51

Re: Matej - moremore

evo jedno tesko

top 3 pjesme od azre i zasto
top 3 non azra pjesme iz novog vala i zasto

smile

00

52

Re: Matej - moremore

moremore napisao:
Adzi napisao:

Da se nadovezem na post 40.
Omiljeno mjesto za izac u OS? I jel budes i cetvrtkom vani smile

Ma Luna vec godinama, dobar sam sa vlasnicima pa mi bude dobro. Znam da je malo zatvorenog tipa, ali ne mozes sve. Volim tokom veceri skociti do Matrixa i Tufne, jer se tamo vise pusta glazba koju slusam.
Sto se tice cetvrtka, otkrio sam sasvim slucajno da Tufna gori cetvrtkom, svidjelo mi se i kad izadem cetvrtkom onda sam tamo.

Vidimo se onda u tufni smile Kad izađem u OS , bilo čet ili sub tamo sam. Đoko rula smile
Četvrtkom je popunjena studenticama smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

miroror- odlicno si obrazlozio zasto je moje pitanje tako tesko. smile ni sam ne bih bolje. meni je P. Newman, ali sam se dvoumio dobre dvije godine, hehe.

Taxi driver Vs Deer hunter? ne mozes mi to raditi. ali ta dva filma su mi bas ista po snazi, morat cu odabrati po tome koja mi prva scena padne na pamet. pao mi ruski rulet pa onda Deer Hunter.

goodfellas Vs The Untouchables? ovo mi je malo lakse, Goodfellas, nevjerovatni dijalozi i opcenito scene.

Megan Fox Vs liz hurley ? Magan Fox, teskom mukom. nema veze sa godinama, ali ima nesto u ocima, ubija.



bas mi je drago da si se namucio, hehehe.....
kad ces biti raspolozen za razgovore oko filmova ili glumaca ili pak životu javi se, uvijek sam spreman za razgovor... tongue


@A što se tiće Foxice, njen osmjeh me razoružava.....

pozdrav

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Matej - moremore

Dace- sto se tice Azre, prvo moram reci kako i danas mi je njihov najvazniji album Ravno do dna ( live), to mi je super album, bas dobro prase na njemu. sve stvari su ubrzane i zvuce zestoko. isto tako, mislim da je redosljed pjesama na albumu fantastican.
a sad na pjesme.
           1. Balkan - kroz nju sam poceo slusati Azru. zarazna je, cuo sam je 1000 puta i dalje je slusam.  definitivno najbolja kad si u cugi. smile
          2. Gracija- meni najljepsa Azrina ljubavna pjesma
          3.  Vrata podzemnih voda- ovo je underdog, ali meni vec par godina najdraza pjesma. kao prvo, ima super uber cool ime, tekst mi je poseban, volio bih napraviti spot za tu pjesmu, sve bi bilo nekako izobliceno, gledano kroz ogledalo.
     e sad, da si me pitao, a nisi, top 10 pjesama, dodao bih jos i : Marina, Ravno do dna, Uvijek ista priča, Užas je moja furka, Jesi li sama veceras?,  Kao ti i ja, '68.. u stvari, moze top 20? smile

   Novi val top tri bi bile... Zlatni papagaj - Elektricni orgazam , Maljciki- Idoli, Ena - Haustor... ali ima tu jos dosta toga...

10

Re: Matej - moremore

1. s kojim bi "poker celebrityem" najrađe:

- partijao
- igrao HU

2. od zenskih "poker celebritya", koja ti je najseksi?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

56

Re: Matej - moremore

zlatni papagaj je nuts!

00

Re: Matej - moremore

Evo jedno pitanje cisto iz znatizelje.....rekao si da si u pocetku igrao na Boss media mrezi te da si imao super deal-ove pa me zanima kakvi su deal-ovi bili jer igram na istoj mrezi te dal imas kakvu preporuku ili savjet...hvala

P.S.moze i na PM

00

Re: Matej - moremore

zamorano11- partijao bih i igrao heads up  sa Ziigmundom.

sto se tice zenskih poker celebritya, ne pratim i ne znam im imena.

00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

zamorano11- partijao bih i igrao heads up  sa Ziigmundom.

kad bolje razmislim i nije bilo neko pitanje, poznavajuci tebe. morat cu smislit nesto zanimljivije smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

60

Re: Matej - moremore

šarlo akrobata ekatarina velika haustor električni orgazam i partibrejkers meni najdraži od 80'-ih
znam da se mene ništa ne pita al morao sam  smile

00

Re: Matej - moremore

sam ti reci. smile slazem se s tobom, ali bih jos dodao i Disciplinu kicme. oni su bas ono, buka, hehe.

00

62

Re: Matej - moremore

ja sam uvijek imao predrasude da su svi pokeraši opaki šminkeri al skužio sam kad sam došao na forum da vas ima dosta koji volite "pravu stvar"   smile

00

Re: Matej - moremore

ma sto ti je, ja sam rocknrolla, premda imam i malo sminkera u sebi, hehe. krug je super, kao i ekv, koju jako volim.

