151

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Imam par pitanja vezano za bodove:

1.Koliko treba rejka napraviti za 2000 bodova?
2.Jel ima kakvopg nultipliciranja bodova ili se bonus rješava i bodovi skupljaju istim tempom do kraja?
Čitao sam malo ovaj thread pa mi nije baš sve jasno, al kolko sam skužio treba 1$ rejka za 4,4 boda ili...?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

mislim da je 1$ 22 boda ako se nevaram

00

153

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

2. ima multipliciranja bodova, ali se bonus rješava istim tempom do kraja ko da ti se bodovi nisu multiplicirali.

00

154

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

roba je li ova ponuda još vrijedi?

nisam igrao poker skoro dva mjeseca pa bi uzeo ovaj free bankroll da se vratim u formu... a ko zna možda nešto i zaradim

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

155

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Da.

00

156

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Hvala roba. Još mi jedna stvar nije jasna: u accountu mi piše da mi je points770 balance 180 pt(mislim da je to onaj gdje se za ulogiravanje dobivaju bodovi), a u vip statusu 129/700. Pretpostavljam da se gleda ovih 129 ili?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

157

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Da li se dodatnih 25$ samo posalje nakon 5000 bodova ili moramo slati mail nekome

00

158

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Automatski dobiješ.

@sinisaT5
uvijek se gledaju manji. Ali neznam točno dal su to ti u VIP statusu. Nikad nisam tamo igrao.

00

159

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

roba59 napisao:

Automatski dobiješ.

@sinisaT5
uvijek se gledaju manji. Ali neznam točno dal su to ti u VIP statusu. Nikad nisam tamo igrao.

Hvala.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

sinisaT5 napisao:

Hvala roba. Još mi jedna stvar nije jasna: u accountu mi piše da mi je points770 balance 180 pt(mislim da je to onaj gdje se za ulogiravanje dobivaju bodovi), a u vip statusu 129/700. Pretpostavljam da se gleda ovih 129 ili?

taj balance je koliko ukupno bodova imas,jer dobijes bodove dodatne za svaki dan ako igraspa nije isti kao vip..

u vip statusu ti se gleda,kada ces koji level preci i tu su bodovi samo od rejka..

kada 700 bodova pređes  onda dobivas za iduci mjesec mislim pro status,imas neke vece privilegije i to.. ako napravis vip bodova preko 2000 onda si elite status itd.. taj elite recimo daje svaki dan po 400 bodova ako se ulogiras a za ovaj koji ti imas 20..

00

161

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Jel neko zna di se vidi pravo stanje bodova?

00

162

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Stiglo $25, hvala PokerPro big_smile

E sad, išao sam igrat najniži level Fixed Limit Holdema, a to je $0,02/$0,04 i ne da mi software.
Znam da su novi accountovi ograničeni na NL2 radi pridržavanja bankrola da ne bi ljudi odma otišli na viši level i bustali.
Ali za fixed limit je opći koncensus da je potreban bankroll od minimalno 300 big betova za određeni limit.
Tako da za FL 0,02/0,04 sa početnih $25 imamo preko 600 big betova, skoro da imamo dovoljno i za slijedeći limit FL 0,05/0,10.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

163

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

zna li tko kako se na Poker 770 isključuje iskakanje stolova naprijed kod multitablanja?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

164

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

kada se boostaju pointsi za prošli mjesec?
prebacilo me je u elite status , ali mi je broj bodova još uvijek isti.

00

165

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Kako je novi mjesec u vip statusu su mi bodovi opet na nuli, a u accountu vidim samo sveukupni broj bodova, dakle sa bodovima od ulogiravanja. Kako mogu vidjet koliko zapravo imam bodova iz vip statusa tj. koliko sam skupio kroz igru?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

166

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Poslal sam još u petak mail da mi otključaju viši limit i još niš od toga, pito sam ih na online support i kažu da moram uplatit lovu  da bi mi se otključalo

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

moras uplatiti i posalji mail suportu pokerproa..

i otkljucaju ti limit u roku par sati.. meni je 5h proslo

00

168

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Hm...imam neki bonus koji mi je aktivan i otpušta se u djelovima od po 2$ pa mi nije jasno o kojem se bonusu radi?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

169

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

nije ni meni baš najjasniji, al dok ide, dobro je big_smile

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

sinisaT5 napisao:

Hm...imam neki bonus koji mi je aktivan i otpušta se u djelovima od po 2$ pa mi nije jasno o kojem se bonusu radi?

to ti je bonus na prvu uplatu i otpusta se po 2 baksa na svakih 150 bodova

Fire walk with me

171

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Duke of Hazzard napisao:
sinisaT5 napisao:

Hm...imam neki bonus koji mi je aktivan i otpušta se u djelovima od po 2$ pa mi nije jasno o kojem se bonusu radi?

to ti je bonus na prvu uplatu i otpusta se po 2 baksa na svakih 150 bodova

Pa dobio sam 20$ instant kad sam uplatio 30$ i sad kaže da imam još 30$ za otpustit. Dakle, 20$ odmah dobio i 30 za otpustit! Ja sam brijo da dobim sam 20 instant i to je to.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

172

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Uzeo sam ovaj free bankroll neki dan, i ide mi za sad dobro, reka bi predobro i zanima me jel ovaj graf normalan tj. sta znaci ova najdonja crta?
http://img687.imageshack.us/img687/701/grafwj.jpg

00

173

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

To šta si rekao big_smile Ide te predobro big_smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Ovo je okej, probati ću.
Nov sam u forumiranju i zanima me kako pratite svoje statistike? kojim toolom radite ovakve grafove?

Dal onaj hold'em manager valja? Gdje da ga nabavim, besplatno a ilegalno? big_smile

00

175

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

@muva: možda bolje da otvoriš novu temu u odgovarajućem podforumu, a mislim da već imaš negdje objašnjeno šta znače te crte. Crvena je non showdown, plava showdown, zelena je zbroj te dvije.

@fisherman: Da, to je Holdem manger, isto imaš u drugoj temi smile Možeš skinuti trial verziju od 15 dana, a nabaviti ga možeš ovdje http://www.pokerpro.com.hr/poker-alati/

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00