Tema: queen of hearts wins :)

to je bio otprilike početak.  01' kad sam vidio video u legendarnim Desperadosima.I eto,danas kao svaki uspješan glazbenik imam žensku u rangu Kate O'hare :card_heart   ,ali kao što znate od glazbe(makar  profesionalac) nema baš neke sretne egzistencije ovdje.
Pravi start je bio negdje na zimu 03' kad sam noću potajno satima igrao freerollove na paficif pokeru,ogrnut dekom,sa ponešto uspjeha od kojih kao najveći bilježim dobivanje ukora u gimnaziji jer sam prvaše učio igrati texas.

Inače,dolazim sa užeg splitskog područja,dane uglavnom gubim po faksu koji je srećom pri kraju, ili negdje sviram.
Stilski bi me se moglo svrstati negdje oko Chrisa Fergusona.Naravno ne po igri ,nego po izgledu,ja čak nosim dužu bradu  lol
Dugoročni plan je srednjeročni premještaj u južnu skandinaviju na magisterij/doktorat što je moguće izvest jedino ako uđemo u uniju ili ja dovučem bankroll na 10-15k $ ,a šansa za ovo je sudeći po ovoj očajnoj državi ista  lol

Nakon mnogo pauze sam došao na FT i sad tamo visim na freerollovima sa forumskim kolegama vitom i valetom s brda(koji su me ovamo dovukli) te analiziram svoju igru koja je nakon prvih nekoliko stotina handova slijedeća

Won$ when saw flop : 40%
Won$ at showdown : 53%

od 100 handova koje odigram,mojih je prema vlastitoj statistici 23.

Naravno,svjestan sam da je ovo freeroll statistika koja nemora ništa značiti jer ovamo ima svakakvih luđaka koji callaju i raiseaju sve i svašta jer ih zaboli neka stvar,i da je sigurno do kojeg desetka tisuća handova ovo relativno zanemarivo.

Kao i svakom hobiju ili poslu i ovom nastojim pristupati što profesionalnije pa bi mi dobro došao savjet gdje da izbrusim skill.Koju literaturu,koje support programe(pogotovo ako ima neki koji analizira koliko su mi odigrani potezi ''ispravni''. Već koristim Poker Tracker i prilično je cool.Isto tako,dobrodošao bi savjet za početni bank i gdje ga usmjeriti da prijelaz iz ove ''ničije zemlje'' bude što blaži.



Eto,toliko za sada,čestitam svima šta su ovo pročitali big_smile
Nek vam Q :card_heart  donese mnogo sreće smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: queen of hearts wins :)

Dobrodosao!

Mislim da ce ti PokerTracker bit i vise nego dovoljan, posto su PT i HEM najbolji poker softwarei koje mozes nabaviti.

Sto se tice banke, nisam shvatio tvoje pitanje jer nisi nigdje ni naveo kolika ti je banka. Kazes da igras freerollove, prema tome pretpostavljam da i nisi bas pri nekim vecim parama. Pogledaj nasu ponudu na http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/ i nadji nesto sto ti se najvise svidi.

Od literature ti mogu preporuciti Kill Everyone za turnire, a za cash imas dosta dobrih knjiga - netko od kolega s foruma ce ti rado dati link za download.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: queen of hearts wins :)

Wow, kak uvod... Svaka čast.
Dobrodošao na forum...

Evo, ovdje imaš neke free dolarčeke: http://www.pokerpro.com.hr/party50/

00

Re: queen of hearts wins :)

boboman napisao:

Dobrodosao!

Mislim da ce ti PokerTracker bit i vise nego dovoljan, posto su PT i HEM najbolji poker softwarei koje mozes nabaviti.

Sto se tice banke, nisam shvatio tvoje pitanje jer nisi nigdje ni naveo kolika ti je banka. Kazes da igras freerollove, prema tome pretpostavljam da i nisi bas pri nekim vecim parama. Pogledaj nasu ponudu na http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/ i nadji nesto sto ti se najvise svidi.

Od literature ti mogu preporuciti Kill Everyone za turnire, a za cash imas dosta dobrih knjiga - netko od kolega s foruma ce ti rado dati link za download.

za banku bi odredio  50$,s obzirom da nemam acc na starsima,nekako mi je najprimamljivije otvoriti acc tamo preko foruma i pokupiti bonus.
Inače,zasad se nekako vidim kao mtt igrač tako da ću potražiti tu knjigu.

roba59 napisao:

Wow, kak uvod... Svaka čast.
Dobrodošao na forum...

Evo, ovdje imaš neke free dolarčeke: http://www.pokerpro.com.hr/party50/

hvala hvala. Inače,zanima me komentar na statistiku,mislim,znam da je niskorelevantna i da je uzorak mali ali zanima me kakvi su ovi ''statsi'' kod vas pro igrača.

Što se tiče uvoda,znam da ljudi danas slabo čitaju knjige pa se trudim tu i tamo složit koje zanimljivo štivo big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: queen of hearts wins :)

dobro nam došao... oscar za predstavljanje... wink

uživaj i sretno!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: queen of hearts wins :)

Dobrodošao, lijepo predstavljanje svaka čast!
...ovo je najjači dio hahahha

pepy667 napisao:

Pravi start je bio negdje na zimu 03' kad sam noću potajno satima igrao freerollove na paficif pokeru,ogrnut dekom,sa ponešto uspjeha od kojih kao najveći bilježim dobivanje ukora u gimnaziji jer sam prvaše učio igrati texas.


želim ti sreću i što brži napredak u igri, a došao si i na pravo mjesto ako želiš unaprijedit svoju igru wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: queen of hearts wins :)

Pozdrav!

00

Re: queen of hearts wins :)

http://img230.imageshack.us/img230/8291/uvijekisto.jpg

dok čekam da legne banka u džep,malo igram cro freerollove ali uvijek s istim ishodom, 30-50 mjesto hmm

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: queen of hearts wins :)

opet ništa 44. danas, napredujem ,poboljšao sam preflop play ali uzalud

sa 10BB na kraju all in sa AJ , na flopu A ,ali s druge strane na turnu liku sa 66 izađe 6...i jebiga...

667 >666 ali mi  full tilt to ne priznaje  big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00