Tema: iPoker

Zanimaju me iskustva ostalih članova s tom poker mrežom.
Ja osobno nemam neko dobro mišljenje o njoj, a posebno o platformi pokera770. Prvo što mi se ne aviđa je dizajn koji je pomalo dječji, a drugo je to da igrači užasno divljaju ( posebice na micro limitima ) i igraju nemoguće. Tamo ko da je pravilo tko ima lošiji hand taj nosi pot. Nakon što sam se prebacio na starse nakon švrljanja po forumu ko da sam se preporodio što se pokera tiće. Puno zanimljivije, jednostavnije i profitabilnije je na starsima nego na iPoker mreži koju mogu reći mrzim. smile

Power is nothing without control !
00

Re: iPoker

Dugo nisam procitao ovako konstruktivan i inspirirajuci tekst. Mislim da cu i ja osobno pobjeci sa iPoker networka, nekoliko ljudi mi je vec potvrdilo da je cijela ta mreza namjestena i da ribe dobivaju otprilike 70% puta.

Nisam ekspert, ali trebao bis mozda pitati Zemota da ti objasni bolje. Forumski nick mu je niveaformen pa mu posalji PM.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: iPoker

boboman napisao:

Dugo nisam procitao ovako konstruktivan i inspirirajuci tekst. Mislim da cu i ja osobno pobjeci sa iPoker networka, nekoliko ljudi mi je vec potvrdilo da je cijela ta mreza namjestena i da ribe dobivaju otprilike 70% puta.

Nisam ekspert, ali trebao bis mozda pitati Zemota da ti objasni bolje. Forumski nick mu je niveaformen pa mu posalji PM.

Ovo je nadasve kap koja je prelila čašu!

    Nakon dugog niza loše oblikovanih, neistinitih, nerazumnih, čudnih i usudio bih se reći  gramatički neispravnih postova (!), ovaj je definitivno jedan od najgorih, usudio bih se reći, u povijesti ovog foruma. Zašto?

    Ovdje je došao jedan mlad momak pun lažnih snova, lažnih nadanja, lažnih misli da online poker, kao i live, nije namješten te se nadao uzet malen dio kolačića u kojem se dnevno, usudio bih se reći, okreću milijuni raznoraznih valuta koje na kraju završe u džepovima bogatih kojima nikad dosta.

   Ono što hoću reć autoru ove teme je: trebaš uložit samo puno truda, učit i igrat poker, handreviewat, razmišljat i, usudio bih se reć da onda imaš neke šanse za nadjačat svoje protivnike iako voda teče na njihov mlin jer (ne želim sad izravno na nekog apelirat ili imenovat te ljude)  BOBOMAN je očit primjer da IPOKER network je confirmed rigged. Zašto?
    Ja, koji imam veze sa svim hrvatskim i nekim švedskim facama, balkanskim mafijaškim podzemljem i crvenim križem, nisam uspio beatat nl20 tamo. Nisam siguran koju mrežu ti preporučit, ali čuo sam da su absolute i ultimatebet poker te talijanski poker siteovi uvjerljivo najčišći sa svim potrebnim certifikatima potvrđenim od večine svjetskih ustanova.

Nadam se da sam ti pomogao sa ovim tekstom.
Zemot

20

4

Re: iPoker

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: iPoker

Nakon dugog niza loše oblikovanih, neistinitih, nerazumnih, čudnih postova i nakon mnogo uloženog truda pregledavajući moj post usudio bih se reći  da je i MOJ post gramatički neispravan big_smile big_smile što je nevjerojatno. Ali nazvat ovaj post najgorim u povijesti čovječanstva i ovog foruma je krajnje neozbiljno od čovjeka kojem je nick name niveaformen i koji je rođen istog dana kad i ja i koji živi veoma blizu mene. Btw.došel bum ti doma ak se ne uozbiljiš (šala ofc, no hard feelings).

ajmo šalu na stranu sad.

Shvaćam ja da je svašta namješteno i nepravedno i da se treba cijeli život učiti igrati poker kao i druge stvari, ali stvarno je ta mreža daleko ispod ostalih na kojima sam igrao ili igram. U mom slučaju to je PartyPoker i PokerStars. I nisam otvorio ovu temu iz razloga da se pljuje po mreži nego iz razloga da novopridošli pokeraši bolje odu na neku drugu mrežu nego iPoker.

