnog izvješća sa statistikama, imaš i detaljni prikaz statistike koje si pitao, prikazano po fazama igre.

tko god je zainteresiran nek pogleda ... http://senseicro.blogspot.com

komentirajte ovdje

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00