00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

zamorano- vise igram online, ali jos vise vremena potrosim na Football manager 2010 i trenutno mass effect 2. smile


ME2

Paragon ili regenede?

Jesi li povalio mirandu? big_smile

Kako povaliti onu Chambers, prosao ME2 6 puta i jedino sto sam uspio dobiti on nje je sugava vecera sad

00

65

Re: Matej - moremore

Igraš Matej još poker? Ako ne, čime se sada bavi?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Matej - moremore

Dace napisao:

evo jedno tesko

top 3 pjesme od azre i zasto
top 3 non azra pjesme iz novog vala i zasto

smile

Eo ja moram odgovorit na ovo, tesko sutim kad se prica o azri!
Ako znas bilo sto
Volim te kad pricas
Tople usne zene
(i izostavio sam brdo..iako znam apsolutno sve)

Non azra(non novi val) - Ti si sav moj bol, Sve od smaka( Blues u parku), Krug
đoni nevracaj se!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (05-11-2010 12:36:23)

00

Re: Matej - moremore

verovatno nije za ovu temu ali sta da radim  kad na poker forumu nema tema o azri  big_smile

pre desetak dana knjizara plato je izdala komplet od 14 knjiga Dzonija Stulica(http://www.plato.rs/knjige-od-autora-Br … žoni_12193)  uz koji ide i cd sa koncertima iz 1990-e godine iz Banja Luke i Mostara

For Premium Users:
Kod:
http://rapidshare.com/files/427747978/_ … tiljio.rar


For Free Users:
Kod:
http://rapidshare.com/files/428214943/_ … .part1.rar
http://rapidshare.com/files/428215330/_ … .part2.rar
http://rapidshare.com/files/428215561/_ … .part3.rar

00

Re: Matej - moremore

Sick pantelinjo konacno mi je nesto uljepsalo dan!

00

Re: Matej - moremore

dfable napisao:

Igraš Matej još poker? Ako ne, čime se sada bavi?


Poker je jos tu. U zadnjih par mjeseci i vise nego sto sam mislio. Isprike sto nisam puno pisao, nisam imao inspiracije. smile Nemam je ni sad, ali eto, da se pojavim nakon dugo vremena, nesto kao Gandalf. smile

u zadnje vrijeme nisam igrao live, jer nema neke interesantne igre. Prebacio sam se na net i igram heads up. 0-1, 1-2. Nadam se da prilagodba na ponovnu internet igru nece dugo trajati, da doguram do 2-4 3-6, vise od toga ni ne zelim.   Ide ok, samo sto trosim i dalje kao da igram 3-6 5-10, pa onda nikako na zelenu granu. smile Uglavnom, jedino sto mogu reci da sam se izlijecio od nekih boljki koje sam imao ( cuga, cuga i jos malo vodke). Zadnja cetiri mjeseca sam u Osijeku i zivim krajnje normalno i posvetio sam se ponovo pokeru.

Za novu godinu Vam zelim sve najbolje,  budite mi uspjesni i velika mi je zelja da vidim i upoznam par novih lica na jacim limitima ove godine.

00

70

Re: Matej - moremore

Sve najbolje u Novoj i tebi.
Očekujemo neki izvještaj svako toliko smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Matej - moremore

Hvala!
Nego sam htio nesto reci vezano za proslu godinu. Posebno sam ponosan i sretan na uspjesima nekoliko nasih igraca. Kad kazem nasih, ne mislim iskljucivo na nas site, ofc. Dakle, moje posebne pohvale Robiju, Knezu, BiniTheManu i jednom Goranu.
Robi je napravio veliku stvar i zelim mu nove izazove ove godine. Knez i Bini unistavaju u heads upu, a jedan Goran rastura na mid stakesima  na partyu. Isprike drugim igracima, koje nisam dovoljno pratio, sigurno smo imali jos hvale vrijednih igraca.

Izvuci cu iz pulp f. "let's not start sucking each other's dicks quite yet.", ali sam ih stvarno morao pohvaliti. Igrali su puno, puno je truda ulozeno u njihove rezultate. Svakodnevni trud se i isplati.  Congrats!

Zadnji popravljao moremore (10-01-2011 16:45:37)

00

72

Re: Matej - moremore

He's heeeeeeeeeeeeere.

Pozz Matej. Jel ima u osijeku di "male" live igre?

Sve najbolje u ovoj godini wink

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Matej - moremore

feniks

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej - moremore

Poz Adži, mislim da ima, za 5-5 i više znam, ali bi trebalo biti i manje. ajde cut cemo se privatnim porukama, pa ti kazem par mjesta.

00

Re: Matej - moremore

moremore mozes i meni bacit na pm, hvala

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00