Tema: Pomoć! Problem s Nordicom!

Uplatio sam pare s Visom na Nordicu. Preko pokerproa. Sve ok prošlo. Danas probam isplatu vidim nema Vise u opcijama. Kontaktiram support kaže da nema nek izaberem neku od online walleta. Nemam ni jedan. Odem na money transfer vidim da nemogu ni slat p2p kao da sam prekratko na Nordici pa nemam to pravo. Šta da radim?

Ako dođe do toga da moram radit moneybookers acc. kako ide procedura. Napravim ga i jel moram uplaćivat koju paru s deviznog gore prije il mogu odmah isti dan s pokera na moneybookers pa na devizni. Makar ne volim te wallete jbg morat ću ako nitko nema ideju šta drugo da napravim.

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Znači nitko nema nikakvo rješenje? Jel ima netko ko bi oko 310$ trebo na Nordici a da mi pošalje na Stars? A u međuvremenu ih probam nažicat da mi odobre p2p transfer.

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

a  kak ces  posalt  ak nemas  2p2 na  nordici?

ja sam isto pitao za  to jer  asm novi , rekli su mi nakon 2,3  tjedna  da ce  mi odobrit

Zadnji popravljao puki86 (21-03-2011 16:28:34)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Daj vidi jel ima Bank Transfer,to ti je isto samo moras jos neke podatke upisati.(IBAN,SWIFT).

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Mislio sam ih žicat i tovit da je i bolje za njih da pare ostanu na Nordici nego isplata, al evo ipak idem na MB. Napravio sam acc. deposito 5$ sa deviznog čisto da vidim dal ide, prošlo, i sad idem na Nordicu cashoutat na moneybookers. Kolko bi to moglo potrajat? Nordica>MB s tim da mi je ovo prva transakcija.

01

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

2-3 dana, ako te traže verifikaciju onda i malo duže.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Evo traže. Biće jebade sad al idem korak po korak pa šta bude.

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Evo već zajeb. Jel zna netko šta sad. Da bi potvrdio VISu trebalo je da odem na banku i vidim koji su mi iznos uzeli od neznam 10 centi do 3$. Odem tamo i iznos mi da al u HRK. Preračunam taj iznos u $ upišem (znao sam da riskiram dosta) i naravno iznos nije točan. Valjda u cent, dva fulao. Sad mi nedaju ništa radit 24 sata a i ima napomena da ako banka ne pokazuje taj iznos u $ nego u kunama kao meni da onda ionako nešto ne štima i da neću moć potvrdit karticu. Šta dalje da radim? Pomalo već i očaj hvata sad(((((((((((

00

9

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Bok neznam dali ste sredili ili ne. Malo bi si uzeo tu temu!
damjem 350 na stars treba mi hitno na nordici

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Ništa nije sređeno. Ako hoćeš sačekaj da ih probam nažicat da mi dopuste p2p transfer al i ako mi odobre u što sumnjam šaljem 2. vidim da si novi.

00

11

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

wannabe imaš PM.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

ok dogovoreno javi mi ako ne sredis

00

13

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

ja sam do 6 doma onda idem ako oces posali pm ime skaypa ili msn ili mail

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

jbg. ništa još ni blizu nije rješeno.  vodim bitku sad s popuno nebitnim stvarima jer mi se nije htio logirat par puta i sad mi banali acc. pa sad kontaktiram support sto će potrajat. tako da od mene ništa Pjeer bar zasad.

00

15

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

jao dobro sredi

00

16

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Pjeer, imam ti ja. Pošalji na fakker11 na starsu.

00

17

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

a kakvi su ti to problemi, ja imam internet bankarstvo i vidis tocn okolko su naplatili u dolarima ,netrebas nista preracunavat, kakv ti je to banka koja ti ne moze daci izvod kolko ti je nesto naplaceno u dolarima. Nekak mi se cini da se ti vise bojis toga svega nego da su problemi. Ako znas kaj trebas dobit ces. Nek ti u banci daju izvod kolko je naplaceno na kartici dolarima/eurima, cemu vec.

00

18

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

nema ti spasa, ostat ces bez love.

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

????? bojim toga? pa nemoj me j.... odem na banku na pult velim ženskoj daj mi reci kolko je MB prije 2 sata naplatio s deviznog. Ona mi da iznos u kn. Ja velim treba mi baš u $ ona veli nemože. I isprinta mi i fakat u kn iako imam devizni po defaultu u $. Kad sam fulo taj iznos MB mi napiše da pokušam ponovo za 24 sata uz napomenu da ne pišem iznos napamet pa dok ne pogodim i da ako banka neda iznos u $ da onda ništa, da uopće ne pokušavam jer onda nemože. Imam podosta transakcija Fulltilt, stars, riva, expekt.... Sve viza i od prve osim s rivom malo zajeba al rješeno. Al ovdje nemam pojma šta da radim. Zadnja solucija mi je ostavit pare gore i za tjedan dva ( već sam 2 na nordici) kad mi odobre p2p transfere riješit tako i ćao. Al rađe bi riješio prije AKO može.

btw. Erste banka, dosad sve 5

Zadnji popravljao wannabePRO (21-03-2011 21:08:23)

00

20

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

daj, leveliram te. samo si verifiy account na nordici napravi (koliko znam cijeli merge to trazi) i nakon tog mozes isplacivat/player transfer radit na miru kad zelis i koliko zelis.
ne brini, nije to ub/ap tongue

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Pa toooo, podrška a ne leveliranje majku mu smile Tako ću i napravit. Samo da se uspijem logirat jer su me banali zbog 3 bezuspješna logiranja pa čekam suport 2 sata a njih nema. Ništa, konopac i na prvu granu wink

00

22

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

wannabePRO možeš mi poslati neki svoj kontakt na pm od msn ili skayp ili mail?

00

23

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

roba59 napisao:

Pjeer, imam ti ja. Pošalji na fakker11 na starsu.

Pjeer napisao:

wannabePRO možeš mi poslati neki svoj kontakt na pm od msn ili skayp ili mail?

00

Re: Pomoć! Problem s Nordicom!

Pa šta će ti kontakt kad sam reko da ništa zasad od toga, uploadat ću dokumente na Nordicu znači 2-3 dana ništa i od tamo ću vidjet šta i kako dalje. A ti ionako kažeš da trebaš hitno a evo roba se nudi pa to s njim riješi.

00