Re: 200NL - underrepani boat

dubai0 napisao:

...sta niko ne rejza SC-ere  i gappere na 6maxu na NL200 na MP-u???...svejedno moramo betat da nabildamo pot imamo jaku ruku,nece uvik bit ovakva festa na riveru

Da, ali će betat drawove na flopu.

On će skoro uvjiek check-foldat ovaj flop i tvoj set ne znači ništa. Ovako ga pustiš da beta turn ako nešto uhvati ili reprezenta nešto.

00

Re: 200NL - underrepani boat

mandza napisao:

FD možemo def. isključit ovdje,jer ako to ima onda NIKAD neće c ili c/R flop (jer je 2 obv) već će sa NFD imati super spot za 2ili3 barrelat gdje bi hand def. moga pretvoriti u blef...

I kaj kad dobije raise?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

28

Re: 200NL - underrepani boat

obv je onda do  njega oće li se zastekat sa NFD ili neće

00

29

Re: 200NL - underrepani boat

salemetal napisao:
dubai0 napisao:

...sta niko ne rejza SC-ere  i gappere na 6maxu na NL200 na MP-u???...svejedno moramo betat da nabildamo pot imamo jaku ruku,nece uvik bit ovakva festa na riveru

Da, ali će betat drawove na flopu.

On će skoro uvjiek check-foldat ovaj flop i tvoj set ne znači ništa. Ovako ga pustiš da beta turn ako nešto uhvati ili reprezenta nešto.

a e...al mozda i nece cbetat draw neki,većina oce...al svejedno beta bi flop jer je mali pot

00

30

Re: 200NL - underrepani boat

ovo je čisti check behind na flopu uvijek, nema loše karte za tebe na turnu, flush draw nema nikad, rupu, opcenito neki draw nema nikad.
gledajući kak se dalje razvija hand stavljam ga na A3(ili možda K3s ako otvara), jesi ga vidio da c/c 77-JJ na ovakvom flopu (to je isto moguće)

00

Re: 200NL - underrepani boat

daj rezultat ,ne  znam zas sam o tom razmisljam cjeli da se rjesim toga...moze na PM a k tu neces.pls

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: 200NL - underrepani boat

Dobro odigrano, river obv call.
Mislim da lako moguće da ima skalu, ja predviđam hand A :card_spade 5 :card_spade

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

33

Re: 200NL - underrepani boat

Nice spot za raspravu, već dugo nije bilo kvalitetne teme na forumu sa ovako dobrim spotom za komentiranje. Stalno su neki cooleri tipa dali sam dobro odigrao = tipa gurnuo QQ sa 10bb na turniru ili stackanje na flopu sa setom na set i kako se to moglo izbjeći..  lol

Mislim da ima dobrih komentara, samo zašto ljudi zaboravljaju da flop check od dobrog rega može značiti i gin na flopu? Je, istina da je nije normalan line i većinom će ovdje imati marginalni made hand ili air s kojim ne misli nastaviti i odustao je od pota.

Ali ako se stavimo u njegovu poziciju sa recimo 66 - na flopu ima nuts, naš preflop calling range se sastoji uglavnom od small-medium pp, suitanih i off s brodwaya, puno puno rijeđe malih SC, Axss jer smo CO s dosta akcije iza sebe, pa bi takve handove PF prije 3betali nego callali. Zbog toga se nikako ne mogu oteti dojmu da overpar nikad ovdje nema, isto kao i FD jer bi ih trebao svakako betati na flopu. Jedini value koji gubi s monsterom na flopu je davanje free karte FD, ali taj FD mi većinom betamo nakon njegovog checka, čak i neki zalutali str8 draw sa recimo 55. Tako da ima idealan spot za check/raise seta.

Mi na flopu checkiramo svoje monstere, marginalne handove, ali vjerojatno ne i FD i veliku većinu aira s kojim pokušavamo pokupiti pot.
Turn ništa ne mijenja osim backdoora koje može betati, ali i s kojim i hero može callati turn u njegovim očima.

Mislim da je naš hand jako underrepan i dosta izgleda kao busted backdoor flush ili str8 draw koji smo pasivno odigrali ili random steal na njegov weak line, a njegov shove na riveru je totalno polariziran na air ili nuts (veći FH+)

assumption is the mother of all f ups

00

Re: 200NL - underrepani boat

/thread? big_smile

I can't win if I fold?
00

35

Re: 200NL - underrepani boat

big_smile  7  roll  ?  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: 200NL - underrepani boat

http://img340.imageshack.us/img340/4325/handp.png


ne mora rasprava stat sada kad se zna rez smile

I can't win if I fold?
00

Re: 200NL - underrepani boat

A sta san ti ja reka:)

00

38

Re: 200NL - underrepani boat

ty ty ty
big_smile

assumption is the mother of all f ups

00

39

Re: 200NL - underrepani boat

najdebilniji line na flopu sa setom je c/r izvan pozicije jos kad je pfr protiv nekoga ko nije retardiran. my 2 cents.
Mislim jedno je ako ce to raditi sa sirokim rangeom, ali ovako, cista debilana.

Zadnji popravljao WTF (23-03-2011 10:22:08)

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00