76

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

mislim da neces dobit shove na riveru od aira jer mislim da rijetko/nikad ima air ovdje (callao je chk/raise na turnu). Mislim da mu je vecina rangea ovdje nesto tipa AJ/AQ/AK/KK/QQ i da to nikad nece pretvorit u bluff. takoder mi tu cesto mozemo imat draw as played koji je dosao i s kojim cemo ga snapat. njegov range za betanje rivera je tu prilicno polariziran i siguran sam da AJ/AQ/AK/KK/QQ etc check behinda na riveru sto znaci da beta zrakove (koje skoro nikad nema), mozda neki dvopar vrlo thin (sto ce cesto takoder chk behindat) i skale/boje. Betamo river za value od tog, vecinskog dijela rangea (AJ,AQ,AK,AT,KK,QQ...) i mozemo mirno foldat na shove jer on tu ima jako malo stvari za pretvorit u bluff i jako je los spot jer mi sve te drawove mozemo imati. tako da bet 13.5k / fold to shove >> check/fold >> check/call.

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

knez napisao:

mislim da neces dobit shove na riveru od aira jer mislim da rijetko/nikad ima air ovdje (callao je chk/raise na turnu). Mislim da mu je vecina rangea ovdje nesto tipa AJ/AQ/AK/KK/QQ i da to nikad nece pretvorit u bluff. takoder mi tu cesto mozemo imat draw as played koji je dosao i s kojim cemo ga snapat. njegov range za betanje rivera je tu prilicno polariziran i siguran sam da AJ/AQ/AK/KK/QQ etc check behinda na riveru sto znaci da beta zrakove (koje skoro nikad nema), mozda neki dvopar vrlo thin (sto ce cesto takoder chk behindat) i skale/boje. Betamo river za value od tog, vecinskog dijela rangea (AJ,AQ,AK,AT,KK,QQ...) i mozemo mirno foldat na shove jer on tu ima jako malo stvari za pretvorit u bluff i jako je los spot jer mi sve te drawove mozemo imati. tako da bet 13.5k / fold to shove >> check/fold >> check/call.

sve sto si napisao apsulutno potpisujem!
znao sam da chek behnda jakog asa zato sam i foldao, znao sam da sam trebao mozda b/fold river
ali koliko da betam u taj pot? imam behinf 40ak K, pot je velik, svaki mali bet je weak line po meni!
previse diskusije oko glupog handa"
uredu je da netko iznese misljenje ali ovdje je bilo vise bez znacajnih "odvratno si dogro" komantara nego savjeta!
10ak hadnova prije sam mu flouto 85o na k q 3 i na turnu ga c/r, platio je, river sam valu betao (k q 3 3 k)
foldao je 3 , pokazao sam hand...isti , indenicni play sam napravio sa a 9!
htio sam cal an turnu od jako  asa(ak, Aq, AJ), uvjeren sam bio da ce ga cekirat i nece pretvarati u bluf, jer ima check value od aggro igraca! kad sam vec odlucio c/f bio sam uvjeren da je jak, nekim cdom mi je pokazao hand i bilo mi je lakse...
incae..zbilja mislim da sam razmisaljo drugacije od vas u tom handu protiv villiana s kojim sjedim vec 6 h za stolom!
ne mislim biti bahat, ali taj gay rez turn bi opet ponovio  zbog historya i mog imagea za tim stolom!
hvala na savjetima, nadam se da ce sutra biti dobar dan!

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

ispricavam se zbog gramatickih gresaka, ipak sam u irskoj , drzavi piva!  lol
recimo, kormanko bi tesko sada sastavio recenicu  tongue !

00

79

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hendrixjimmi napisao:

10ak hadnova prije sam mu flouto 85o na k q 3 i na turnu ga c/r, platio je, river sam valu betao (k q 3 3 k)
foldao je 3

wtf?  roll
previse pive? big_smile

Sretno sutra!

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hendrixjimmi napisao:

ispricavam se zbog gramatickih gresaka, ipak sam u irskoj , drzavi piva!  lol
recimo, kormanko bi tesko sada sastavio recenicu  tongue !

i tako je on njih OPREMO 5 sati...

