Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Vrlo lijepa prezentacija, a naravno i rezultat. Moze mozda i video ako budes imao volje smile. Hvala na odgovoru

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Lijepo! cool

00

53

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

evo novih rezultata o tijeku Supernova VIP projekta na blogu.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Svaka čast. Vidim da bi se trebalo isplatiti slušati tvoje savjete.

Najveću prednost u tim situacijama imam kad dođemo obojica u shortstack fazu kada nastupa primjena tablice o kojoj sam već govorio na ovom blogu.
Je li to ona tablica naslovljena "pushing hands (<bb)"?

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

As I said - podržavam tvoj projekt i sve čestitke. trenutno smo na istom lvl pa mi je to dodatno zanimljivo smile

Ono što me zanima je zašto toliko izbjegavaš turbo strukturu. Istina, meni je zbilja trebalo vremena da se naviknem, ali sve je to ista igra samo je malo više p/f + puno kraće traje (40-45min) pa bi mogao ubaciti session i kad za ovaj normal nemaš vremena...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Svaka čast. Mene zanima.. igram sad 5.50, igrao sam 11$, čini mi se kvaliteta igrača malo bolja na 11$ al ne nešto previše. Zanima me pošto kažeš da si igrao više manje sve levele kakvu igru trebam očekivat ako ću eventualno jednog dana preć na 22-33$. Drastična razlika ili isto prijelaz ko sa 5-11?

00

57

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

@ Gaby Lee: da to je ta tablica

@ iAcesHigh: turbo ne igram. bolje se osjećam na dugotrajnim blind levelima (donedavno sam uspješno igrao na cereus mreži gdje je blind level najduži, kao i rast vrijednosti blindova najsporiji). kako bi dobio na brzini igre, počeo sam sa 5 istovremenih stolova, sad igram 7, a ubrzo ću povećati na 8 kako bih skratio dužinu sessiona i stao u 2 - 2,5 sata predviđena za igru dnevno.

@ wannabePRO: o razlici mojeg dosadađnjeg uspjeha igre na $5.50 i $11 možeš čitati na novom postu na mom blogu (danas objavljeno), a razliku u igri možeš vidjeti ako pogledaš video objavljen dok sam igrao $5.50 i video koji sam snimio večeras na $11.

Za sve ostale poziv da provjere stanje, novi izvještaj je na blogu (adresa u potpisu). Komentari su dobrodošli ovdje i na blogu.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

steta zbog downswingom..
a dali je taj video sniman pod tim downswingom? neznam posto jos nije uplodan

ako je,biti ce to zanimljivo pogledat.. jer na forumu nema takvoga videa..

00

59

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Dobro je vidjeti da si dosta studiozno tome prionuo. Nisam sve pročitao, ali ne bih se zamarao o nekakvim studijama o uspješnosti prema danima u tjednu, ako baš oćeš ić u takve detalje, napravi izračune prema dnevnom vremenu jer mi se čini dosta relevantnije. Po mojim iskustvima, najgore je igrat prijepodne/rano poslijepodne kad ima najviše regulara, a najbolje po noći, kad ima hrpa spewy likova (doduše, ja igram na eurositeovima, na PS/FT valjda to ne vrijedi)...

Najviše mi je u oči upala ova distribucija po završnim pozicijama, mislim da bi trebao imat dosta više prvih i trećih mjesta u odnosu na druga i četvrta. Ovo doduše nije neki samplesize, al možda može bit indicija da igraš preloose na bubbleu i pretight kad si ITM.
Kakvu SNG distribuciju imate vi ostali?

Sretno s projektom..

00

60

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

@tonkobonko: ne, nažalost nisam snimao video dok je trajao downswing. prema upitima koje primam izgleda da ću trebati snimati svaki session.

@dabac: izračun uspješnosti prema danima nije za odbaciti, jer zaista nije jednaka igra svaki dan. pregled po satima ja ne mogu napraviti jer uvijek igram u isto vrijeme 21:30 - 24:00 po našem vremenu, osim petkom i subotom kad session završava oko 02:00. Moja bubble igra je sasvim u redu, o tome pišem u današnjem blog postu. Hvala na željama.

@svima: završni godišnji post je objavljen na blogu i pozivam vas da pogledate i ovdje komentirate svoja zapažanja.

u svakom slučaju:

NEK VAM NOVA 2011 DONESE MNOGO SREĆE U ŽIVOTU I ZA STOLOVIMA.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

kreno da pogledam one video sta si postavio,al slaba mi slika skroz,mutna..

to do mene il je tako?

00

62

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

nemoj ih gledati na stranici koja se pojavi, već ih downloadaj pa onda gledaj

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

63

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

na blogu novi izvještaj o ogromnom downswingu, novi design bloga, komentari i zainteresirani dobrodošli...