Power is nothing without control !
00

Re: iPoker

Kao sto rekoh, ekspert je taj koji ti moze dati legitiman odgovor. Ja sigurno nisam ta osoba, zato sam ucinio to sto jesam i javno prozvao Zemota kao jednog od najvecih autoriteta na polju sive zone pokera i opcenito kockanja.

Ono sto je Zemo zaboravio naglasiti jest cinjenica da ja kao glavni moderator nama dragog foruma imam veze u iPoker mrezi i da mi na redovnoj bazi fixaju rivere. Naravno, hitam svoje flush drawove kad ih flopam i ne gubim coinflipe nikad. I osim toga, ne uzimaju mi nikakav rake jer sam world beater, pa da ne bi bilo nista sumnjivog. Vrhunski igraci poput mene uglavnom imaju rake-free accounte jer su im sajtovi zahvalni na cinjenici da smo izabrali igrati upravo kod njih.

Zemotovo licemjerje je druga strana medalje. Previse puta sam ga molio da javno ne iznosi neke detalje vezane uz moj game, ali sada kada je to ucinio smatrao sam da je bilo vrijeme da progovorim na tu temu.

Rukavica je bacena.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: iPoker

niveaformen napisao:

    Ja, koji imam veze sa svim hrvatskim i nekim švedskim facama, balkanskim mafijaškim podzemljem i crvenim križem,

Kad smo već kod toga, reko Etno da mu se javiš u vezi onog duga.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: iPoker

ipoker je rigged. tocka
.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

9

Re: iPoker

niveaformen napisao:

Zemot

big_smile

00

10

Re: iPoker

ipoker it's a fuckin scam

(ja budala još ustrajem jer ima dobar deal)

00

Re: iPoker

zamorano11 napisao:

ipoker je rigged. tocka
.

cekalo se cak dva sata da procvates u ovoj temi. gg.   +1

Zadnji popravljao chillin (22-03-2011 20:30:49)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

12

Re: iPoker

chillin napisao:
zamorano11 napisao:

ipoker je rigged. tocka
.

cekalo se cak dva sata da procvates u ovoj tebi. gg.   +1

+1 vec sam se zabrinuo da nam se tabak nije nedaj boze objesio il tako nesta

00

Re: iPoker

ma. nisan vidia smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: iPoker

Igram vise od godinu dana na IPokeru i mogu reci da se desavaju nevjerovatna sranja tamo,i to mnooogo vise nego na drugim sajtovima.
Kad god sam slowplayao set ili boju gubio sam,ne kazem 100% nego bar 40-50% sto je previse...Mogo bi stavit slowplayane ruke iz 3k ruku sto sam odigrao na NL2 ovih par dana..uzas

Zadnji popravljao slavocar (22-03-2011 21:27:48)

Poker is life!
10

15

Re: iPoker

yup, odvratno se odnose prema slovplejevima

10

16

Re: iPoker

iphone, ipoker, ipad, ipod, sve je to rigged...

00

Re: iPoker

4ladX napisao:

iphone, ipoker, ipad, ipod, sve je to rigged...

ivar too

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

18

Re: iPoker

ifulltilt isto

00

Re: iPoker

niveaformen napisao:

 

    Ovdje je došao jedan mlad momak pun lažnih snova, lažnih nadanja, lažnih misli da online poker, kao i live, nije namješten

zamorano11 napisao:

ipoker je rigged. tocka
.

Tilt napisao:

yup, odvratno se odnose prema slovplejevima

4ladX napisao:

iphone, ipoker, ipad, ipod, sve je to rigged...


NOMINIRAM ZA TEMU GODINE!¨
big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile
UMRO SAM


za kraj

Brky napisao:

ifulltilt isto

00

20

Re: iPoker

no money on ipoker, everyone is solid

KOCKA!
00

21

Re: iPoker

http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/6410028/no-money-on-ipoker-everyone-is-solid.jpg

10

Re: iPoker

4ladX napisao:

http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/6410028/no-money-on-ipoker-everyone-is-solid.jpg

ma loooooooooooool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

23

Re: iPoker

big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: iPoker

boboman napisao:

Rukavica je bacena.

hu?

edit: na nekom non-rigged siteu obv

Zadnji popravljao niveaformen (23-03-2011 01:02:10)

01

Re: iPoker

niveaformen napisao:
boboman napisao:

Rukavica je bacena.

hu?

edit: na nekom non-rigged siteu obv

Ne , MTT.

club  heart  diamond  spade
10