Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

ShaneMacGowan napisao:

Meni je stric dobio posao u party pokeru kao programer. Mogu vam reci da je milina igrati tamo!

Jucer sam gurao sve karte na šemu JEDNA MALA JEDNA VELIKA, digao sam 4 tisuce dolara, uplatio 50. Stric je bio dežuran pa je malo sjeo za glavni separator algoritma (naravno da ne znate šta ovo znaci, ali boli me đon, zasto bi vam rekao).

Ako želite uplatite mi 50 eura za dojave koja ce ruka biti u kojoj fazi turnira, danas je opet dezuran.

Nemoj prodavat maglu ljudima. Meni rodica od tetka ima sina, a rođak od njegovog prijatelja radi za Party. Pitao sam ga za ovo danas i rekao mi je da osim njega nema Hrvata u Partyu. Jedino ako ti ovaj stric nije Argentinac.

Plus toga, jučer su se samo male vrtile na cashu. Ne znam šta si ti igrao, ali ja sam digao oko 2500 $ na male. Smiješno, ljudima ništa nije bilo jasno.
Raise, reraise, ja nađem 23 i gurnem all in. Dva calla, jedan asevi, drugi kraljevi, flop 225.
I tako non stop. Morao sam prestat nakon par sati, već je počelo izgledat sumnjivo.

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Zašto bi se ja raspravljao sa takvima kao ti. gle nemoraš vjerovat, sutra cemo vidjeti kad se shipne koji turnir

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

LOL, preludi ste..:)

00

54

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

shipo sam 2800€ danas na turniru, thx smile

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Tilt čestitke i tebi, nadam se da je pala neka pijanka za 10k garantirano turnir  wink Stric je ok, dobio je opomenu malu jer je previše bio za separatorom, ali nista strasno

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00