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

81

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

knez napisao:

mislim da neces dobit shove na riveru od aira jer mislim da rijetko/nikad ima air ovdje (callao je chk/raise na turnu). Mislim da mu je vecina rangea ovdje nesto tipa i da to nikad nece pretvorit u bluff. takoder mi tu cesto mozemo imat draw as played koji je dosao i s kojim cemo ga snapat. njegov range za betanje rivera je tu prilicno polariziran i siguran sam da AJ/AQ/AK/KK/QQ etc check behinda na riveru sto znaci da beta zrakove (koje skoro nikad nema), mozda neki dvopar vrlo thin (sto ce cesto takoder chk behindat) i skale/boje. Betamo river za value od tog, vecinskog dijela rangea (AJ,AQ,AK,AT,KK,QQ...) i mozemo mirno foldat na shove jer on tu ima jako malo stvari za pretvorit u bluff i jako je los spot jer mi sve te drawove mozemo imati. tako da bet 13.5k / fold to shove >> check/fold >> check/call.

zašto betat river za value kad nećemo dobit call od slabijeg handa? dakle,dobit ćemo  shove u većini slučajeva ako je komplitao flush...kao što si i sam rekao šta mu je većina njegovog rangea ''AJ/AQ/AK/KK/QQ '' od tih handova nećeš dobit value,prema tome mislim da je ovdje dosta lakši play check prvenstveno radi 40k izad to jest 21k u potu ....

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

BUMP!
out!
steta, dobro je krenulo, imao sam tight stol, ubrzo sam napravio 260k, mislim da sam bio 11 u tom trenutku!
zastekao sam se sa AQhh na 3 6 Q hh , villian je imao KK, turn je K i river blank za pot od 340k, ostalo mi je nakon pauze 105k, openo sam sa AQ sa co, SB je zashipo 20bb(80k) callao sam imao je 99 izgubio sam flip odma iduci hand sam izgubio sa 77 vs Aj!  roll
Los dan, 3 flipa sam izgubio, dobro iskustvo! fala vam sto ste pratili i navijali !
Ivica iz rijeke je jos u igri nesto ispod AV je. Nadam se da ce barme on uci ITM!
pozdrav

Zadnji popravljao hendrixjimmi (04-02-2011 21:59:13)

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hendrixjimmi napisao:

BUMP!
out!
steta, dobro je krenulo, imao sam tight stol, ubrzo sam napravio 260k, mislim da sam bio 11 u tom trenutku!
zastekao sam se sa AQhh na 3 6 Q dd , villian je imao KK, turn je K i river blank za pot od 340k, ostalo mi je nakon pauze 105k, openo sam sa AQ sa co, SB je zashipo 20bb(80k) callao sam imao je 99 izgubio sam flip odma iduci hand sam izgubio sa 77 vs Aj!  roll
Los dan, 3 flipa sam izgubio, dobro iskustvo! fala vam sto ste pratili i navijali !
Ivica iz rijeke je jos u igri nesto ispod AV je. Nadam se da ce barme on uci ITM!
pozdrav

jbga. nemos se opit vecer prije i ocekivat nesto big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

84

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

steta sad
kaj su svi ostali ispali?

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

steta za ovaj AQ, dobro si se drzao, ... uzivaj ostatak vremena smile

00

Re: The European Deepstack Poker Championship IV Dublin 2011

hvala boro, da.. jos poslije shvatim da sam krivo postao hand opet hahah!!  big_smile  big_smile
naravno da se nebi samotako  stackao sa AQ na Q 3 6 protiv nita i njegovog pot sizing beta!
Ja sam imao nutz fd i tu samo protiv aseva (ako ju stavim da nece potat sa QQ) imam slabiji hand!
ugl. bio je klasicni flip 52% /  48% ! turn je bio K :card_spade   i tu sam vec izgubio tonu outova!
ugl pot je bio oko 350k , ostalo mi je jos 110k behind! znaci imao bih oko 460k, av je u tom trenutku bio 155k a CL je imao 380k!  roll
kljucni hand!

00