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

64

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

malo je to turnira brzo se sve to okrene  wink

00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Stvarno loša serija. Prerano ti se to desilo, da je bar bilo još par mjeseci da si napraviš stabilniji BR pa ako mora nek onda dođe downswing makar kod tebe će downswing uvijek radit jaku štetu jer ti je plan prelazak na veće levele sa minimalnim rolom za njih. Držim fige da te krene ponovo, nema sumnje da hoće a onda bi bilo pošteno da te bolesno krene i da u tjedan dana vratiš izgubljeno.

00

66

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

hvala wannabe! vjeruj, bolje da se to desi kad si bliže prelasku na veći buyin nego odmah na početku. ovako još uvijek sam na istom buyinu, no big deal. vratiti će to swing, ne brinem se, samo strpljenja. zbog toga i je svaki buyin veći zahtjev za bankrollom i planiran manji ROI. dakle, sve sam to predvidio, samo ne u tolikoj mjeri. preživjet ću to, samo će se termini malo pomaknuti u desno. svejedno, i iz ovoga treba izvući lekciju, a to je, ma koliko dobra igra bila, rezultat ne mora nužno biti proizvod vlastite sposobnosti, već treba uzeti u obzir i druge faktore.

Zadnji popravljao Sensei (10-01-2011 18:16:05)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sensei  skinuo sam HUD sa tvog bloga, ali sam hteo malo da ga prilagodim,kazi mi samo gde se nalaze ti filteri koji uzimaju u obzir broj igraca za stolom i da li moze da se isfiltrira da  pokazuje ruke po blind levelima?

00

68

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Hvala na pitanju i pardon na kašnjenju odgovora.
Dakle konfiguriranje filtera prema broju igrača za stolom ide ovako:
HUD Options -> Additional HUD Filters...
i onda ovakve postavke za SnG 9men:

http://img41.imageshack.us/img41/1427/playerfilter.png

Nakon toga drugi filter za M zonu se konfigurira ovako:
HUD Options -> Tourney HUD Filters...
i onda postavke za SnG 9men:

http://img402.imageshack.us/img402/2721/mfilter.png

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

69

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

prije objave izvješća o prethodnom tjednu, jedan možda koristan tekst o unovčavanju FPP bodova... zainteresirani, pogledati blog i komentirati tamo ili ovdje. hvala članu pokerpro tima "propast86"!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

70

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sensei napisao:

prije objave izvješća o prethodnom tjednu, jedan možda koristan tekst o unovčavanju FPP bodova... zainteresirani, pogledati blog i komentirati tamo ili ovdje. hvala članu pokerpro tima "propast86"!

da to je istina i ja tako čistim fpp u večini slučaja, samo nekad dok je bio 280fpp sng bilo je malo lakše po meni, manja varijnca, sada treći praktički nedobiva ništa i to je sjebano malo, tak da nemoj se previše živcirat ako budeš imao gadan niz i ne moj biti pretight.
Još nisam siguran kolka je točno zarada na njimam ali znam da na onim prijašnim 280 fpp, ja sam imao negdje oko 17$ na 1000 fpp, dok recimo za usporedbu supernova ima ako uzima bonuse 15$ na 1000 fpp(ako uzimaš 1500$ za 100k fpp).

00

71

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

nekužim baš ovaj drugi filter, zakaj on tolko bitan?

00

72

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

uzima statse u odnosu na veličinu stacka u BB. tako se odvajaju statsi u "normalnoj" veličini stacka, "srednjoj" veličini stacka i "short" stacku.

Zadnji popravljao Sensei (15-01-2011 18:22:58)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Sensei napisao:

prije objave izvješća o prethodnom tjednu, jedan možda koristan tekst o unovčavanju FPP bodova... zainteresirani, pogledati blog i komentirati tamo ili ovdje. hvala članu pokerpro tima "propast86"!

prosle godine je bilo jos isplativije igranje ovih hyper turbo jer su bili od 280fpp a trece mjesto je bilo 280fpp dok je sad 3. mjesto 10fpp, mislim da je sad varijanca jos veca nego prije. trenutno je neka vrste peticije na 2+2 da se ovi hyper turbo vrate na prijasnje stanje. za one koji imaju vremena mislim da su najvrijedniji sng od mislim 20 ljudi za 210fpp, 6. osvaja T$11, 1500 stack 5min lvl.

Ako ces bit supernova na kraju onda bolje cuvaj fppove za $4k bonus

00

74

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

hvala. daleko je još supernova, treba bankroll buildat na sve moguće načine za što brže postizanje statusa...

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Od početnika do Supernova VIP statusa

Tebi bi mozda bili najbolji ovi 210fpp sng koje lako mozes ubaciti u session a bolji si od vecine igraca na koje ces nailaziti a i varijanca je manja nego na ovim hyper turbo.
Ako nisi primjetio bluefirepoker od sada ima i sng team, ako im je i malo dobar kao i cash team biti ce vrlo korisni za sve sng igrace

00