Tema: Privatan HUD specijaliziran za SitNGo

Pozdrav, proslih mjesec dana sam radio na HUD-u za SitNGo-e, prvenstveno da savladam programiranje u novom jeziku (C#), i ovaj tjedan je prvi put uspjesno testiran na Pokerstarsima. Buduci da jos ucim o Sitngo-ima zanima me vase misljenje i savjeti sto bi jos dodali, maknuli...

Za pocetak,

http://img205.imageshack.us/img205/6084/hud1.gif

Program posebno sprema statistiku za early blinds(Big blind od 0 do 100), middle blinds(150-200), late blinds(400 i vise) i headsup
Kad igrač ima vise od 35 handova na late blindsima program pocinje prikazivati statistiku za early,middle,late blinds posebno.
Kad ostanu 2 igraca, prosla statistika se brise i  prikazuje se posebna headsup statistika ko na slici.
Program je napravljen za multitablanje tako da sto su blindovi veci HUD-ovi su tamniji, ime heroa pocrveni ako ima manje od 6 bigblinda sto sugerira da mora sto prije ici all in big_smile

Jos namjeravam dodati u HUD games played i average profit preko Tournament Sharka jer mi ne izgleda prakticno svaki put gledati  ispod stola te informacije kad bude se igralo 15-20 stolova odjedamput.

Sto se tice statistika, C_F_B govori koliko cesto igrac folda na bet na flopu ako je prije toga checkirao, slowplay i minraise su jasni sami po sebi.

Par screenshotova danas ili sutra.

00

Re: Privatan HUD specijaliziran za SitNGo

Nije mi jasno što si tu imao za programirati. Ako koristiš HM, barem 90% stvari koje si naveo imaš u opcijama HM-a - sve statse, filtriranje handova prema veličini blinda i broju igrača, podešavanje boje po rasponu nekog statsa...

Također, 20 statsa po igraču treba natrpati na 9-handed ili 6-handed stol, pogotovo ako koristiš još nekakve skraćenice za nazive pojedinih statsa. Po meni, bolje djeluje kustomiziranje pop-up prozora, npr. za steal staviti osnovni broj u HUD, a kad trebaš detalje pomakneš miša na taj broj i prikaže ti sve detalje koji te zanimaju.

Tournament Shark isto ima svoj HUD koji se da kustomizirati tako da neki alat/program sa strane nije potreban.

Na ovom linku (http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=4255) ti je jedna od mojih prvih varijanti kombiniranog HUD-a - HM i TS zajedno na stolu, bez potrebe "za onom dolje tablicom".

00

Re: Privatan HUD specijaliziran za SitNGo

Prvenstveno sam radio to zbog programiranja, a ne zbog pokera, ali opet ne bi radio da je sve pokriveno u HM-u.
Sto se tice blindova HM kaze za svaki blind posebno sto me u neku ruku iritiralo jer statsi presporo konvergiraju pravim vrijednostima, i dogada se jedna neugodna stvar da kad dode novi blind level, a s tim igracem prvi put igramo da nemamo nikakvu informaciju o njemu...
Sto se tice tournament sharka, fala na informaciji, ovo tvoje dosta fino zgleda.
Evo screenshota (kad blindovi porastu pocrni big_smile )

http://img219.imageshack.us/img219/7640/cy1g.jpg

00

Re: Privatan HUD specijaliziran za SitNGo

joj ti mi trebas smile
imam neko pitanje uvezi c#
aj ako mozes da me dodas na skype  - propast86

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Privatan HUD specijaliziran za SitNGo

Svaka čast, više puta sam se mislio time pozabaviti u Delphi-u ali uvijek fali ili vremena ili volje.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00