26

Re: Vaše najluđe oklade

ček a što da zbilja pristane? dam se kladit da bi pobjegli prije nego bi rekla liz  lol  tongue

00

Re: Vaše najluđe oklade

chillin napisao:

da dubai0 nemoze betat HU nl, na 50k handova mora bit u +.  Ako ne uspije oralno me zadovoljava ispred svih, svjedoci zamorano, croman,tilt....

Preostaje jos samo da odigra 50k ruku

frane bi ovo namjerno izgubio...

00

Re: Vaše najluđe oklade

ovo nije luda oklada, ali može bit poučna...

slučajno sam doma našo 5 papirnatih dolara i stavio si u džep sa ostavom lovom (tona love)...
išo sam kod čuljka (hendrixjimmi) igrat neke turnire jer on mene uvijek zove da mu pomognem a i nema baš prijatelja pa činim dobro djelo i bit ću na heateru duže?

i tako upalimo svaki po 10ak mtt-a i on naravno poispado vrlo brzo iz svih, sve bolesni bad beatovi, cooleri, natkupi... ja sam igrao vrlo loš poker ali sam uspio doć do ft-a nekog micro 6$ i na kraju smo shipali 1,4k... kažem "smo" jer smo splitali winningse...

i tako mi sretni i zadovoljni odlučismo otić na cugu u jedan zagrebački noćni klub i ugledasmo 2 vrlo lijepe i vrlo mlade pripadnice ženskog spola kraj šanka gdje smo se mi naravno utaborili... naručili smo par rundi i dok sam vadio iz džepa tonu love on je vidio tih 5 američkih papirnatih dolara i reko "vau, daj da vidim"... koju min kasnije sam ga pito koje mi oddse daje da pozovem te cure kod njega u stan i dog smo se 4:1 a ja sam uložio tu novčanicu...

i tako uletim i sve je super išlo, dogovorim sve, već su se krenule oblačit i pitaju a koji ti je frend? ja onak nevoljko pokažem na njega i one se okrenule i ošle...

tužan sam mu dao tih 5$ i odtad ga je kreno sick upswing, shipo je 2-3 live i neke online turnire, počeo (odjednom) beatat i cash, a ja u međuvremenu nisam uspio ni nl20 beatat  neutral

Pouka:  ne vjerujte ljudima

00

Re: Vaše najluđe oklade

hahahaha.. koji si ti seronja... hahah.... dobra dobra.....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Vaše najluđe oklade

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile
Stvarno, al stvarno bi imao siguran posao na index.hr
neda mi quotat ima tu podosta epskih recenica tongue
:card_heart

00