101

Re: RR Poker - Ponuda

salemetal napisao:
slavocar napisao:

Evo razgovarao sam sa suportom,i izbrisali su mi te accountove. smile
Sada se mogu regati preko PokerProa  smile

Bolje ti je da ne dolaziš, sve je puno sharkova sa PokerPro-a.  big_smile  big_smile

Ali sam ja najveci  big_smile  big_smile  big_smile

Poker is life!
00

102

Re: RR Poker - Ponuda

Jesi se regao preko pokerpro-a? Ili želiš da te mi?

00

103

Re: RR Poker - Ponuda

roba59 napisao:

Jesi se regao preko pokerpro-a? Ili želiš da te mi?

Zelim da me vi regate..

Poker is life!
00

104

Re: RR Poker - Ponuda

server se rusi svaku vecer u zadnjih par dana.valjda nemoze izgurati vise od 4k igraca roll

00

105

Re: RR Poker - Ponuda

kaj je  sa  RR-om taman sam mislio ic  vidit  dal je  sjeo rejkbek pa da  kazem da mi isplate  to kaj imam na  racunu, i vidim ne  samo da  mi nije  sjeo rejkbek nego mi je  nestala lova s  racuna!!!?!??!?!
nadam se da je  nesto opet sa  serverima i da  mi nije neko maznuo lovu...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

106

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

kaj je  sa  RR-om taman sam mislio ic  vidit  dal je  sjeo rejkbek pa da  kazem da mi isplate  to kaj imam na  racunu, i vidim ne  samo da  mi nije  sjeo rejkbek nego mi je  nestala lova s  racuna!!!?!??!?!
nadam se da je  nesto opet sa  serverima i da  mi nije neko maznuo lovu...

lova s racuna je nestala jos jucer lol, a sta se RB tice, mislim da ga dns ne trebaš ocekivat jer sub i ned su neradni dani...

OMGUIDIOT
00

107

Re: RR Poker - Ponuda

taman razgovarao sa RR supportom i kaze ovako:
"your club/ admin withdrew. the person who opened your account took (€  x) from your account. should ask them"
e pa ja pitam

00

108

Re: RR Poker - Ponuda

haha, dobri su... uzas...

Ovakva je situacija... Neki likovi su se dogovorili s RR-om da će oni biti glavni admini za Hrvatsku za RR poker. Sve mora ići preko njih i oni za to dobivaju 10%. Od kud? Naravno, s vašeg rakebacka. Rakeback se smanjuje na 20% i tako će biti na svim hrvatskim stranicama.

Zašto su vam nestali novci s accounta?
Zato jer se moraju accounti prebaciti na njihov agent account. Lova će vam biti vračena na te nove accounte.

00

109

Re: RR Poker - Ponuda

dobro,jel onda  ja  i dalje  saljem vama da mi isplatite  tu lovu i rejkbek na MB?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

110

Re: RR Poker - Ponuda

Neznam ništa... Neznam kako će oni to rješavati. Trenutno su accounti u toj fazi prebacivanja, a za ostalo ništa neznam. Zato i velim za sve to: UŽAS!

00

111

Re: RR Poker - Ponuda

jebeno, dobro da  ne  pise  u prvom postu da  vi garantirate  za  lovu koja  se stavi preko vas, nije  li se  onda  trebalo pitat  nas  kad  ste  vec  skinuli s racuna  dali zelimo po novim pravilima  nastavit  igrat  na  RR  ili zelimo da se  isplati lova

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

112

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

jebeno, dobro da  ne  pise  u prvom postu da  vi garantirate  za  lovu koja  se stavi preko vas

Garantiramo. Nećete vi izgubiti svoju lovu...

puki86 napisao:

nije  li se  onda  trebalo pitat  nas  kad  ste  vec  skinuli s racuna  dali zelimo po novim pravilima  nastavit  igrat  na  RR  ili zelimo da se  isplati lova

Oni vele da ne. Dobili smo ultimatum da ako to ne napravimo da će nam zabraniti da reklamiramo RR i zaradjujemo kao affiliate.

00

113

Re: RR Poker - Ponuda

Accounti su prenešeni. Javite mi nickove koje ste imali da vam dam nove i lozinke.

00

Re: RR Poker - Ponuda

U kojem pregledniku igrate RR?

Događa mi se stalno da mi istekne vrijeme za potez, iako nemem mogućnost odigrat, tj. ne pojave se one tipke.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ja ga ne igram,ali probaj Operu staviti jer mi se cini ova zadnja kao dosta brza.(od firefoxa je daleko brza).
Stavi si da ti nije defaultni i koristi samo za igranje i nemoj je trpat sa kojekakvim extenzijama i dodacima.

00

116

Re: RR Poker - Ponuda

prije sam igrao na ff i isto to mi se desavalo.sada kada koristim ie nemam nikakvih problema a igram 9 stolova.

00

Re: RR Poker - Ponuda

munjoz napisao:

prije sam igrao na ff i isto to mi se desavalo.sada kada koristim ie nemam nikakvih problema a igram 9 stolova.

Probat ću, jer me opera živcira zao što stolovi ne idu izvan browsera.

00

118

Re: RR Poker - Ponuda

menu -> settings > preferences ->advanced -> tabs -> aditional tab options -> open windows instead of tabs

jos namjesti da ti dopusta sve pop-upove

00

Re: RR Poker - Ponuda

hrvoje07 napisao:

menu -> settings > preferences ->advanced -> tabs -> aditional tab options -> open windows instead of tabs

jos namjesti da ti dopusta sve pop-upove

Tenx bro!
Nisam stručan, ipak studiram samo informatiku.  big_smile

00

120

Re: RR Poker - Ponuda

hrvoje07 napisao:

menu -> settings > preferences ->advanced -> tabs -> aditional tab options -> open windows instead of tabs

jos namjesti da ti dopusta sve pop-upove

hvala puno i od mene, i meni je ovo trebalo  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

121

Re: RR Poker - Ponuda

kaj je  s  RB za 12 mj,jednog  dana ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

122

Re: RR Poker - Ponuda

Bude ovih dana. Malo se odužilo... A i vikend je bio 15. i .16.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Kako vam radi RR? MEni je postalo jebeno nemoguće igrat tamo. Svaki drugi hand mi tajmouta. Izgubio sam već pun kurac novaca i živaca zbog toga.

00

124

Re: RR Poker - Ponuda

meni sve ok..igram 9-12 stolova

00

Re: RR Poker - Ponuda

meni isto sve ok. igram 8 stolova.
steka mi jedino kad mi radi jos nesto tipa skype, youtube,...

00