Re: pozdrav

Mozda je to 6 pivi koje sam popio al ja imam neki topli osjecaj da ti nas ovdje zajebavas

00

Re: pozdrav

svi bi dns brzu lovu da ne mrdaju dupetom niti trepnu hahaha
kazem ti uzmi si free BR kaj ti nudi pokerpro i uci igrat wink bar ces sebi ustedit koji $ il ak imas pun k love unajmi si coach-a xD

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozdrav

Ubedjen sam da je ovo zajebancija.. Nema šanse da je lik ozbiljan.. Jedino da su mu uradili lobotomiju u skorije vreme..

00

29

Re: pozdrav

hahahahaha bas sam se sad nasmijao big_smile:D 
Mislim da je očito da se lik sprda smile Ak se ne sprda onda onda stvarno big_smile O.o

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: pozdrav

JabbaJinx napisao:

Mozda je to 6 pivi koje sam popio al ja imam neki topli osjecaj da ti nas ovdje zajebavas

ne zajebavam

00

Re: pozdrav

rademar napisao:

Ubedjen sam da je ovo zajebancija.. Nema šanse da je lik ozbiljan.. Jedino da su mu uradili lobotomiju u skorije vreme..

dje ti to igras pa da se nadjemo da ti ja uradim jednu lobotomiju smile

Zadnji popravljao gaston33 (18-12-2010 05:00:57)

00

32

Re: pozdrav

gaston33 preporučam ti da jedno tjedan dana čitaš stare teme po ovom forumu gdje se priča o strategiji i usput pitaš što ne znaš i onda se vratiš vamo, znam da ti se to čini dosadno i glupo ali ja ne znam kako drukčije da ti pomognem.
Kreni od dijela za početnike i kad savladaš osnovne stvari kreni na ostalo...

00

Re: pozdrav

http://i66.servimg.com/u/f66/11/16/33/54/alijaa10.jpg
evo sad sam ovdjje poceo da igram

00

Re: pozdrav

a recite mi ovo:npr ako dobijem novac dali on ide na moj konto odmah ili nekako drugacije ide ta transakcija?

00

Re: pozdrav

http://i66.servimg.com/u/f66/11/16/33/54/muka10.jpg
evo mucim se sa ovom trojicom mozda ih dobijem smile

00

Re: pozdrav

http://i66.servimg.com/u/f66/11/16/33/54/311.jpg
jos ova dvojica smile

00

Re: pozdrav

http://i66.servimg.com/u/f66/11/16/33/54/3mjest10.png
3 mjesto  sad

00

Re: pozdrav

haha jbt kolko godina ti imas ??

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:

a recite mi ovo:npr ako dobijem novac dali on ide na moj konto odmah ili nekako drugacije ide ta transakcija?

odmah ti sjedne na racun nema nikakvih transakcija odes u cashier i vidis da ti je sjelo kaj si osvojio.......

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

40

Re: pozdrav

BugsBunnyD napisao:

haha jbt kolko godina ti imas ??

+1

00

Re: pozdrav

BugsBunnyD napisao:

haha jbt kolko godina ti imas ??

zini da ti kazem

00

Re: pozdrav


evo ti coaching video!

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:
BugsBunnyD napisao:

haha jbt kolko godina ti imas ??

zini da ti kazem

AAAAAAAA big_smile ajde reci sada haha

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: pozdrav

BugsBunnyD napisao:
gaston33 napisao:
BugsBunnyD napisao:

haha jbt kolko godina ti imas ??

zini da ti kazem

AAAAAAAA big_smile ajde reci sada haha

slabo si zinuo

00

Re: pozdrav

uglavnom, crnogorac u potrazi za novcem bez motike.  std.   tongue

gaston33 napisao:

a recite mi ovo:npr ako dobijem novac dali on ide na moj konto odmah ili nekako drugacije ide ta transakcija?

ovo mislim da te zanima tvoj konto u banci, znaci ako osvojis turnir novac ti bude u cashier i onda odes na opciju withdrawal (tako pise na full tiltu dje ti igras) i sve jasno pise dalje.

Ugl nadam se da ces cesce koristit withdrawal opciju od deposit. gl

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

46

Re: pozdrav

Cekaj, ne kuzis kako izvaditi pare a kuzis kako depozitati? Ne znas nista ali screen shoot znas napraviti i postati link...ja to mjesecima nisam znao.. ako budes napredovao u pokeru kao u postanju na forumu onda si roden za šampiona.. :card_heart

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: pozdrav

chillin napisao:

uglavnom, crnogorac u potrazi za novcem bez motike.  std.   tongue

gaston33 napisao:

a recite mi ovo:npr ako dobijem novac dali on ide na moj konto odmah ili nekako drugacije ide ta transakcija?

ovo mislim da te zanima tvoj konto u banci, znaci ako osvojis turnir novac ti bude u cashier i onda odes na opciju withdrawal (tako pise na full tiltu dje ti igras) i sve jasno pise dalje.

Ugl nadam se da ces cesce koristit withdrawal opciju od deposit. gl

chillin napisao:

uglavnom, crnogorac u potrazi za novcem bez motike.  std.   tongue

gaston33 napisao:

a recite mi ovo:npr ako dobijem novac dali on ide na moj konto odmah ili nekako drugacije ide ta transakcija?

ovo mislim da te zanima tvoj konto u banci, znaci ako osvojis turnir novac ti bude u cashier i onda odes na opciju withdrawal (tako pise na full tiltu dje ti igras) i sve jasno pise dalje.

Ugl nadam se da ces cesce koristit withdrawal opciju od deposit. gl

snasao sam se hvala na odgovoru,i ja se nadam da ce vise biti isplata  smile

00

Re: pozdrav

WTF napisao:

Cekaj, ne kuzis kako izvaditi pare a kuzis kako depozitati? Ne znas nista ali screen shoot znas napraviti i postati link...ja to mjesecima nisam znao.. ako budes napredovao u pokeru kao u postanju na forumu onda si roden za šampiona.. :card_heart

ako vam treba moderator za forum onda sam tu,a nisam los ni za poker

00

Re: pozdrav

hajde organizujte jedan turnir da vas oderem ovog dzimi hendriksa i duska dugouska,da se malo igramo eci peci pec smile

00

Re: pozdrav

gaston33 napisao:
BugsBunnyD napisao:
gaston33 napisao:

zini da ti kazem

AAAAAAAA big_smile ajde reci sada haha

slabo si zinuo

Post godine.

I'm so broke, I can't even pay attention.
00