Re: Get rich or go to bauštela (x2)

RufMichAn666 napisao:
perozelina napisao:

Zašt ga nisi 4 beto prflp?  Na turnu moraš biti lud da foldaš ....
I pitanje je naravno na koliko handova imas statse?

Na 120 hendova. S cim ocekujes da nit ide all in kad 4betas? Jesi u prednosti kad ode all in preko tvog 4beta?

Sa TT  roll . Pa squezzo je CO i SB na BB.
ok ti si ga callo on donk beta ti callas na turnu ide all in i sta sad ti pitas dali da to foldas? Onda si mogo prije flopa foldat ako mislis da ima AA ili KK.
Ako 4 betas do recimo 6 $ on zgura ja bi ga callo ovak(kak si odigrao) si platio 7.2 $(prijeflopa+flop) a neznas gdje si i u principu moras callat njegov all in na turnu , Meni se cini da si ti callo i molio boga da padne A iliK na flopu tak da mozes mirne duse bacit QQ

Sjebana situacija , bas me zanima koji je ispravan play.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Sta beatamo ako 4betamo i on shovea? Jedino mozda JJ, ne vjerujem da nit ovdje 3beta TT a jos manje da shovea.
Turn je mislim call, iako jedino sto beatamo je JJ.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

QQ+ i AK su AI preflop protiv bilo kakvih statsa na 120 handova...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

154

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

kiklop napisao:

onda foldaj preflop ako misliš da je on tu samo s KK+,nemoš qq igrat za set ili za flop s a i k pa da ti je lakše foldat, ovako ti je doša flop di nemoš foldat

inače za mene je to uvijek shove pre-easy game

+1   Stim da nemroas protiv takvog nita nuzno shovat prf. Neznam zasto je tako easy.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Nemojte govoriti o nitu kad je na 120 handova, a ima 3bet statse 4%. 2.5% je AK QQ+, a ovo je na 120 handova, može komotno imati 3bet 7% na većem uzorku.
Nije da je 4bet obavezan, ali bi rađe 4betao sqzera nego da je običan 3bet, jer neki ne puštaju puno lošiji hand kad skvizaju i netko i 4beta.

Ovo nikad ne bi foldao. A ni tad.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Ma normalno da nisam foldao turn, callao sam,ali ovo je jako usrana situacija protiv nitova i to me zajebava vec par puta. Ne znam uopce ima li smisla callat 3b s QQ i AK protiv nita kad konj uvijek ima ili isto ili jace i to svaki put svi iznova racunamo kao "cooler"

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

RufMichAn666 napisao:

Ma normalno da nisam foldao turn, callao sam,ali ovo je jako usrana situacija protiv nitova i to me zajebava vec par puta. Ne znam uopce ima li smisla callat 3b s QQ i AK protiv nita kad konj uvijek ima ili isto ili jace i to svaki put svi iznova racunamo kao "cooler"

nema smisla callat koliko ima smisla 4betat, posebice kad lik ima takve statse na takvom uzorku (4% 3bet je duplo šire od AK i QQ+ as Rear said...) AK i QQ+ je protiv nekog na kome nemamo savršen read uvijek lagan PF AI, a ako nabasamo na jače nema veze jer znamo da je obrnuta situacija da bi isto završilo (da on ima QQ mi KK). Oko ovakvih stand. spotova fakat se nije potrebno živcirat...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

perozelina napisao:

Sa TT  roll . Pa squezzo je CO i SB na BB.
ok ti si ga callo on donk beta ti callas na turnu ide all in i sta sad ti pitas dali da to foldas? Onda si mogo prije flopa foldat ako mislis da ima AA ili KK.
Ako 4 betas do recimo 6 $ on zgura ja bi ga callo ovak(kak si odigrao) si platio 7.2 $(prijeflopa+flop) a neznas gdje si i u principu moras callat njegov all in na turnu , Meni se cini da si ti callo i molio boga da padne A iliK na flopu tak da mozes mirne duse bacit QQ

Sjebana situacija , bas me zanima koji je ispravan play.

