26

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

nije stvar u tome od ceg smo bolji nego sto rejza nas cbet

00

27

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

Bolji si samo od AK a to mislim da neče nikada platiti preflop tako da je po meni ok odigrano.

Edit: A i da ima AK neče betati river.

Zadnji popravljao dfable (16-01-2011 17:18:27)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

ali oni su 150bb deep on na flopu, neovisno o odigranom turnu i riveru ima jos pp u rangeu s obzirom na njegov i tiltov stack!
ZAt nebi mogo imat TT, 99, 88 .... ako je 4 bet bio jako mal, ima oddse za set minding, druga stvar je sto moze imati JJ, a MOJE je misljenje da KK nece feltat tu upravo zbog statsa! znaci foldati flop zbog jednog handa koji nas dobiva a to je JJ?
eto to je moje misljenje!

00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

KK def. ce zashipat PF, JJ sumnjam da bi slowplayo def. mislim da je imo QQ  hmm

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

30

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

Tilt napisao:

nije stvar u tome od ceg smo bolji nego sto rejza nas cbet

samo bolji hand

When you got nothing, you got nothing to lose
00

31

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

hendrixjimmi napisao:

ZAt nebi mogo imat TT, 99, 88 ....

Zato jer je nit i ima 3bet samo 3%.

A i da je neki lagtard, isto neće imati u range (ili će imati vrlo rijetko) parove. Svi igrači u poziciji callaju open rejz za set.

00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

Precjenjujete brutalno te statse na tako malo handova.

00

33

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

zna  mi se  neki put  desit  da  imam totalno krive  statse  na  150 handova,npr da imam 3b 2 ili 14, ili AF 1 neki put 7  a u stvarnosti imam  3b 6 i AF3  tak ovo kaj salemental rekao

mislim da si morao vise  4b  pre jer ovakav 4b ce  ti callat i sa  JJ samo zato kaj ste  deep , dalje bi onda  bilo lakse  igrat  jer  bi znao da nema  JJ i beata te samo KK

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

Bet/fold je za zatvor.
Ajmo reci da cbetas flop,tko ce sipati set?
Nitko,svi ce samo callati sa setom.

00

35

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

croman19 napisao:

Bet/fold je za zatvor.
Ajmo reci da cbetas flop,tko ce sipati set?
Nitko,svi ce samo callati sa setom.

Sa čime če po tebi on rejzat naš cbet u 4betanom potu na ovakvom boardu?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

croman19 napisao:

Bet/fold je za zatvor.
.

+10000000000000000000000000000000000

00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

dfable napisao:
croman19 napisao:

Bet/fold je za zatvor.
Ajmo reci da cbetas flop,tko ce sipati set?
Nitko,svi ce samo callati sa setom.

Sa čime če po tebi on rejzat naš cbet u 4betanom potu na ovakvom boardu?

Skoro pa se nikad nece desiti raise ovdje,mozda ce nekad neki losiji igraci rejzati AK,KQ,AJ,QQ i neke airove.

00

38

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

croman19 napisao:

Bet/fold je za zatvor.
Ajmo reci da cbetas flop,tko ce sipati set?
Nitko,svi ce samo callati sa setom.

+1

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

39

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

croman19 napisao:

Bet/fold je za zatvor.
Ajmo reci da cbetas flop,tko ce sipati set?
Nitko,svi ce samo callati sa setom.

Da, i slažem se s time da tu nikad neće dobiti rejz. Ali kad dobije rejz (u 0,00001 % slučajeva) prije će taj rejz biti s setom nego za blef.

salemetal napisao:

Precjenjujete brutalno te statse na tako malo handova.

Da, može se desiti da su statsi krivi i da je spletom okolnosti igrao tako na 150 ruku. Ako kolko često će to biti? 10%? Tolko rijetko da je zanemarivo.
Ako ćete na to gledat tako, onda bolje da uopče ne koristite statistiku.

Zamislite sad suprotnu situaciju. Imate lika na 5k handova, 19/16 AF=2, 3bet=3. Pogledao je par filmića i odlučio je igrati manje stolova. Sad igra u prosjeku 23/20 AF=3.5, 3bet=8. Vi ste odigrali s njim 200 handova i statovi su vam i dalje oni od prije.
Da, statovi su krivi, ali kolko često će tako biti?

Uvijek možda statovi krivo prikazuju, ali to će biti rijetko i nesmije se uzimati u obzir.

------------------

A sad moje viđenje svega...

U igri bi vjerojatno odigrao ko turčin iz istih razloga. As played: river je check/fold ako mislimo da ne beta AK, a ako mislimo da ga beta onda je check/call jer imamo dovoljno dobre oddove za call.

Kad bolje razmislim, protivnik ovdje vrlo rijetko ima set.
Ako mu stavimo range JJ+ i AK onda na flopu postoje:
3 kombinacije JJ, 6 komb QQ, 3 komb KK, 1 komb AA i 6 komb AK (ako netko nezna kak sam ovo dobio, objasnit ću).

Ja bi ovdje izbacio AA (ide all in preflop) i po pola kombinacija JJ i KK (jer vjerojatno ne 3beta JJ jer ste deep, a KK će zgurati nekad).
Tak da nam ostaju samo 3 kombinacije koje na beataju, a  12 kombinacija koje beatamo.

Betao bi ovdje tako da mogu betati 3 streeta (recimo po pola pota).
Na tako mali bet ti vjerojatno neće foldati QQ na flopu u poziciji, a izvuči ćeš max value od AK.

Ako rejza bi foldao flop.

00

Re: nl50 AA 4betani pot vs nit 150bb

Kraljeve nema jer bi ih shipao preflop, JJ može imat al s obzirom da je samo callao turn vjerojatno ne, tako da ti ostaje ili QQ ili AK. Ako je tip stvarno nit foldao bi QQ na turnu jer i on zna da ni tvoj 4bet range nije ovdje gori od KQ (jer si ludjak al necemo sad o tome). Tako da je ovo po meni thin call al ipak call.

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00