Pitam da li da to foldam zato jer mozda od vas netko ima vise iskustva s nitovima u ovoj situaciji pa mu je to mozda preflop fold i sgiuran sam da ti prvi dio teksta za TT nije tocan.


Hvala svima na odgovorima.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

iAcesHigh napisao:
RufMichAn666 napisao:

Ma normalno da nisam foldao turn, callao sam,ali ovo je jako usrana situacija protiv nitova i to me zajebava vec par puta. Ne znam uopce ima li smisla callat 3b s QQ i AK protiv nita kad konj uvijek ima ili isto ili jace i to svaki put svi iznova racunamo kao "cooler"

nema smisla callat koliko ima smisla 4betat, posebice kad lik ima takve statse na takvom uzorku (4% 3bet je duplo šire od AK i QQ+ as Rear said...) AK i QQ+ je protiv nekog na kome nemamo savršen read uvijek lagan PF AI, a ako nabasamo na jače nema veze jer znamo da je obrnuta situacija da bi isto završilo (da on ima QQ mi KK). Oko ovakvih stand. spotova fakat se nije potrebno živcirat...

Tih 4% kojih pise moze bas bit 2.4% i to mi vise lici na ovaj manji postotak zato jer lik rejza 4posto hendova i vpip mu je 13 pa zbog toga mrzim ic AI protiv tight likova s AK i QQ.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Evo stigo sam do 30k za ovaj mjesec. Graf je bez rb-a i bonusa(dobio sam i 30eura za royal flush --> hvala xViP,on mi je rekao za tu promociju). Sveukupna zarada sa svim na kraju ispada ~1050 eura za ovaj mj. Bankroll je ne znam koliki,morat cu ic detaljno racunat jer mi je sve u dijelovima na MB,poker room-u,kartici...

Nisam updatao HEM pa su mi graf i hendovi koje postam u dolarima,ali inace to su euri...
http://img585.imageshack.us/img585/5845/grafl.jpg


Ovo su statsi:
http://img709.imageshack.us/img709/261/statsi1.jpg


Svima zelim sve najbolje u novoj godini,pozdrav.

00

161

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Lijepi rezultati, svaka čast! Bilo bi zanimljivo vidjeti jedan tvoj video, ili ako si za sweet, ali tamo poslije nove godine.
Sve najbolje u novoj i tebi!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

RufMichAn666 napisao:

Pitam da li da to foldam zato jer mozda od vas netko ima vise iskustva s nitovima u ovoj situaciji pa mu je to mozda preflop fold i sgiuran sam da ti prvi dio teksta za TT nije tocan.

Hvala svima na odgovorima.

Dali ti svacas ironiju sa smajlicom rolleyes kraj TT  roll
Super graf..

club  heart  diamond  spade
00

163

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Graf je vrhunski smile
Bravo

00

164

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Super graf i odlicni statsi... smanji 3bet iz blindova, a povecaj s CO i BTN.. Na nl20 to vjerojatno ne kuze, al kad dodjes na vece limite flatat ce ti pun kurac 3beta IP i unistavat te..

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

dfable napisao:

Lijepi rezultati, svaka čast! Bilo bi zanimljivo vidjeti jedan tvoj video, ili ako si za sweet, ali tamo poslije nove godine.
Sve najbolje u novoj i tebi!

Moze,moze wink odgovarali bi mi live sessioni preko mikoga jer smo oboje na istim levelima pa sigurno imamo dosta toga za komentirat.

perozelina napisao:

Dali ti svacas ironiju sa smajlicom rolleyes kraj TT  roll
Super graf..

Hmmm,nisam skuzio da je ironija,np smile hvala


Tilt napisao:

smanji 3bet iz blindova, a povecaj s CO i BTN.. Na nl20 to vjerojatno ne kuze, al kad dodjes na vece limite flatat ce ti pun kurac 3beta IP i unistavat te..

Razmisljao sam o tome zbog cega je velik 3bet s bb-a,jedini razlog je sto super light 3betam ip kad mi netko krade bb iz sb-a. Inace kad villain ima priliku flatat 3b ip onda ne 3betam s losim hendovima jer vole skoro svi callat light.


Hvala.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (31-12-2010 14:19:37)

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

nemaš kaj mijenjat, sve je oke... pošto vidiš da beataš sa dobrim wr nema potrebe mjenjat, ali ako želiš možeš počet još više loose igrat (sa CO) što će te dovodit u teže spotove kojih će bit više na nl50...

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

RufMichAn666 napisao:

Razmisljao sam o tome zbog cega je velik 3bet s bb-a,jedini razlog je sto super light 3betam ip kad mi netko krade bb iz sb-a. Inace kad villain ima priliku flatat 3b ip onda ne 3betam s losim hendovima jer vole skoro svi callat light.
Hvala.

Bolje da je veći 3bet sa BB nego sa SB... Kak si uspio imat toliki 3bet na MP, koje handove 3betaš light tu?

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

niveaformen napisao:
RufMichAn666 napisao:

Razmisljao sam o tome zbog cega je velik 3bet s bb-a,jedini razlog je sto super light 3betam ip kad mi netko krade bb iz sb-a. Inace kad villain ima priliku flatat 3b ip onda ne 3betam s losim hendovima jer vole skoro svi callat light.
Hvala.

Bolje da je veći 3bet sa BB nego sa SB... Kak si uspio imat toliki 3bet na MP, koje handove 3betaš light tu?

To je zbog nitova iz EP koji puno foldaju na 3bet. 3betam im light skoro bilo koji SC i OG od 5-T i Axs,a za value samo AA,KK ako su bas super tight.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (31-12-2010 17:56:14)

00

169

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

*** Pro ***

http://img80.imageshack.us/img80/6928/psaar.png

Uzasan mjesec. Ne samo zbog tolikog under EVa nego zbog svih natkupa. Tjedan dana nisam mogao dobit hand na showdownu. Ili udem kao favorit i oni pogode svoje outove ili naletim na bolji hand ( evo samo mala statistika 21x set over set u njihovu korist, ja 3x. Ostalno necu ni pisat jel mislim da nema smisla).

Nadam se boljem mjesecu big_smile Nije mi ovo ubilo volju ni nista. Znam da se ovo dogada. Koga jebe idemo igrat dalje  cool

Svima sve najbolje! Sretno u Novoj Godini!  :card_heart

Zadnji popravljao xViP (01-01-2011 17:27:31)

00

170

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Netko tu mene jebe.
Novi site a graf isto ide.
Kad ti je ovakav prvi sesn pun si volje za igrom big_smile
http://img707.imageshack.us/img707/307/54687464.png

7BI under EV u prvom sesnu  hmm

00

171

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xVIP, samo nastavi igrat (pod uvjetom da igraš A igru), ako moraš se spustit jedan limit jbga, nema druge... GL!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

stightaj se ili smanji broj stolova

00

173

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

dfable napisao:

xVIP, samo nastavi igrat (pod uvjetom da igraš A igru), ako moraš se spustit jedan limit jbga, nema druge... GL!

Ty big_smile

niveaformen napisao:

stightaj se ili smanji broj stolova

Cudan savjet. Stvarno mislis da ce to pomoc? I kakve to ima veze s ovime?

00

174

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sto manje stolova igras veci ti je winrate, sto vise tight igras, manja je varijanca

00

175

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Recimo da sam nakon 20BI under EV poceo igrat manje stolova onda bi ovih ostalih 20BI trajali jos duze. Jel s manjim brojem stolova ja ne mjenjam coolere i EV-.
Ovo drugo je istina ali zasto bi htio mjenjat to kad skoro uvijek udem ko favorit u hand?

Zadnji popravljao xViP (02-01-2011 20:39:10)

00